Diskuze k článku


 • senil • 15. února 2018

  Trump chtěl dobré vztahy s Ruskem, ale deep state byl proti a Trump dostal strach, tak se radši podvolil. Smutné, že v USA nevládne prezident ale CIA a FBI a jiné úřady.

  http://www.epshark.cz/video/66/pat-buchanan-deep-state-chce-svrhnout-donalda-trumpa

 • abx • 15. února 2018

  suhlasim s tym, ze Rusko nekladie americanom nejaky vyznamnejsi odpor. pravdepodobne konaju tak z dovodu, ze este neprisiel ten cas. napriklad prezbrojenie strategickych balistickych rakiet sarmat RS28 planuju dokoncit do roku 2021. vnutropoliticke pomery tiez nie su najlepsie, vsetko stoji a pada na Putinovi a to nie je dobre pre stat. to vsetko co sa deje a co kriticky hodnoti P.C.Roberts nemusi byt vobec vynutene zo strany americanov, skor si myslim, ze je to ich vlastny plan ako celit hrozbe a ako sa s nou postupne vyrovnat a ked pride vhodna doba prejst do akcie. druha vec, ze aj americania zacinaju besne zbrojit, lenze vojnu rozhodnu rakety a v tych maju rusi stale navrch…

 • fajt • 15. února 2018

  v ruské prezidentské volbě bych šel do Grudinina, sice krade jako straka, vedení státu h0vn0 rozumí a je silně ulhaný, ale zatím sionistům tolik nepatří, na siloviki si musí dávat majzla a jeho vizáž ho předurčuje k potenciálu totálního Stalina a nebo Ivana Hrozného v jeho silných časech opričniny, tomu mužik dobře rozumí a svět by mohl dostat pořádnou dávku ruské kultury přímo mezi půlky rovnou do pruhovaného skunkoptáka. ..)

 • fajt • 15. února 2018

  https://cz.sputniknews.com/svet/201802156792846-rusko-zacharovova-smrt-syrie-koalice/?utm_source=https://t.co/dia46g14Ki&utm_medium=short_url&utm_content=gJyw&utm_campaign=URL_shortening – no už to z nich leze jak z chlupaté deky ( a ještě podmínečně) – a teď to vynásobím deseti, dle specnázovce, který měl ve většině o Rusku a jejich moci představitelích pravdu – a vůbec nechápu proč zrovna oni píšou o nějaké koalici, vždyť jde o americké agresory, kteří tam nemají co dělat, tímto postojem v podstatě američanům Kreml vystavuje legitimitu a to úplně nemravně, místo toho, aby raději chránili své i ostatní lidi, kteří v Sýrii si zrovna od američanů a jejich vrahů vytrpěli svoje, mám za to, že tímto si Putin politické body ani u svých krajanů nezískal … a možná ho už vládnutí v Rusku nebaví, možná už jenom chce být se svojí rodinou, která je teď v nějaké západní dekadentní tramtárii. ..)

 • PPK • 15. února 2018

  Tentokrát ten příspěvek do diskuse bude asi trochu delší a tak jej rozdělím na dvě poloviny: Domnívám se, že Izrael nebyl kdysi založen proto, aby v něm VŠICHNI Židé i židé z celého světa už konečně a definitivně nalezli svůj domovský stát. Byl založen proto, aby tam domov našli zejména ti, kteří v zemích svých diaspor nesouhlasí s parazitickou a světově manipulátorskou politikou tamních židovských elit a vlivných žid.lobby a žid.finančních skupin. Vynechám další okolnosti a možné důvody toho někdejšího založení Izraele, které si může každý dohledat a zmíním názor, že soudobým cílem právě té dnešní vlivné židovské lobby v USA je, aby jednak v Izraeli žili právě jen tihle nespokojenci s vedením západních žid.diaspor a pak následně – děj se vůle osudu – aby Izrael byl pod jakoukoliv záminkou zničen – a to nejraději rukama Rusa pod jakoukoliv záminkovou válečnou provokací. Zkrátka, říká se, že údajně jistí lidé v USA si prý touží udělat dobrý byznas z druhého holokaustu. Proč? Co vím, tak zejména (a nejen) v USA se totiž mezi těmito ideologickými elitami zejména pro uši věřících Židů oficiálně šušká, že až teprve zničením Izraele nastane druhý příchod Ježíše Krista na Zemi.

