Diskuze k článku


 • Martin (už bez taky m) • 8. července 2018

  NYT a WP si zcela uzurpovali „právo“ na „pravdu“, hodnověrné důkazy je NAPROSTO NEZAJÍMAJÍ, zato překrucování skutečnosti je jim ZCELA VLASTNÍ.
  „Média“ v USA se staly prokazatelně jen hlásnou troubou PROPAGANDY Deep state, který již za Bushe jr. provedl FAKTICKÝ STÁTNÍ PŘEVRAT V USA. Národu a celému „Západu“ vůbec to jaxi „zapomněli říci“.
  Nevyhrát volby r.2017 Kačer, kdo ví co bychom tu dnes měli…
  Možná již jen mrazivé ticho po Armagedonu.
  Že se fanatičtí, nelidští představitelé Deep state neštítí naprosto ničeho – a přitom se demagogicky na pozadí systematicky vymytých mozků „západních“ „institucí“ a „veřejnosti“ (odmítajících jakoukoliv zodpovědnost za cokoliv) zaklínají „demokracií“ a „hodnotami“ – které ve skutečnosti destruují v samotných základech – je evidentní každému kdo ještě chce realitu vidět.
  Potíž spočívá v tom, že většina lidí si myslí, „že s tím nic nenadělá“ – a že mohou žít dále ve světě kde činy se naprosto rozcházejí se slovy – těch, kteří si berou veřejné peníze lidmi zemí vydělané poctivou prací na zajištění své imaginární zodpovědnosti ZA NIC – krom obohacování sebe sama ve slonovinových věžích a mýdlových bublinách dožívajících chorých mozků.
  Situace, kdy „většina předstírá že nevidí“ v reálném světě ale nemůže trvat dlouho.
  Tím spíše když SKUTEČNÁ EKONOMIKA se přesouvá na VÝCHOD, do Asie a zemí ŠOS. Nebýt neustále skrývané a zalhávané neokoloniální politiky okrádání kohokoliv pokud možno o vše- a zatajovaného nárůstu produktivity práce- dávno by vše prasklo.
  Po „vykradení budoucnosti“ středovýchodní Evropy na minulých 20 let bylo na řadě rozvrácení a vyrabování BV. Potíž jim nastala v tom, že tam k realitě tvrdého života mnohem blíže žijící lidé reagovali odlišně než si „vládnoucí“ loutky Deep state představovaly, a začali své země BRÁNIT.

 • Martin (už bez taky m) • 8. července 2018

  Současná „Západní demokratická společnost“ představuje „živou mrtvolu“ původních vznosných ideálů skutečné humanity, skutečného alespoň pokusu o demokratičtější řád a běh funkcí veřejných… Jde o zcela bezhodnotovou množinu lidí sjednocených jen STRACHEM a naivní vírou, „že svět je trvale náš“, a budeme jej chránit „jakýmikoliv prostředky dokud zde nezůstane na kameni kámen“…
  Ideově mrtvá a zcela vykradená společnost „Záchodu“ dneška ale pomalu začíná čelit skupinám „posledních soudných“ snažících se o to, aby „soudný den ještě nepřišel“. Jádro představují seskupení a síly podstatně více orientované na resuscitaci NÁRODNÍCH STÁTŮ zejména v Evropském prostoru.
  Trump má naprostou pravdu když tvrdí, že NATO je v současné podobě již k ničemu, a EU zmutovala v superbyrokratického, od reality naprosto odtrženého molocha. Obě „organizace“ usurpované posluhy Deep state byly ukradeny dokonce svým vlastním zřizovatelům – evropským státům -které byly finančně-korporátními skupinami ukradeny svým vlastním národům…
  „Státní“ „instituce“ se staly v naprosté většině Evropských států „Západu“ a dočasně „přikradeného Středovýchodu“ MRTVOLAMI bez reálné pronárodní funkčnosti. Dnes tyto „instituce“, „politické strany“, „vlády“, „parLAMENTY“ představují jen fasádu FAKTICKY NÁSTROJŮ Deep state skrývajícího se za potěmkinovy vesnice „jDEM-Okrást i je“- zcela ukradené vlastním lidem „dole“ stejně jako jim chtějí pod VESKRZE DEBILNÍMI (t.t.) skrznaskrz pokryteckými a farizejskými nálepkami ukrást jejich země, historii, skutečné hodnoty a zbytky zdravého smyslu a soudnosti.
  SKUTEČNOU NADĚJÍ Evropy- její alespoň jakési budoucnosti- je Izolacionismus USA, ÚSPĚŠNOST ITALSKÉ VLÁDY, odolnost V4 vůči migrační apokalypse, slábnoucí „pseudokancléřka“ 4 říše – A ZAPOJENÍ LIDU ZDOLA- PŘÍMO a TRVALE!

