Diskuze k článku


 • hudryper • 17. ledna 2017

  Nejpřekvapivější změnou je postoj Trumpa k Merklové. Vodící provázky k této evropské loutce
  mají jeho odpůrci. Zřejmě bude záležet na intenzitě a hloubce Trumpovy mocenské ofenzívy,kdy
  se mu nakonec dostanou do ruky podklady,které s takovou jistotou umožňovaly jí vést k politické
  sebevraždě. Pochybuji,že by principiálně odmítnul onen závazek NSR povinnost nechat si schválit v USA kandidáta na kancléře. Budou-li Američané dusit Německo podobně jako je tomu v případě Japonska už skoro 20 let,nečeká českou ekonomiku nic příjemného. V této chvíli ale jde o vyhnání
  neoconů od mocenských koryt. To je pro nás životně důležitý problém,protože opačný vývoj vedl
  bezalternativně k jaderné válce. Jak se budou vítězové v us.studené občanské válce chovat ke světu,
  to můžeme pouze odhadovat.Víme však,že nechtějí válečný světový požár a to je teď nejdůležitější.

 • fajt • 17. ledna 2017

  https://cz.sputniknews.com/svet/201701174542709-Majdan-washington-Putin-USA-Trump/ – nevím, kdy naposled se nějaký ruský činitel ( tady ten nejvyšší) tak jasně vyjádřil k americké politické situaci, dokonce řekl – přímo poukázal , že v americké korporaci dochází k mocenskému puči ( tedy zabránění v nástupu moci elefantům ), který má velmi špinavé pozadí ( se divím, že zrovna na tohle prohlášení neskáčou sorošové presstitutky jako divoké svinky) – v každém případě dnešní svět je vizitkou bohatých, a že jsou to pěkné mrdky, dokazují na každičkém koutku téhle planety ( snad některým normálním dojde, že od dnešních mocných a jejich systému se musí lidé nekompromisně odloučit a přestat hrát dle jejich likvidačních pravidel, to je jediná a poslední cesta jak se opětovně stát člověkem s evoluční budoucností). ..)

 • Irena • 18. ledna 2017

  http://voicesevas.ru/news/29020-plan-napadeniya-obamy-na-rossiyu.html

  Stephen Frand Cohen, americký historik a politolog vystoupil v americké TV s komentářem, kterému na internetu přiřkli titulek: USA se připravovaly k rozsáhlému útoku na Rusko.