Diskuze k článku


 • orinoko • 3. května 2019

  Rád bych vyzdvihl velmi pokrokovou roli v Česku velmi POPlunárního emerickeho prezidentisty kacera Trumpolinu.
  K němu chybí jakékoli meritko.
  Takový světový debil se mohl narodit jen v USA, a takový světový debil se mohl stát prezidentistou zase jen v USA. Na něco takového je Rusko velmi slabe.
  Mám před očima zvláštní situaci: Trump leží na gauci, a soudruh Babis mu dělá forenzní estebackou psychoANALyzu. Nebo je tomu naopak?
  Přičemž zpoza paravanu vykukuje bedna kytu českého prezidentisty, který má na sobě jegrovo pradlo potištěné malými Kvidy.
  Do toho retardovany fort Bolton natáčí pytlakovu schovanku, takto madame Clinton, jak míří na Putinovu sochu svobody, pročež jeji manžel hvizda na sago – Pomeo pod Vesuvem.
  Cely obrad za babku … Jen jeden Pence.

  To je , vážení, Da Vinciho cod.

 • Bety • 3. května 2019

  Inu od Prohlášení nezávislosti se propracovali k požadavku celosvětové závislosti
  na jejich přáních a rozmarech a daních, a jsou tací, co se podřizují rádi ať už za úplatu,
  nebo z blbosti.

 • Dana • 3. května 2019

  To jako v minulosti jine staty Americe naprosto duverovaly ? Ha ha.

  Ve svete plnem nadbytecne produkce si staty, ktere kupuji mohou svobodne vybirat, od koho si koupi zbozi. Uz to davno neni tak, ze prodejce, co mel vzacnou komoditu si mohl urcovat cenu a u koho nakoupi. .
  Americke sankce jsou jen vyjadreni o neobchodovani s urcitym partnerem. Ten sankcionovany si muze obchodovat s jinym staty.

  Po tom, co Put’ka oznamil davani ruskeho obcanstvi donbaskym obcanum, Polska delegace a lobyiste jsou v Bilem dome velice aktivni. :-)
  Posledni telefonicky rozhovor Put’ky s Donaldem trval hodinu a pul, pry bez tlumocniku, pac se mluvilo anglicky.

 • racek • 4. května 2019

  ….. Přiznám se, že mě až omráčila ochota polské a rumunské vlády nechat si umístit americké rakety na svém území. Nepochybuji o tom, že jejich představitelé byli za svůj souhlas odměněni … Jo kdyby ještě pan Roberts tušil, že za ty základny ještě budou muset zaplatit. Polsko nabídlo 2 miliardy tolárků a USA to ovšem bylo málo. No, Poláci si vždy uměli vybrat spojence. Zejména ty návrhy o spojenectví a společnému útoku na tehdejší SSSR byly opravdu pár měsíců před válkou povedené, že. A to tam s tím jezdil Bek už od šestatřicátýho.
  A u Rumunů netuším. Projezdil jsem je před pár roky na motorce a jsou to slušní a milí lidé. Vesnice a města byly uklizené a pěkné a to maso tam…To se nedá popsat.
  Milá Dano, sankce USA se vztahují obvykle na každého a kdo je poruší, dostává strašné pokuty či je jinak sankcionován a trestán. Viz dnešní Irák. To už je opravdu na mě moc. A obávám se, že na všechny. Jen se domluvit, že.