Diskuze k článku


 • hudryper • 27. listopadu 2016

  Trump Veliký bude po 20.lednu mít dost práce s vyklízením Augiašova chléva….

  http://aeronet.cz/news/skandal-pizzagate-otrasa-americkym-internetem-zatimco-mainstream-v-usa-se-snazi-kauzu-oznacit-za-fake-dukazy-jsou-ale-zdrcujici/

 • hudryper • 27. listopadu 2016

  hudryper napsal
  hudryper • 27. listopadu 2016

  Trump Veliký bude po 20.lednu mít dost práce s vyklízením Augiašova chléva….
  http://aeronet.cz/news/skandal-pizzagate-otrasa-americkym-internetem-zatimco-mainstream-v-usa-se-snazi-kauzu-oznacit-za-fake-dukazy-jsou-ale-zdrcujici/

  Proč se neobjevil příspěvek alespoň ve sloupci vlevo,Stane ?

 • peter. • 27. listopadu 2016

  Na môj dušu p.hudryper,ešte donedávna som sa zo všelijakých satanov,démonov a templárskych „Bafometov“smial.Som dosť konzervatívne založený človek ktorý nemá rád zmeny a nerád hneď uverí vedecky nepodloženým hypotézam.
  No v poslednej dobe sa začínam zamýšľať a hľadať vysvetlenia nad vecami,ktoré
  nemožno nazvať inak ako amorálnymi zvrhlosťami.Otvorená účasť pedofilov v pochodoch buzíkov a lesieb.Obrovský výskyt pedofilov medzi vládnymi činiteľmi v Európe (pedofilná škandál vo V.Británii),pedofília rozšírená medzi kat.klérom a vrcholom je benevolencia zodpovedných k týmto svinstvám.Viete ja by som pokojne dokázal veľmi bolestivo utratiť každého,kto ublíži týmto hnusným spôsobom malému decku.
  A ku tomu ten váš článok o „pizzaGate“,v hlave sa mi premietnu zábery z výzdoby letiska v Denveri a šialená okultistická šou pri otváraní toho tunela vo Švajčiarsku.Chcem povedať,že okolo nás sa začína dvíhať niečo odporné,hnusné a nebezpečné,všetci to cítime a neschopní čokoľvek proti tomu urobiť,len neveriacky krútime hlavami nechápajúc čo sa to okolo deje.Naraz nás nútia akceptovať,že o tom,či je niekto muž alebo žena nerozhoduje pohlavie pri narodení ale jeho výchova a pocity.Nútia nás nebrániť sa zlu,nepoužívať násilie,nebojovať.Chcú aby sa z chlapov stali ženy ako je to znázornené tu:
  http://freeglobe.parlamentnilisty.cz/UserFiles/image/drivednes.jpg
  Nadobúdam presvedčenie,že toto majú na svedomí ľudia z toho istého rodu ako tento netvor:
  https://gloria.tv/video/dAVWyjpdzmPy23Lz2qMQ4zQa2
  A aj keď ja farárov nemusím,predsa len niektorým priznávam,že môžu mať pravdu.Ako napr.tento exorcista:
  https://gloria.tv/video/NVPHeayHjufA1tJdAorLXx4rX
  Niekde som počul,že futbalová Slávia bývala židovským klubom. Na dresoch má satanistický pentagram-päťcípu hviezdu naopak.

 • peter. • 27. listopadu 2016

  peter. napsal
  ako tento netvor:

  V tom videu sa hovorí o tom,že Sorošov majetok pochádza vlastne z holokaustu.

