Diskuze k článku


 • Dana • 7. listopadu 2017

  „…. A kretén Pence vůbec není vlastenec, který nás chrání. Je to idiot, který by měl být propuštěn z úřadu dřív, než nás svou totální nezodpovědnosti přivede všechny do hrobu..““
  Ach jo. Deda Roberts ocividne prenasi svuj strach ze smrti a hrobu na vsechno mozne. (Narodil se pred druhou svetovou valkou, v roce 1939..)
  Ja a dalsi miliony Americanu jsme radi za takova prohlaseni. Moc doufam, ze vzdusne sily jsou pripravene 24 hodin denne, zvlaste, kdyz USA vyhrozuje megaloman z Koreje.. Rusko zrovna ted nepritel neni, takze od nej nejaky utok nehrozi. Naopak. Putin zrovna nasbiral spoustu kladnych bodu u americke verejnosti, kdyz formalne, jako hlava statu, poslal uprimnou soustrast obetem v texasskem kostele. .To se ocenuje. Put’ka je holt znalec lidske psyche a zaroven takovym prohlasenim zmirni protiruskou retoriku. .

 • fajt • 7. listopadu 2017

  Dana napsal
  Putin zrovna nasbiral spoustu kladnych bodu u americke verejnosti, kdyz formalne, jako hlava statu, poslal uprimnou soustrast obetem v texasskem kostele.

  no tak to se ruský car ukondoluje, protože střílení jednoho emerického ovčana do davu dalších emerických ovčanů se stává emerickou normou – karle a neprůstřelnou vestu z Kolumbie máš a nebo ten svůj záškodnickej life necháváš pruhovanému osudu. ..)

  http://www.reflex.cz/clanek/video/79064/zastavi-kulku-a-jeste-vam-bude-sluset-podivejte-se-na-neprustrelne-obleceni-podle-posledni-mody.html

 • senil • 7. listopadu 2017

  USA by se měli zaměřit na Saudskou Arábii místo Korei. Saúdové jsou zlo. Jsou největším podporovatelem terorismu. Proti ní be se mělo zasáhnout. Saúdové jsou centrem zla a teroru. Ale mají hodně peněz, tak se s ní naše elity přátelí.

  http://www.epshark.cz/clanek/103/saudska-arabie-vazeny-spojenec-nebo-nepritel

 • fajt • 7. listopadu 2017

  tak, jednoduché pravidlo a přikázání dnešní doby – kdo má peníze je prostě bůh, kdo je nemá je prostě podezřelý, nepřátelský, zákeřný a v podstatě zosobněné společenské zlo. ..)

 • Točmistr • 7. listopadu 2017

  fajt napsal

  tak, jednoduché pravidlo a přikázání dnešní doby – kdo má peníze je prostě bůh, kdo je nemá je prostě podezřelý, nepřátelský, zákeřný a v podstatě zosobněné společenské zlo. ..)

  Ja !
  A přitom je to naše velmi schizofrení pozice, která je toho příčinou…asi to nemáme v hlavě v pořádku. Tady v ČR už skoro nikdo nikomu nevěří, ale přitom všichni věří v peníze. Což vůbec nedává smysl. Nedávno jsem slyšel další zajímavou definici peněz, že je to v podstatě svého druhu rozkaz. Rozkaz člověku, že má poskytnout službu, vydat nebo vyrobit zboží. A my se spoléháme neustále na to, že tak jako my, i ostatní budou neustále přijímat a plnit ten příkaz. Kdyby určitému % lidí jednoho dne docvaklo, že to je příčina všeho marastu a přestali ten rozkaz poslouchat, celý ten prolhaný systém by se zhroutil ! A i ostatní by mohli se svými milovanými penězi maximálně tak topit v kamnech (pokud mají už jen data tak vůbec nic). Takže v podstatě lidé jsou to čemu bysme měli věřit. Ale to my ne. Raději uctíváme ďáblova syna Mamona. Což je zajímavé, protože podle téhle výpověďi lidé z určitých kruhů doopravdy uctívají entitu, kterou nazývají Lucifer:
  https://www.youtube.com/watch?v=NagYge8fSJM

 • fajt • 7. listopadu 2017

  Točmistr napsal
  Točmistr

  proto, aby se tomu tak, nedej bože, nestalo, tady má skrytá, nenažraná elita armádu servisních idiotů, kteří teprve skutečně velmi drsně tvrdí celý tento zvrhlý systém. ..)

 • Martin (už bez taky m) • 7. listopadu 2017

  „…. A kretén Pence vůbec není vlastenec, který nás chrání. Je to idiot, který by měl být propuštěn z úřadu dřív, než nás svou totální nezodpovědnosti přivede všechny do hrobu..“
  S výše uvedeným výrokem naprosto souhlasím.
  OVĚŘOVÁNÍ je nutné VŽDY, teda pokud se Pence neučil u Langšádlové…
  Co se B-52 týče- většinou slouží jako raketonosiče – střel s plochou dráhou letu, které by odpalovaly mimo území protivníka. Jeden jich může nést i více než 12 (pokud jde např. o BMG 109) Jinak ale souhlas že dnes jsou to už skoro vraky, a jsou potenciálně nebezpečné. „Poztrácely“ většinu US jaderných pum – nejen nad oceány…
  Pozdrav do Severní Karolíny níže
  https://www.youtube.com/watch?v=HBN6siQRLBc

 • M.C. • 9. listopadu 2017

  Naštěstí USAF má u takových nebezpečných hraček velmi dobře proškolené a zodpovědné lidi, kteří znají své povinnosti a dodržují je.
  Za posledních deset let už zabránili, jenom co vím já, třem pokusům použít jaderné zbraně k nějaké provokaci a vyvolat WWIII.
  Plus několika dalším nejaderným pokusům o provokaci.

  Pence zjevně mluvil z hladu, podobně jako McCain.
  Ale tacoví exoti by neměli zastávat vyšší exekutivní funkce.
  Představte si situaci, kdyby Trump zemřel v úřadě a Pence by ho měl nahradit.
  Potom by z moci prezidenta mohl takový rozkaz vydat a při zpětném ověření autorizovat. Sice mám dojem, že v USA je nutné ještě potvrzení další osobou, ale i tak je to riziko.