Neziskovky na Ukrajině a jejich vlastenecké ultimátum

 stopfake.org

Neziskovky placené Západem jsou vlastenci a bojují za ukrajinskou demokracii jako diví. Potřebují za každou cenu udržet fašistický systém a chtějí pokračování konfliktu v Donbase. Západ tam bude bojovat prakticky zadarmo a do posledního Ukrajince.


V nedávném článku Impérium a cyklon B jsem psal o ničení demokracie za daně tím, že se vypisují granty pro neziskovky, které zcela nepokrytě fízlují občanské weby využívající ústavně zaručenou svobodu projevu. A článek předtím si pochvaloval, jak je to hezké, když korporátní noviny vlastněné jedním promile miliardářů pilně hlídají demokracii, kterou si tato parta vytvořila ke svému zrcadlovému obrazu (Jak se dělají nezávislá média). Korporátní presstituti jako profesionální hlídači demokracie dostali náhubek o velikosti výplatní pásky. Ti dokonalí z nich už jedou v modu kompletní autocenzury. Teorie a praxe dvojí pravdy se jim stala přímo lidskou přirozeností. Takže je nasnadě otázka, kdo vlastně pro jedno promile Sorošů a jim podobných miliardářů vlastně tu demokracii ustavuje a pak hlídá.

Ukázkový příklad poskytuje Majdan a barevná revoluce na Ukrajině. Článků na toto téma jsme psali dost a byli jsme u nás první, kdo po dodnes nepotrestaném masakru v Oděse předpovídal občanskou válku na Ukrajině. Schválně se podívejte na českou wikipedii a najděte si heslo Masakr v Oděse a uvidíte, co tam najdete. A ten nový masakr prozápadních fašistů musíte hledat pod heslem s požární tematikou nazvaný Požár budovy odborů v Oděse. Západ tuto revoluci chtěl, zaplatil ji a pomohl ji organizovat, včetně nelegálního vraždění na Majdanu. Takže máme po 5 letech vítěznou demokracii na Ukrajině, stát je v bankrotu, polovina práceschopného obyvatelstva je buď na Západě nebo v Rusku a vraždění v Novorusku dále pokračuje. Problém s demokracií západního typu na Ukrajině není v tom, že normální lidé trpí, že loupežníci berou výpalné na zátarasech na silnicích, že se střílejí opoziční novináři a disidenti, a že chudí lidé prodávají volební hlasy za pytel brambor. Tedy, to je problém obecně, proto o oněm naši prestituti nemluví. Korporátní média vyrábějí o Ukrajině nikoliv fake news, ale přímo virtuální realitu plnou mediálních simuláker. Ale pro ukrajinské oligarchy, kteří majdanem připravili o moc ruskou kliku zlodějů kolem Achmetova, nyní nastaly těžké časy.

Havlovsky řečeno, rodná země plná vlastenců nevzkvétá. Muži s kalašnikovem ji sice řídí, ale spíše nihilisticky. Normální lidi trpí už od Majdanu, ale rozpad a bankrot země nyní zasáhl i samotné oligarchy. Přestávají zemi reálně ovládat, což znamená například riziko jaderné havárie velkých jaderných elektráren. Viz náš starší článek Kronika příští jaderné katastrofy na Ukrajině. Válka na Donbase s americkými poradci za zády je prohraná. Ruští poradci a vojáci byli jako obvykle lepší a hráli mistrovsky jak vojenské, tak politické šachy. Výsledkem je odštěpenecká nálada v rusky mluvících regionech, což je bratru asi polovina země s klíčovými průmyslovými a energetickými zdroji. Po rozpadu země by se tito Ukrajinci asi přidali k Rusku. Putin jim bude zcela demokraticky zařizovat snadnější cestu k získání dvojího občanství. Soroš by mu měl na to dát nějaké miliardy, jak hezky integruje ukrajinské uprchlíky a dává jim plná občanská práva v Rusku.

Takže oligarchové typu Kolomojského začali pilně přemýšlet, jak si zachránit ekonomická aktiva v zemi. Přehled oligarchických frakcí najdete v článku z roku 2015 pod názvem Nezadržitelný pád ukrajinských oligarchů. Peníze jsou už ukradené a poslané do daňových rájů, ale fabriky tam poslat nelze. Takže se našlo řešení a to je komik Zelenskyj, jenž se na Havlův způsob stal z oficiálního disidenta oficiálním prezidentem. Oligarchové teď začínají přehazovat výhybky. Musí začít plnit Minské dohody, musí nějak normalizovat válečný stav s Ruskem a musí alespoň zpomalit pád ekonomiky do propasti. Podívejte se na náš článek s celoplošnými plakáty, kde se za smrt „Moskalů“ vyplácelo 10 tis. dolarů (Ukrajina: Pyrrhovo vítězství a zločin normalizace).

Tak daleko zatím nejsme. Bývalý předseda ODS z Jesenice u Prahy veřejně vybízel na Facebooku k podřezání prezidenta Zemana (zde), ale odměnu na ukrajinský způsob nenabízel. Vlastenecké činy se mají dělat zadarmo, to jen zisky z barevných revolucí se privatizují. Ukrajina má tuto fázi již za sebou. Takže nyní vyhladovělý lid provede skutečnou revoluci a nejspíš úplně zadarmo. Umělý stát Ukrajina se rozpadne na historicky danou západní a východní část. Současní miliardáři budou úplní žebráci a skončí jako dolaroví milionáři. Tak to ne, soudruzi. Proto se stal komik prezidentem a porazil Porošenka. Pro racionálně myslící demokratické Ukrajince to bylo jasné. Všechno je lepší, než tento loupežník fedrovaný Západem.