 • Aleš • 28. listopadu 2016

  peter: Dnes a denně, i u lidí ve svém okolí narážím na blud, který jim za miliardy k tomu určené do hlavy nacpali Dullesovi následovníci. „Nezáleží na realitě, ale na pocitech“. A pokud se taková indoktrinace vyskytuje v populacích masově, je na problém zaděláno. Horší než se zbavit jedné šílené Hitlary/Killary. A před tímto neutečou ani konzervativněji ani liberálněji smýšlející. Co brání naší změně zdola? INDOKTRINACE. Impulsy, které se někteří snažíme optimisticky pouštět do světa, jsou vlastně pokusy prolomit tuhle bariéru, kterou mají lidé v hlavě. Vaši skepsi vůči těmto pokusům zcela chápu, ale přesto s nimi kvůli vlastním dětem nepřestanu.
  Jestli doteď om nějakým způsobem nechávali existovat jen za účelem monitoringu a jen někdy zapojovali nebezpečnější trolly rozeštvávající lidi a názorové proudy mezi sebou či aspoň odvádějící pozornost, teď asi nastává fáze ostrého boje. Řazení na seznamy, tlak na obsah, blokování odkazů, tlak na osobní životy. Europoslanci, naši panáci, zaměstnanci NATO a na ně napojené struktury se svých koryt jen tak nevzdají. Naštěstí na čitatele i pisatele om má om takový vliv, že se om navzdory své názorové nejednotnosti nevzdá.

 • Béda • 29. listopadu 2016

  Netuším čeho ve skutečnosti chce Trump dosáhnout – nakolik se jeho volební sliby shodují s budoucí politickou realitou, pakliže se globalistům nějakými podvody, intrikami a kejkly nepovede Hitleri usadit na politický trůn. Jak nás poučil jakýsi Obama, sliby se slibují, ocenění se již předem dávají a blázni se již dopředu radují.

  Jiný vynikající článek PCR, kde se mezijiným praví: „…Západní válka proti teroru byla vždy též válkou proti pravdě. Už po dobu 15 let, a to od 11. září 2001, ukazovala ta válka prstem na vymyšlené zbraně hromadného ničení, včetně zbraní chemických Saddama Husajna, na jeho údajné napojení na al Kaidu, na vymyšlené iránské nukleární zbraně, na nekonenečné lži o Kaddáfím, na vymyšlenou ruskou invazi na Ukrajinu atd. atd. Vlády tzv. západních demokracií došly k názoru, že jim v zájmu dosažení svých cílů nezbývá zkrátka nic jiného, než se dát do holportu s lhaním. A nyní se tyto prolhané západní vlády pokoušejí zdiskreditovat ty obhájce pravdy, kteří našli odvahu se proti jejich lžím postavit…“

  Zajímavé, že mnohá desetiletí trvající propaganda „Svobodné“ Evropy (dnes má toto propagandistické centrum sídlo v Praze) a Hlasu Ameriky do různých zemí, kde USA usilovaly o politický převrat nevadí a RT a Sputnik najednou tolik vadí. O pátých kolonách neZiskovkách USA v desítkách zemí ani nemluvě.

 • Béda • 29. listopadu 2016

  Proč vlastně lidé v západních zemích stále víc sledují „Hlas Ruska“? (RT, Sputnik…?) Nejspíš proto, že se jim to lhaní mediálních presstitutek již zajídá a jejich lži jsou již tak průhledné, že i s malou dávkou kritického myšlení soudný člověk instinktivně vycítí že s ním někdo potají hraje betla. Proto stoupá sledovanost internetových médií, oblíbenost alternativy (kterou z velké části provozují nevýdělečně nadšenci) , klesá čtenost a oblíbenost mediálních placených presstitutek. Proto tolik povyku komerčních médií, proto blacklisty příštích zakázaných webů. (Které paradoxně zvyšují sledovanost verchuškou „zakázaného ovoce“)

 • Aleš • 30. listopadu 2016

  https://www.novinky.cz/kultura/salon/421942-uvod-do-prakticke-sociologie-trumpova-revoluce.html
  Když už nezabírá osvědčené, že za všechno může Putin, nastupují „sociologové“ ronící slzy nad tím, že objekty jejich anallíz ještě nejsou anihilovány jadernými prostředky.