 • PPK • 15. února 2018

  Já se naopak domnívám, že jakýkoliv zničující útok na Izrael by byl ta nejideálnější záminka ke dvěma akcím USA a západních států EU: 1/ Uskutečnit ten druhý byznys-holokaust (nepřímým) zničením vlastních(!!) ortodoxních „parchantů“ (jak kdysi ráčil napsat diskutér z USA a cz emigrant pan dana, ostatně vzpomeňme na osud Židů za 2WW) a 2/ útokem na Izrael získat důvod k rozpoutání světové války v centru Blízkého východu s cílem ho jednak totálně Západem okupovat a ovládnout všechny jeho nerostné zdroje – a následně přes Kavkaz a Ukrajinu si konečně pořádně zaválčit rukama Turků a Ukrajinců i proti Rusku a z jihu cizíma rukama a pomocí ruských kolaborantů a zrádců dobýt Moskvu. V USA opět (a jako vždy) se válčit nebude, ale us zbrojovky konečně výhodně zužitkují svou těžkou zbrojní nadvýrobu a us elita se konečně přiblíží zas o další krok i ke zničení Iránu a kontrole a ovládnutí velké části Asie s jejími nerostnými zdroji. Proto si i myslím, že P. C. Roberts to sice asi myslel dobře, ale tentokrát se zmýlil. … Proto si i myslím, že IMHO jednak Putin ví, co dělá, druhak Grudinin sice jako Stalin vypadá, ale tím to taky s jeho osobností a charakterem asi zároveň i končí. No nic, jsou to jen mé odhady a domněnky a nikdo z diskutérů je nemusí brát vážně…

 • fajt • 16. února 2018

  Už bolševici stále vykládali, že normální lidé nemohou pochopit složitost velké politiky a k lidem vystupovali paternalisticky a občansky přezíravě, názory a pochybnosti lidí ( byť některé pocházely pouze ze záměrného nedostatku informací, poloinformací, či mocenské svévole ) je prostě nezajímali, dělali to prý pro dobro lidu a socialismu a tak dlouho, až vlastní myšlenku, svůj neomylný světonázor a svůj národ zradili a přeběhli ke krvavé konkurenci – každá moc korumpuje ( nakonec to dokázala i ta socialistická) a bylo by hodně pošetilé si myslet, že něco podobného se neodehrává i v současném Rusku, gor když některé signály a činy nejmocnějších nesou podobné znaky dob minulých, která se pyšnila heslem vše pro lidi a společnost.

  no a projekt Izrael, není dnes až tak důležité s jakou myšlenkou a praideou vznikal, dnes je stejně ve vlivu celoplanetárních židovských banksterských domů, které jedou v režimu uzavřené mafie, která civilizaci stejně nepřeje a své skryté záměry prosazuje otevřenou brutalitou a společenskou nesnášenlivostí. ..)

 • Gatta • 16. února 2018

  re fajt – jsem to tady psal onehdy …
  Pro schopnost řídit stát, nebo cokoliv ve společnosti, a mít možnost vůbec něco prosadit a udělat, musíte mít sílu věci ovlivňovat ¨- prostě musíte nejprve získat a potom si udržet skutečnou moc.

  No a potom, máte-li té moci opravdu dostatek, velmi záhy zjistíte, že je jednoduší lidem (větru, dešti i emisím), prostě poroučet, než je získávat přesvědčováním. A tak to jde do doby, než tu moc ztratíte … a získá ji (kritikou stávajících nepravostí) někdo jiný … a tak pořád dokola …

  Každá moc si pochopitelně chce všemi legálními i nelegálními prostředky zajistit svoji „věčnost“ – komunisté se svým ústavním zakotvením své vedoucí úlohy nebyli vůbec v ničem vyjímeční – byli jen touto pochybnou formou naivně směšní.

 • Bety • 16. února 2018

  PPK – i já si myslím, že je Roberts tentokrát vedle. Je zajímavé, jak někteří kritici
  amerických a vůbec západních vojenských zločinů dávají najevo touhu po opravdu velké válce. Nehledě na to, že další světová válka by byla zřejmě i válkou konečnou pro ně a vůbec pro všechny, tak myslím že je zbytečné použít na něco buchar, když na to stačí kladivo. Udržet svět a pochopitelně i svůj stát alespoň
  v relativním míru je za těchto okolností a pod tlakem neustálých provokací
  zatraceně těžká práce a jak je vidět uznání za ni se Putinovi dostává dost málo.
  Mě připadá Blízký východ jako pytel znesvářených koček a je hloupé zapomínat na to, jak dobře je Izrael vojensky vybaven včetně jaderných zbraní.

 • Martin (už bez taky m) • 16. února 2018

  https://www.youtube.com/watch?v=G67tFDEhdcQ

 • PPK • 16. února 2018

  Bety napsal
  Udržet svět a pochopitelně i svůj stát alespoň
  v relativním míru je za těchto okolností a pod tlakem neustálých provokací
  zatraceně těžká práce a jak je vidět uznání za ni se Putinovi dostává dost málo.

