Diskuze k článku


 • Irena • 1. března 2018

  Tak v tom je také zrnko pravdy: „Disneyho film končí těmito slovy, rozprostřenými po celé ploše obrazovky: Ruští agenti jsou tvými sousedy, tvými spolupracovníky, tvými přáteli. Ruští agenti nejsou jen pod tvým lůžkem, ale i v něm – s tebou.“

  Protože tím „ruským agentem“ je zdravý rozum, který se u každého může dříve či později projevit a bude z něj oficiální ruský agent.

 • P9 • 1. března 2018

  Ruští agenti jsou tvými sousedy…. tak tady už schází jenom ruský brouk a je to jak v padesátých u nás. :-)

 • Irena • 1. března 2018

  P9 napsal

  Ruští agenti jsou tvými sousedy…. tak tady už schází jenom ruský brouk a je to jak v padesátých u nás.

  To nevím jestli je to dobré přirovnání. Zeptejte se lidí v Libyi, Iráku, Sýrii… Tam vám poví, jak to vypadá, když o ně projeví zájem americký/západní brouk. Myslím, že vám to v padesátých vykreslili ještě příliš černobíle. Měli přidat víc barev.

  A co třeba tohle?
  https://cs.wikipedia.org/wiki/Operace_Unthinkable
  Výmysly? Snění?

  Nepleťte si výmysly se skutečností, kterou teď můžeme pozorovat na každém kroku. To, že jste stále ještě pouze v kryptokolonii, a je vám relativně OK, neznamená, že to tu zítra nemůže vypadat jako na Ukrajině.

 • Martin (už bez taky m) • 1. března 2018

  V USA vojensko-zbrojní komplex (s bezpečností to vůbec nemá co dělat, jak může být eskalace napětí s jadernými velmocemi „bezpečností či bezpečnostní“??) vlastní nejen merdia a Hollywood, ale vlastní také „pravdu“ a „spravedlnost“…
  Soudě podle výstupů „Sjetiny“ či členů Jandova pornokomixu je totéž cílem i jejich „PUDsobení“ u nás.
  Vítězná „PRAVDA“ JE tedy OPĚT TŘÍDNÍ…
  Ovšem bez lásky…
  A asi ne „Na věčné časy“- nýbrž správně „novátorsky“ :
  „Až na věky věků, Amen“…,
  případně pro některé i „Alláhu akbar“- nejspíše…
  Problém je v „třídách“, které se nám „scvrkly“ na 1 až 4% (nebuďme malicherní) a nějaké to procento podpůrné třídy dozorců lágru kde se nám „vláda věcí tvých naZvrátila“…
  Co se týče „boje s Ruskou hrozbou“, tak hloupou „státní“ cenzuru nahradila „PO-slušnost“ ve formě konzumně-standartní s-POTŘEBY.
  Zkrátka vysněných zítřků bylo – alespoň pro některé – již dosaženo.
  A co nyní??
  Přichází doba mediálně-merdiálního lynčování, kterou „náckové- ale naši“ někde od Haliče nejspíše brzy začnou převádět v lynčování skutečné.
  Rus se tomu „zpoza své triády“ docela „kření“, co však má dělat „občan“ ČR, který si jako „svobodný otrok systému“ nemůže pořídit pár Kimových hraček??
  Nebo už NATO neplatí nová doktrína ve stylu “ na každý kiloMETR hranice s Rusem jedna Helenčina atomovka??
  Snad nám tedy soudružka Langšádlová a další modrofialové straky zařídí, aby nám každému byla jedna doručen-a až do těch našich podezřelých postelí…
  Jen aby se drony při doručování „plomby“ nespletly a nedoručily „nadkritické množství“- kdosi z mladších se mne onehda ptal, zda když se doslechne DVĚ malé lži, zda se z nich stane JEDNA velká PRAVDA??
  Vždyť ona prav-DA je přece skutečně jen jedna- ta „naše“…
  Ještě aby ji tak po naší veleúspěšné PRICHVATIZACI vlastnil nějaký Rus!!