Diskuze k článku


 • Aleš • 14. prosince 2016

  http://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/Ministr-Chovanec-si-zacal-aferku-s-pornohercem-Zvrhlosti-a-svinstvo-Milos-Zeman-promluvil-a-toto-nam-rekli-Belobradek-Okamura-ci-Keller-466984
  „Myslím si, že je příznačné, že onen úřad dohlížející na čistotu jediného správného myšlení bude uveden do chodu přesně 40 let po vzniku Charty 77. Některé náhody vám vypoví o politických trendech více než sebedelší studie,“ řekl europoslanec ČSSD Jan Keller.
  „Už sám název ‚odbor proti dezinformacím‘ je návrat do padesátých let. Považuji současně to, že parazitujíc na těchto pseudotématech stát financuje spolky jako Evropské hodnoty, za skandální. Tato situace rodí novodobé Jasánky, což dokazuje jistý Jakub Janda. Žádné odbory pro cenzuru nepotřebujeme,“ říká poslanec ČSSD Jaroslav Foldyna.
  „Za tak hutnou zkratku si prezident zaslouží klobouk až k zemi. Sám jsem se k tématu veřejně vyjádřil už několikrát. A to i v kontextu nedávné rezoluce Evropského parlamentu, která staví ‚ruskou propagandu‘ na roveň mediálním zvrhlostem Islámského státu. A vedle už existujícího ‚ministerstva pravdy‘ EU vytváří i ‚Task Force‘ pro ‚strategickou komunikaci‘. Že to, co produkuje značná část privátních i veřejnoprávních redakcí, je propagandou nejhrubšího zrna, soudí už roky celá osvícenější veřejnost. Prestiž i sledovanost těchto médií se rychle propadají. Hlídací pitbulové, řízení policejní vachcimrou jako za časů Alexandra Bacha, ten sešup jen dál urychlí. Tím varovnější je ovšem harašení, mající zastrašit. Chce to dvě věci: vozovou hradbu bránící svobodu projevu – a co možná detailní mozaiku toho, kdo všechno a jakými sumami si kupuje propagandu zvlčilé rusofobie, která nás žene do střetu s jadernou velmocí,“ sdělil místopředseda KSČM Josef Skála.

 • Aleš • 14. prosince 2016

  „To je takové svinstvo. To je návrat do totality. Já budu posuzovat, které názory jsou správné, které nesprávné? A přitom posuzovatelem bude totální blb.“
  Ing. Miloš Zeman

 • peter. • 14. prosince 2016

  „Skýt“ Waltzman : „Krym naš“ !!!
  http://rusnext.ru/news/1481716613

 • Aleš • 14. prosince 2016

  USA omezí dodávky zbraní Saúdské Arábii

  Kvůli válce v Jemenu omezí Spojené státy prodej zbraní Saúdské Arábii. Pentagon podle středeční zprávy BBC uvedl, že už nebude dál dodávána přesná munice. Saúdská Arábie vede koalici arabských zemí, která bojuje na straně vlády prezidenta Mansúra Hádího.
  Dnes 10:35 – Washington
  K přehodnocení dodávek se Spojené státy rozhodly poté, co při náletu na pohřební síň zahynulo v říjnu v hlavním města Saná 140 lidí. [celá zpráva]
  Nyní Pentagon upřesnil, čeho se omezení bude týkat.
  Saúdská Arábie byla opakovaně kritizována kvůli civilním obětem náletů a bombardování nemocnic.
  Spojené státy ale budou nadále Saúdské Arábii dodávat zařízení pro zabezpečení hranic. Nadále také budou pokračovat ve výcviku saúdských pilotů, ale zaměří se více na to, aby se při náletech vyhnuli civilním obětem.
  Podle BBC zřejmě bude také pokračovat dodávka vojenských vrtulníků za tři miliardy dolarů.

  Tak to by presstitutky brzy mohly nařknout z ruského agentství samotného Trumpa a zástupce Pentagramu/Pentagonu. A jsem zvědav, jak dlouho ještě budou štětináči, bohoušové i dlouhá bidla hryzat do ruky, která je živí. Nebo že by měli ještě nějaký jiný příjem, z šedé ekonomiky?

 • peter. • 14. prosince 2016

  Rusi vojensky posilnia Srbsko ktoré sa cíti byť ohrozené Chorvátskom.Hádam ani niet na svete inej etnickej skupiny,ktorej národy by sa medzi sebou tak nenávideli a tak kruto medzi sebou bojovali ako Slovania.Je to výsledok stáročných snáh Vatikánu a „kabaly“.
  http://www.extraplus.sk/clanok/horuci-balkan

 • Martin (už bez taky m) • 14. prosince 2016

  https://www.youtube.com/watch?v=piIja4L3i_c