Diskuze k článku


 • Dana • 29. července 2017

  To si americka policie ale dovoluje, co . :-)
  Zrovna jsem se divala na hezky projev prezidenta Trumpa, ktery prednesl na policejni akademii. Podekoval policistum za nebezpecnou sluzbu, podporil jejich akce a dal najevo, ze je mozne s vyhmatavanim zakona trochu pritlacit. Slogan : ‚Zakony a poradek‘. To cte americky danovy poplatnik mezi radky tak, ze policie nemusi byt v budoucnu az tak „politicky korektni“. Dobra zprava. Ze od ted bude Bum Bum Bum ?
  Hruza. :-) Holt si bude muset dedula Roberts stezovat na Lamparne.

  https://www.youtube.com/watch?v=i7gqHI-NsO0

 • fajt • 29. července 2017

  http://www.lidovky.cz/mesto-bez-zakonu-zabijte-vse-co-se-hybe-dostali-rozkazem-iracti-vojaci-v-mosulu-gc5-/zpravy-svet.aspx?c=A170727_171829_ln_zahranici_fas – američtí specialisté v akci, zabít všechny co by mohli jenom slůvkem říci, jak americká gerila zuřivě vraždí civilisty, samozřejmě včerejší spojence popraví taky, svědci jejich svinstva nesmí zůstat -jenom tak v koutku duše doufám, že všechno, co americká svoloč provádí ve světě jednou zažije taky na vlastní kůži, bylo by to správné a neskutečně spravedlivé. ..)

 • Tom1622 • 29. července 2017

  Nezbývá než popřát americkým policistům dobrou mušku a dostatek munice . Mrtvej amík dobrej amík .

 • Dana • 29. července 2017

  Akorat, ze primo v Mosulu Americane nebojovali, fajte,
  to vse si tam mezi sebou vyrizuji Iracane.. Vitezove jsou v tomto pripade iracti generalove a normalni iracti vojaci. Ovsem kdyz je nekdo na strane jihadistu, pak lituje jejich zeny a deti, chapu, jsou to Allahovi mucednici, ze.
  Po prakticke strane, utecenci z Mosulu jsou skutecne valecni uprchlici a Ceska republika by se mela zachovat humanne, lepe nez Amici a prijimat iracke uprchliky po desetitisicich. :-) Sobecke USA uz naplnily svoje kvoty bezencu, plnych 50 tisic, dle Trumpova dekretu. Takze sorry…
  A taky by Cesi mohli prijmout dobrovolne tisice Palestincu, vzdyt i pan P.C.Roberts s nimi sympatizuje. Meli by nezistne pomoci tem obetem zionistu a Amiku – zrovna jeden nestastny palestinsky emigrant, ktery byl ztraumatizovany imperialistickou agresi, v hamburgskem supermarketu posekal macetou nekolik Nemcu. .

 • orinoko • 29. července 2017

  No, co říci?
  Podle emerickych mediálních zidozdroju se Rus v Sýrii nechová korektně. Každé syrské sestřelené letadlo pruhovanymi debily bylo po zásluze odměněno. V Al Tanf … Kristepane, kdo si ma ty arabské názvy pamatovat? … u jordánských hranic … tak tam prý Rusové udělali díru do země. Když před tím varovali koloniální a imperiální prasata z libry a dolace.
  A to je ten důvod sankci.
  Ten vas oblíbený kripl z Bílého bananu je jen fikus trumpnych naději.
  Už se konečně vzpamatuje. Jinak jste součástí hyperdebilni konspirace.
  Ted Rus vyhodí svoje trumphy. Co budete dělat?

 • orinoko • 29. července 2017

  Tak tohle je vyšší dívčí.
  To je primo HAARP na smysluplnou diskusi.
  Dneska jsem mluvil s ve!mi hezkým devcetem z Cecny. Pote, co jsem se zeptal, jestli nepochází z Ruska.
  Příjemný záblesk multi kulti.

