Diskuze k článku


 • jan123 • 14. března 2019

  KÉŽ BYS BYL VYSLYŠEN ……….

 • hudryper • 14. března 2019

  Když si člověk přečte článek s odpověďmi p.Spencerové na aktuální otázky zahraniční politiky jako je npř : https://www.parlamentnilisty.cz/arena/politologove/Babisovi-sirotci-Tereza-Spencerova-videla-na-vlastni-oci-Mrtve-deti-Albrightove-Na-ty-mysli-taky-573898 ,doví se pravdu,nebo alespoň názor
  poctivého novináře na daný problém.Literárky se daly zastrašit ztrátou dotací a
  pro mne/asi nebudu sám) přestaly být zajímavé.Pan Roberts nebude mít pravdu
  až p.Spencerovou zaměstná některé z mainstreamových medií. Zatím pravdu má.

 • Dana • 14. března 2019

  Jen at si tu cenzuru Robertek uziva.
  Nevim, proc se divi.
  Pisalkove jako on totiz teto sitiaci znacne pomohli, kdyz pri republikanskych vladach, kdyz zadna politicka cenzura neexistovala, REMCALI. To bylo stale neokoni sem, neokoni tam, , plac nad Irakem a Afghanistanem, souzneni s muslimy, to predevsim. Hlasali a jeste hlasaji bludne konspirace o utoku na Dvojcata, o Bostonskem marathonu, bez dukazu , cele roky. Svobody slova si nevazili.
  Tim, ze se tito nespokojenci spolcili s marxisty a vedou boj proti imperialismu na vsech frontach, povzbudili i zivly, ktere narusuji demokraticke procesy. Oni tito novi, pokrokovi socialisti nesnaseji jine nazory. Jsou presvedceni, ze jen oni maji pravdu. Nesouhlasici zbytek jsou nevzdelani xenofobove a rasisti. Nase demokraticka strana, neco jako ceske CSSD, se nechava dominovat aktivisty, co obdivuji Che Guevaru a zavadi komunisticke manyry. Coz jest, cenzuruje, protestuje i proti rozumnym narizenim, uprednostnuje lidska prava mensin, genderova prava, pravo na imigraci. I Roberts je v tom stadu , co fandi Iranu a Palestincum a bojuje za jejich prava, nikoliv za prava pracujiciho Americana. Podporuje tim posileni globalni liberalni demokracie. Zakonity nasledek je ten, ze on bude mezi prvnimi, koho budou cenzurovat, v pripade, ze se odkloni od predepsane „demokaticke“ linie.
  Jiny priklad zaslepenosti je, ze LGBT komunita se zastava muslimskych radikalu treba v Afghanistanu, ignorujice fakt, ze homosexualove by byli prvni, ktere by veseli na jerabech.
  Deda Robert neveri muslimskym utokum v Americe, je to pry „false flag“, cimz vlastne podporuje nase islamisticko- socialisticke reprezentanty v Kongresu. A ti, jak vime, svobodu slova a nazoru potlacuji. :-)

 • Botičky od Diora • 14. března 2019

  Kobylka už kope. Bohužel ještě ukope miliony než chcípne. Vozka už dávno zešílel.
  Ale to, co přijde potom, stojí za to.

 • Dana • 15. března 2019

  Ja prece nemuzu za to, ze se komunisti po tom fiasku ve dvacatem stoleti preorientovali na jinou formu tridniho boje „socialismus 21.stoleti“. Ja si totiz jeste pamatuji stare poctive komunisty, co vzhlizeli s nadeji na lepsi zitrky. Teda, nez je prevalcovali oportunisti, co nemeli charakter. Jen se drali za lepsim, nez mel soused. Do komunisticke strany casto vstupovali z prospecharstvi, at uz kvuli novemu bytu ci proto, aby jejich deti studovaly na vysoke skole. (Tak to konci vzdycky. ) Nova, progresivni socialisticka ideologie je v jadru stejna, jen se zmenila forma. Delnicke masy uz nejsou a tak se tridni boj zmenil na boj za prava utiskovanych mensin na celem svete. V podstate je to marxisticka idea, jen trochu pozmenena. Proletari vsech zemi, spojte se ! Proletari se holt zmenili na gaye anebo ztratili pindiky :-)
  Kdysi jsem zpivala ve sboru tuhle budovatelskou pisen :
  https://youtu.be/gLSP17e0h6k

  Novi, pokrokovi vitaci by to mohli vzit za svou hymnu a zase zpivat. „Z ruznych sveta lanu, od more ci oceanu, nam vsem ruku dejte, vpred pochodujte.““““

 • orinoko • 15. března 2019

  To je paráda: NARKODOLAR.
  Geniální!!
  Je v tom prostě všechno. Filosofie je zralá na velkého panaka.

 • orinoko • 15. března 2019

  A propos, nevíte proč česká zmrdoidni meeeeeedia … kromě oficiálních webových stránek České armády … mlčí o evidentnim konfliktu mezi Indii a Pákistánem? Ze by česky politický a sdělovací sajrajt neměl noty na šíření svych proslulých epidemii? Je tu jen hromada poseru v žoldu cmrdliku?
  Mně osobně už se ani nechce blejt.
  V životě jsem udělal hromadu pruseru a dost zásadních chyb. Jedná z nich je, že jsem se měl usadit v blizkem zahraničí.
  Právě v tom , jemuž docela závidím existenci mimo … ode zdi ke zdi a cunniluctus emericke řitě.
  Česká politická zber je katastrofalnim odpadem. Umí jen jedno: Donekonečna srát lidi.