P. C. Roberts: Ředitel FBI znovu otevírá případ Hillary

Právě mi z Washingtonu došla zpráva, že FBI znovu otevřela kauzu Hillary, a to za její porušení protokolů národní bezpečnosti. A to nikoliv za obsah jejích nově uvolněných emailů, ale protože voličská podpora Trumpa se zdá být převažující, zatímco Hilary svou účast na dalších plánovaných mítincích pro nedostatek zájmu účastníků odvolala.

Nevím, co přesně si mám o tom myslet. Zřejmě na FBI převládlo mínění, že Donald Trump volby vyhraje – a FBI podle toho pragmaticky jedná. Trumpova předvolební shromáždění jsou totiž navštěvována tak hojně, že tisíce neuspokojených lidí s ohledem na bezpečnostní a požární předpisy posílají organizátoři neuspokojené domů, zatímco Hillary na své mítingy nepřitahuje víc než 40 až 60 účastníků. A rekordní návštěva pak čítala 800 lidí.

Oligachie nicméně Trumpa za prezidenta USA nechce. Ale Trump proti ní vystupuje s takovou silou, že je pro ni obtížné představovat si, že Trump neexistuje. Čímž si samozřejmě tento kandidát koleduje o kulku, tak jako John Kennedy, Robert Kennedy, Martin Luther King či George Wallace…

Celý článek v ANJ najdete na webových stránkách autora

Vybral a přeložil Lubomír Man

Přejít do diskuze k článku 17 komentářů