 • fajt • 29. července 2017

  Dana napsal
  Dana

  takže podle tebe, karle, v Iráku nejsou američtí žoldáci – fakt, nakrm se pořádně tím americkým olovem, potřebuješ to jako divoké prase, které má africký ( tedy americký) mor. ..)

 • Martin (už bez taky m) • 30. července 2017

  Emerické MERDIÁLNÍ židozdeoje nikoho soudného nezajímají.
  Dano, ve Falúdži se US Blackwater projevili podobně jako nacisté v Terezíně.
  Bude jim to připsáno na „jejich vesmírný kříž“ stejně jako ten ochuzený uran a defolianty ve Vietnamu…
  Taky si kupujete pangase z Indočíny??
  Nebo rýži která odtamtud z pomezí Kambodře a Laosu (házeli to i tam v obrovských množstvích) prochází skrze tolik „prodejců“ (překupníků) že na 100% nevíte odkud skutečně je??
  To je orinoko mnohem důležitější než rozebírat dookola že američan koneckonců zůstává američanem. V úctě k těm původnějším to píši s malým a…
  A Dano – je jedno kolikrát tu Černou vodu“ ještě přejmenujete… Poznají Vás už v celém světě bezpečně podle toho, že jim bezpečí berete a následně draze „prodáváte“ (vnucujete) „po americku“… a ne jako „vodu živou“…
  Jdu radši nakosit něco beranům.
  Ti mají alespoň svou hlavu…

 • Béda • 30. července 2017

  Mne by enem zajimalo, jestli by sudruzi v USA dopustili Majdanek (po vzoru kyjevskeho Majdanu) a jestli by třeba Rogozin a Žirinovskij) (v Kyjevě Nulandova, Mc Cain) mohli beztrestně podporovat ve Washingtonu DC rebely, kteři žadaji pad americke vlady, jestli by RF mohla svobodně uplatit statni převrat ve Washingtonu DC. Že je RF diktatura = mohou tam byt u voleb svobodně přitomni cizi diplomati a pozorovatele, na rozdil třeba od demokratickych USA, kde jsou rušti diplomate u voleb nemyslitelni, to je dostatečně znamo. Rusko zcela prukazně ovlivnilo americke volby, byť v USA nemá sve pate kolony a neexistuje jediny dukaz ktery by to potvrzoval, kdežto USA v Rusku nikdy nic neovlivňovaly – ani v Čečně, ani o volbach a nikdy v RF neměly sv pate politicke kolony – ruzne Navalne, Kasparovy, sve „Americaś Today vysilajíci dnem i noci antiruskou propagandu proti moskevskému režimu přimo v Rusku.

  A tak je to spravně, tak to ma byť. Bo Rusko je diktatura a USA su demokracyje.

 • Bety • 30. července 2017

  Podle Dany ten, kdo lituje ženy a děti povražděné v Mosulu, je milovníkem džihádistů. A jedním dechem nám doporučuje – UŽ ZASE – abychom si nabrali co nejvíce imigrantů. Buď je na hlavu padlá ona, nebo si myslí, že jsme na hlavu padlí my.
  Ten, kdo spáchá zločin je za něj také zodpovědný a měl by nést následky – takže žádat po jiných, aby platili za zločiny USA, Izraele a vůbec západních států je mírně řečeno neskutečně drzé, otrlé a prozrazuje NAPROSTOU ABSENCI SVĚDOMÍ. V tomto ohledu skutečně nelze USA upřít prvenství a taková Dana je toho pěkným a vypovídajícím příkladem.

 • peter. • 30. července 2017

  Nedávno som písal,že USA sa pokúsia rozbiť RF s pomocou moslimovv najbohatšej republike RF,ktorá ani nemá podpísanú sväzovú zmluvu s RF,s Tatarstanom.Mal som pravdu.
  http://politikus.ru/v-rossii/97318-v-ssha-nadeyutsya-chto-tatarstan-pomozhet-razvalit-rossiyu.html