Diskuze k článku


 • Bety • 5. května 2017

  Jedno je jasné. Pokud USA zaútočí, mezi kolaterální ztráty už předem započítává Evropu. A přiznám se, že mě nijak zvlášť neutěšuje pomyšlení, že to spolu s námi schytají i ti vygumovaní váleční štváči včetně samotné Ameriky .

 • Béda • 7. května 2017

  Odjinud z diskuse: “ Evropa je pod tlakem obrovského spiknutí jistých lidí od velkých peněz a majetků a dnes i vlastnících či spoluvlasnících velké globalistické firmy. Např. v knihách Gerharda Wisnewského či Michaela Morrise, spisovatelů, kteří se danou problematikou zabývají zjistíte, že mocní mají pod kontrolou většinu velkých firem (výrobních v celém profilu vč. zpracovatelských až po třeba zbrojní průmysl aj., těžařských, firem od potravin, farmacie atd. atd.), které znáte a kam se podíváte. Často jsou „jen“ držiteli části akcií, ale to jim stačí k ovládání. Jejich síla je ohromná! Vše je fúzované do celků jako např. Rothschildové ovládají ohromný BlackRock, pod který spadají třeba jen v SRN firmy jako Adidas, Siemens, Deutsche bank, Linde, Allianz, RWE, Sky atd., atd. A takhle je to ve většině západních zemí. Jejich přátelé a konklurenti Rockefellerové zase ovládají hlavně byznys těžeřský a zbrojní a ač jsou finančně mnohem slabší, tak jsou síly fifty fifty. Oni mají pod kontrolou administrativu USA s její armádou a spolky které dělají spád dějin jako je Trilaterální komise, Bilderberg či CFR.
  Zároveň ovládají dnes EU k nelibosti Rothschildů. Ti zařídili vítězství Trumpa v USA naschvál vůči Rockefellerům, kteří měli Clintonovou. Tyhle dvě party si dělají naschvály, ale jinak v základních věcech jsou za jedno!A oni kontrolují navíc veškeré finance Západu a banky jsou jejich základnou a na vrcholu všeho trůní FED (správně se má psát Fed, který hlídá veškerý byznys od energií po např. zbraně či potrraviny atd.). To všechno by bylo O.K., jen kdyby ta elita nevyznávala kabbalu a Talmud a neměla v úmyslu zlikvidovat evropskou civilizaci vzniklou na křesťanské bázi. Oni mají k islámu velmi vstřícný vztah a naopak ho používají jako účelové beranidlo k likvidaci států

 • Béda • 7. května 2017

  2.část: a národů Evropy. Nás „východňáry“ zatím pro „chudobu“ nechávají být, ale i my jsme na řadě. Naše ateistické mozky nejsou schopné pochopit, že vše je děláno na základě náboženské báze a nechápou, že většina politiků v západních zemích, ale i u nás jsou jen námezdní slouhové, kteří jsou jen užiteční idioti. Systém likvidace Západu jde po několika základních liniích, jedna je přes peníze, kterých mají přehršel, dnes to jsou je fiat finance a to, že nevznikne neustálou emisí USD a € inflace je tím, že velká část toho se utápí v dluhopisech a jsou na to i další fin. finty (USA např. už dlouhá léta neuvádí agreáty „M“, které uvádí objem peněz v ekonomice), peníze používají ke koupení známých politiků a např. T.Blair zbohatnul podivně o 50 mil. USD za pár let, co byl premiérem. Více jde dohledat v knize M.Morrise. A tak to dělají s ostatními. Dalším způsobem jak manipulují s politiky je „kompro“. Prostě mají toho na spoustu z nich nachytané a tím je drží v hauptáku, kdyby nebyli poslušní. Viz Merkel a podobní. Dalším silným levelem jak uplatňují svoji moc je okolnost, že na Západě (vč. USA, Kanady, Austrálie atd.) je celkem 3500 zednářských lóží a celý systém má pyramidální uspořádání (33 stupňů) a vše je shora řízeno zmíněnou partou. Tato parta se jmenuje ilumináti a má také celkem nad sebou uspořádaných 5 levelů. podrobnosti najdete např. v knize Jana van Helsinga „Tajné společnosti, válka svobodných zednářů“, který vše velmi zajímavě vysvětluje. Např. USA jsou už od vzniku státem ovládaným zednáři (yorkská ritus) a jejich symboliku najdete nejen na na bankovkách, ale např. v uspořádání některých budov např. ve Washingtonu aj. Např. svobodnými zednáři byli tito jejich prezidenti: B.Franklin, G.Washington, Jefferson (33.stupeň), Madison, Monroe, Jackson, Polk,

 • Béda • 7. května 2017

  3.část: … Buchanan, A.Johnson (32 stupeň a velmistr), Garfield, McKinley, T.Roosvelt, Taft, Harding (32.stupeň), F.Roosvelt (32.stupeňú, Truman (33.stupeň a velmistr), Eisenhower, Kennedy, L.Johnson (11.stupeň), Nixon, Ford (33.stupeň), Carter, Reagan (33.stupeň), oba Bushové Sr. i junior. Samozřejmě zednářem byl i Clinton a i Obama.
  Všichni tito lidé a platí to samozřejmě i pro západní Evropu jsou po této linii ovládaní a v podstatě jdou pokud je to nutné i proti zájmům svých národů, což se často děje. Nejsou to politici voličů a občanů kteří je zvolili, to je jen „jako“, občany mají u (autocenzura).
  Výše uvedené údaje jsou jen malinký střípek toho co se děje na Západě a je třeba si uvědomit, že všichni jsme jen pro výše zmíněné obyčejný plebs a že oni mají s námi jisté záměry a vězte, že to není nic dobrého.