Po nástupu Zelenského fedrovaného Kolomojským nastal krušný čas neziskovek, které organizovaly Majdan za US-dolary. Viz náš článek USA investovaly do „demokratizace“ Ukrajiny 5 miliard dolarů. Neziskovky totiž z těchto peněz žijí, proto jsou skutečnými hlídači západní demokracie (rozuměj: amerických zájmů studené války) na Ukrajině. A protože tyto vlivové skupiny jsou napojeny na prozápadní ukrajinské zloděje, mají téměř nadpřirozený čich na přicházející ukrajinské jaro. Staronoví mafiáni ve vedení, to je pro Západ no problemo, ale nesmí dojít ke změně politického kurzu. V kolonizačním modelu Střední Ameriky je to slavná věta demokrata Roosevelta o diktátorovi Somozovi, že je sice zkuvysyn, ale je to náš člověk (Somoza may be a son of a bitch, but he’s our son of a bitch.).

A tak placení demokrati vyrazili do útoku za ohroženou demokracii v této západní kolonii. Komentátory fascinuje ultimátum, které zveřejnily prozápadní skupiny dne 23. května 2019. Fakticky jde o příkazy Západu určené novému prezidentovi. Celé znění prohlášení v angličtině máte zde, pod velkohubým názvem Joint statement by civil society representatives on the first political steps of the President of Ukraine Volodymyr Zelensky. Těch bodů, které Zelenskyj má splnit, je tolik, že se to ani nedá vypsat na jednu stránku. Jsou tam požadavky dané jako červené linie, které se za žádnou cenu nesmí překročit (red lines not to be crossed). Tak se podívejme alespoň na zahraniční politiku a domácí bezpečnost. Je jasné, že US- a EU-investice do studené války s Ruskem nesmí být zmařeny. Co nesmí za žádnou cenu nastat?

  • Uspořádání referenda s formátem jednání podle Ruské federace o zásadách mírového urovnání.
  • Samostatná jednání – bez účasti ukrajinských západních partnerů – s Ruskou federací, s příslušníky okupačních úřadů a jejich ozbrojenými skupinami a gangy na dočasně obsazených územích Doněcku a Luhanské oblasti, Krymu a Sevastopolu.
  • Splnění požadavků na ultimatum požadovaných státem agresora nebo dosažení kompromisu s Kremlem na úkor ústupků na úkor národních zájmů, národní suverenity, územní celistvosti a pořádku a nezávislé domácí a zahraniční politiky Ukrajiny.
  • Změna provádění bezpečnostní a obranné politiky nastíněné ve Věstníku strategického obranného programu Ukrajiny.
  • Brzdění, sabotování nebo odmítnutí strategického kurzu pro členství v EU a NATO; omezení politického dialogu a zničení dvoustranných institucionálních mechanismů pro spolupráci s evropskými a euroatlantickými partnery.
  • Zahájení kroků, které by mohly přispět ke snížení nebo zrušení sankcí vůči státu agresora, které byly uvaleny mezinárodními partnery Ukrajiny.
  • Zastavení akcí zaměřených na podporu mezinárodní solidarity pro Ukrajinu, obnovu naší územní celistvosti, zajištění bezpečnosti a ochranu práv všech osob, které trpěly ruskou agresí.

Ten slovník je fakt skvělý a je zcela hodný mých daní do demokratizace Ukrajiny. Neziskovky placené Západem jsou skutečnými ukrajinskými vlastenci a bojují za demokracii jako diví. Potřebují za každou cenu udržet fašistický systém v zemi, chtějí pokračování konfliktu v Donbase. Západ tam bude bojovat prakticky zadarmo a do posledního Ukrajince. Proto se nesmí zastavit penězovody, které jsou pupeční šňůrou ukrajinských neziskovek na Západ. Země má být dále kontrolována telefonáty z Washingtonu. Je to opravdu hezký vlastenecký program hodný západní demokracie neoliberálního typu.


Hodnota článku (rešerše, napsání, korektura, anotace, ilustrace, redakční práce) je ohodnocena částkou: 450 Kč. Pokud chcete na provoz webu přispět, klikněte zde, nebo na baner v úvodní stránce. Děkujeme!

Související články:

Převzato z e-republika.cz

0 0 hlasy
Hodnocení článku
Platby

Líbil se vám článek?
Přispějte, prosím, redakci OM na č. ú. 2900618307/2010, nebo přes následující QR kódy.

QR platba 50 Kč

QR platba 50 Kč

QR platba 100 Kč

QR platba 100 Kč

Odebírat
Upozornit na
6 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Feedbacks
View all comments
orinoko
orinoko
5. 6. 2019 13:49

Teprve teď jsem četl clanek. Zase má esprit. Zato moji kamarádi v Praze včera poslali sms zdravici. Po me odpovědi , že zdravím z venkova pražský majdan se odmlceli. Večer v hospodě jsem musel poslouchat, jaký je Babis zlodej. Kleptokracie modrých SSmanu už je minulosti. Jsou taci, kteří ani netuší , že nějaká soudruzka Nagyova neplatila dane, řídila svého zjevně nedomrleho předsedu vlády, mafie ODS a socanu instalovala do sametu exekutorsky prumysl, který už dále kultivuji někdejší vekslaci, nemakacenkove z uměleckého a sportovního polosveta, podvodníci všeho druhu a kalibru, a justiční ochotnici. A jak je dobrým zvykem, zadarmo ani kuře… Číst vice »

Martin (už bez taky m)
Martin (už bez taky m)
8. 6. 2019 11:58

Ještě jeden dobrý Umlauf k „milionu chvilek plutokracie“:
Zisková demokracie podle neziskovek
http://e-republika.cz/article4165-Ziskova-demokracie-podle-neziskovek