 • Martin (už bez taky m) • 8. července 2018

  Le Monde Diplomatique: Fake news stvořily „majáky demokracie a žurnalismu“
  http://casopisargument.cz/2018/07/05/le-monde-diplomatique-fake-news-stvorily-majaky-demokracie-a-zurnalismu/
  Írán Trumpovi: barel ropy bude brzy za sto dolarů a můžete si za to sám
  http://casopisargument.cz/2018/07/07/iran-trumpovi-barel-ropy-bude-brzy-za-sto-dolaru-a-muzete-si-za-to-sam/

 • Martin (už bez taky m) • 8. července 2018

  Takže pane Vojtěchu Gibiši z Lidovek…
  http://www.novarepublika.cz/2018/07/takze-pane-vojtechu-gibisi-z-lidovek.html#more
  Poznámka k diskusi pod článkem na NR: „diskuse“tam dlouhodobě nečtu pro vulgaritu a nesoudnost. ALE:to, že se v ní OPAKOVANĚ OBJEVUJÍ ZCELA NESOUDNÉ, PROMERDIÁLNÍ „názory“ evidentně cíleného provokatéra svědčí o stále více upadající roli establishmentových merdií (jejichž důvěra je i za „louží“ velmi nízká- a zejména stále nižší), která již musí SYSTÉMOVĚ pomocí provokatérů a vymytých -účelové úkoly svých páníčků cíleně plnících biorobotů napadat a dehonestovat „pseudodiskusí“ a „účelovým srážením důvěry“ i nevládní a antiestablishmentové weby…
  Tohle do toho „útoku“ taképatří:
  Evropská unie regulací obsahu internetu ohrožuje svobodu slova a zavádí soukromou cenzuru. Celosvětově
  http://casopisargument.cz/2018/07/07/evropska-unie-regulaci-obsahu-internetu-ohrozuje-svobodu-slova-a-zavadi-soukromou-cenzuru-celosvetove/
  Stejně jako veřejně-bezprávní TELECí „vize“, „vyhledávačeve verzi SKRÝVAČE“, atp.
  „Někdo“ nahoře se přes všechnu masivní propagandu a vymývání, účelovou likvidaci nepohodlných samostatně ještě uvažujících EVIDENTNĚ BOJÍ – PROCITNUTÍ LIDÍ DOLE- jejich pochopení, že: nemusí všichni cokoliv hned udělat- ale bezesporu MUSÍ VŠICHNI ZABRÁNIT , aby naDÁLE pokračovalo zneužívání zevnitř vykradených „institucí“ i“států“ PROTI LIDEM -za jejich peníze…
  Tak velkou „disproporci reality“ již totiž stále zadluženější „systém“ nezvládne.
  A je opravdu rozdíl, zda budou „hrstky soudných“ hledat „cestu ven k budoucnosti“ za stavu: „zle ale ne katastrofálně“ – či za stavu NAPROSTÉHO KOLAPSU „společnosti“. Ta má stále větší potíže FUNGOVAT alespoň v naprostých základech za situace kdy se změnila v jen příležitostné seskupení zájmově atomizovaných jedinců.