  Bety – souhlasím. Stejně tak, jako je sociálně rozdělen celý svět na bohaté a chudé, na mocné a bezmocné, stejně tak je i rozdělena židovská civilizace nejen v diasporách, ale zejména v Izraeli. Bohatí a mocní světoví sionisté se nikdy do Izraele neodstěhují, protože opravdové bezpečí a zisky přinášející majetek mají pouze v diasporách. Druhý holokaust zničením Jeruzaléma jako (prý) začátek druhého příchodu Krista na Zemi (a tím i soudný den s koncem existence světa), který je jejich jako by zřejmým cílem, to by bylo zničení nejen Planety, ale i lidí vlastního národa v zájmu jejich zisků a světové moci – a právě zde to – tenhle byznys s holokaustem v.2.0 oni (zdá se) naprosto nedomysleli. Proto i stále považuji to rčení o definici sionistů za trefné, když se v tam říká: „Sionista je žid, který za peníze druhého žida posílá třetího žida do Izaele, ale sám se tam nikdy neodstěhuje“. Ostatně si myslím, že Trumpův tah s návrhem na přemístění us vyslanectví z Tel-Avivu do Jeruzaléma jim IMHO řádně zamíchal ty jejich politické karty. Vyslanci a dětičky amerických židovských elit teď budou trvale bydlet v nebezpečném centru samého potenciálního konfliktu. To by snad i mohlo všechny ty válečné choutky různých těch provokatérů války, kteří jsou za mořem, poněkud zchladit a postupem času i najít cestu k trvalému míru na celém Blízkém Východě.

 • Martin (už bez taky m) • 16. února 2018

  https://www.youtube.com/watch?v=iqO35gp-6qk

 • Martin (už bez taky m) • 16. února 2018

  Když Turkomani sestřelili Su-24, tak VKS a flot 8 hodin přeorávaly terén kde se teroristé měli nacházet, a tady prý padly „stovky rusů“ a nic…
  Po sestřelu Su-25 také mohutná odveta vč. OTR a plochodrážek- a tady furt nic…
  Jen kecy o „vyměklých rusech před špičkovými amíky“…
  FAKE NEWS, nic víc.
  Někdo ZOUFALE potřeboval alespoň virtuálně ukázat STOVKY MRTVÝCH RUSŮ, když už zahynuvší po možné nehodě-nenehodě civilního letadla za památku merdiím nestáli…
  SILNĚ POCHYBUJI ŽE při tom střetu o němž je řeč PADL JEDINÝ RUSKÝ VOJÁK – příslušních pravidelné armády…
  Co se týče různých vyjádření na síti „bývalýchxyz“… dle délky vousů vojenskostrategickou zkušenost neodhadneš. U naprosté většiny těch „zkušených znalců“ je zřetelně vidět ostenativní snaha o sebezviditelnění a pomoc „svým bratrům žoldákům ve zbrani“… holt živobytí, no…
  Ano, takové jednotky se různě VYUŽÍVAJÍ v rizikových akcích- no a co??
  Nikdo se k nim obvykle nehlásí – no a co?? Ve válce se střílí, holt každého kdo brání zlu či chrání jiné lidi před nespravedlivým násilím je škoda, ale rozhrabávat fejk-trus by zrovna malá zbylá č. alternativy asi neměla…
  VVP moc dobře ví co a proč dělá, a je rozhodně informovanější než kamarádi Wagnerovců. Na nikoho nenarážím, nechci křivdit- jen konstatuji.

 • peter. • 16. února 2018

  Takto treba odpovedať na špinu MOV :
  https://cont.ws/@yazzz/855667

 • Botičky od Diora • 17. února 2018

  Co chce Západ:
  – zahnat hospodářství nejbohatší země světa co nejrychleji do slepé uličky
  – zadlužit se co nejvíce možně na šílený úrok
  – utratit peníze na idiotské nikomu nepotřebné projekty
  – zcela zničit obranný potenciál země
  – rozkrást co se dá
  – a hlavně zahnat budoucí pokolení do dluhové kabaly na věčné časy.
  K poslednímu bodu dodávám, že se po dědictví Jelcina se předpokládalo, že se Rusko nevymaní z dluhů ani za 100 let. Rusko dluhy už nemá. Za Putina je smazalo. Nyní je z nejméně zadlužených zemí, významný věřitel USA a dalších vzorů demokracie, značné zlaté rezervy a navíc mohutně investuje do vlastního hospodářství. Do začátku stačilo změnit jelcinův výnos, podle kterého Rusko nemělo nic z vytěžených surovin, jenom ekologické škody. Od tohoto momentu Putin se stal „diktátorem“ a nemůžou mu přijet na jméno v „demokratických“ mediích :-)