P. C. Roberts: Bombový útok na Bostonském maratonu po čtyřech letech

Včera, to je 15. dubna, uplynula čtyři léta od tzv. bombového útoku při doběhu maratonských závodníků v Bostonu. Podvodné události s herci pro kritické situace a s krví jasně červenou, aby udělala větší dojem. Sheila Casey odvedla dobrou práci, když do tohoto podvodu vrhla světlo využitím jak časové linie události, jak šly za sebou, tak i příslušných fotografií.

Sledujme tedy události v časové linii. Nejdřív se herci pro kritické situace na určitém místě shromáždí, pak se přikládají protézy a nakonec se objeví i krev.

Všimněme si fotografii muže, ležícího na boku a držícího si spodní část svého levého stehna. Opravdu těžké zranění. Člověk takto postižený by jistě nebyl při vědomí a nebyl by ani nepovšimnut zdravotními pracovníky, zabývajícími se současně zraněními mnohem lehčími.

Všimněme si na snímku též jasně červené krve. Mnoho chirurgů a zdravotních pracovníků už dosvědčilo, že krev, vytékající z poraněných míst těla, je spíš tmavě červená.

Sheila vás ale tímto podvodem provází dál…

Jsem přesvědčen, že jedinými obětmi bombového útoku v Bostonu byli zatčení bratři Carnajevovi. Starší byl zabit, když se ocitl v rukou policie, a zabit měl být při přestřelce s policií i mladší z bratrů – ale akce se jaksi nepovedla. A tak mladší Carnajev přežil, byl vzat do vazby a byla mu přidělena obhájkyně, která se o jeho usvědčení z největší části přičinila.

Nyní tento usvědčený čeká na popravu, když jeho žádosti o milost byly zamítnuty. Dnes tedy máme v rukou jeho domnělá přiznání, včetně jednoho psaného jeho vlastní krví a ve tmě. To když krvácející ležel pod člunem, kde byl objeven a obdařen další kulkou.

John Rewiaton předložil soudu důkazy o nevině mladšího z bratrů.

Člověk musí být zvlášť lehkověrný a nepozorný, aby oficiálnímu příběhu uvěřil. Ale to většina Američanů je.

Zdroj: Paul Craig Roberts

Vybral a přeložil Lubomír Man

6
Komentujte

Chcete-li přidat komentář, přihlaste se viz Přihlášení.
6 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
6 Autoři komentářů
racekBetyorinokozeddDana Autoři posledních komentářů
  Odebírat  
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
Upozornit na
Dana
Člen
Dana

No vidite, jak je to jednoduche. Nevsimejte se vypovedi stovek ocitych svedku. Vsechny tyto utoky jsou jen falesnou vlajkou, ktera ma podnitit nenavist proti islamske vire a jejim nasledovnikum. Islam je prece nabozenstvi miru, ze. :-)) A proto, mili ex-krajane, ignorujte zpravy o utocich, je to podvrh NWO – ukazte, ze nepodlehate americke propagande a prijimete miliony lidi z vybydlenych mist, kde se neda zit, podridte se islamskemu videni sveta, kde neni lichva ani Volstryt… Je to k vzteku, co. :-) Americti imperialiste nebudou mit nikdy dost, ted uz ovlivnili i Cinu, aby nekupovala uhli z Lidove demokraticke Koreje a… Číst vice »

zedd
Člen
zedd

Sandy Hook bylo taky divadýlko. Tam jsou důkazy snad ještě přesvědčivější.

orinoko
Člen
orinoko

O bostonském atentátu jsem viděl porad v TV kraksne. Vypnul jsem to. Bylo to tak zjevně blbe, ze se na to nedalo koukat bez utrpení. Nové a nové otázky, kterými se nikdo nehodlal zabývat.

Ano vývoz uhlí. To je ta správná reprezentativní komodita. Dovazet elektroniku, vyvážet uhlí. Co k tomu ještě dodat?
Az Duck Donald vystřelí na Severní Koreu, tak bude po vývozu uhlí do Ciny NATO tata.

Bety
Člen
Bety

NATOtata. Moc pěkné, Orinoko.

racek
Člen
racek

No, tihle bráchové byli známí teroristé … po americku bojovníci za svobodu a lidská práva pronásledovaní ve své zemi. Rusko oficiálně informovalo USA o jejich činnosti a požádalo o vydání. Takže dostali asyl. Pěkně se jim odvděčili.
Nic bych v tom nehledal. Normální „Alláhové“.
Ovšem ten šílenej humbuk ještě po letech, to stojí zato. Nějak se přitom ovšem zapomíná, kdo za tohle může. Jo, seděl v Bílém domě.