Diskuze k článku


 • Dana • 25. prosince 2017

  Pro hlupaka kazdy hlupak, pravi ceske prislovi.
  Inteligentni Niky Haley je dcera indickych emigrantu a dotahla to mnohem dal, nez rodily American Roberts. Vim, ze on z toho puka zavisti :-) Co je to porad s tou „prestige“? Zadna prestige se neda vynucovat , bud jsou nam nektere narody nakloneny a nebo ne. Ty ktere nejsou, musi byt zasadni ve svem nazoru na USA a pak americke penize-pomoc odmitnou. Jak jednoduche.
  OSN, organisace narodu se stala proti-zapadni, rozumej protibelosskou, politicky korektne „proti-euroatlantickou“. Rozhazuje penize americkych danovych poplatniku ve zbytecne byrokracii.
  Velvyslankyne Niki si cucat palec nemusi, nema cas, protoze zrovna ted vyhlasila dulezite vladni usneseni, ktere rika, ze Spojene Staty zmensi prispevek na OSN o 285 milionu dolaru. To je dost znacna redukce. At tu sumu vyrovnaji staty, ktere v OSN na Ameriku nadavaji. Trump je obchodnik, vede stat jako firmu a zbavuje se neunosnych vydaju. To se mi libi. Najme vystup z parizske smlouvy Climate change, vystup z UNESCO, odstup z organizace prav globalnich uprchliku a jine vystupy z mezinarodnich smluv..Zakoncim dalsim ceskym prislovim : Blizsi kosile nezli kabat….

 • Béda • 26. prosince 2017

  HaHaHa! Prý „inteligentní“ Niky Haley. Dobrý vánoční fór. Zatím tato další arogantní hlupačka moc inteligence neprojevila. Svět se od ní a od USA s dvojím metrem, konspirujících, kroutících a vyhrožujících kroucením rukou, sankcemi, embargy a vydíráním stále víc odvrací.

 • Béda • 26. prosince 2017

  Dana napsal

  Pro hlupaka kazdy hlupak, pravi ceske prislovi.
  Inteligentni Niky Haley je dcera indickych emigrantu a dotahla to mnohem dal, nez rodily American Roberts. Vim, ze on z toho puka zavistiCo je to porad s tou„prestige“?Zadna prestige se neda vynucovat , bud jsou nam nektere narody nakloneny a nebo ne. Ty ktere nejsou,musi bytzasadni ve svem nazoru na USAa pak americke penize-pomoc odmitnou. Jak jednoduche.
  OSN,organisace narodu se stala proti-zapadni, rozumej protibelosskou, politicky korektne „proti-euroatlantickou“. Rozhazujepenize americkych danovych poplatnikuve zbytecne byrokracii.
  VelvyslankyneNiki si cucat palec nemusi, nema cas, protoze zrovna ted vyhlasila dulezitevladni usneseni, ktere rika, ze Spojene Staty zmensi prispevek na OSN o 285 milionu dolaru. To je dost znacna redukce. At tu sumu vyrovnaji staty, ktere v OSN na Ameriku nadavaji. Trump je obchodnik, vede stat jako firmu a zbavuje se neunosnych vydaju. To se mi libi. Najme vystup z parizske smlouvy Climate change, vystup z UNESCO, odstup zorganizace prav globalnich uprchliku a jine vystupy z mezinarodnich smluv..Zakoncim dalsim ceskym prislovim : Blizsi kosile nezli kabat….

  Jen tak dále. Kéž nakonec přemístili sídlo OSN z USA třeba do Ruska.

 • Béda • 26. prosince 2017

  Řeknu vám to asi takhle, pane Dano. Důkazem inteligence je, když hráč se slabšími kartami hrá podle pravidel a přesto vyhraje nad silnějším hráčem (viz Lavrov, viz Putin v Sýrii a na Krymu)… Důkazem inteligenčního deficitu je, když hráč s nejsilnější kartou opakovaně mění pravidla, přizpůsobuje si je podle své potřeby a přesto prohraje. (Viz USA v Sýrii, Iráku, Afghánistánu…) Niky Haley je typickým reprezentantem americké diplomatické idiocie. Ta ženská nemá absolutně cit pro jemné nuance diplomacie, nemá pro tuto funkci předpoklady – pouze boxerské rukavice. Ale diplomacie je především věcí hlavy a ne pouze svalů bez odpovídajícího řízení mozkem.

 • Béda • 26. prosince 2017

  Sudruhu Dano,

  co tomu řikate? „Ruskí vtipkári Lexus a Vovan (Alexej Stoľarov a Vladimír Kuznecov) sa spojili so stálou predstaviteľkou USA v OSN Nikki Haleyovou akože v mene poľského premiéra Mateusza Morawieckeho, informujú ruské Vesti. ..

  Rozhovor s ňou zaviedli aj na neexistujúci štát Binomo, ktorý sa má nachádzať neďaleko Vietnamu na juhu Číny. Vraj tam prebehlo hlasovanie o vyhlásení nezávislosti a že do tejto záležitosti sa zamiešalo Rusko. Vtipkár Alexej Stoľarov (Lexus) neskôr poznamenal, že Binomo je len zhlukom slov, „prvý, čo im napadol“.

  Haleyová na to uviedla, že vie o tomto štáte, snahu Binomo o nezávislosť nazvala správnou a poznamenala, že Moskva sa nepochybne do situácie zamiešala. „My to veľmi pozorne sledujeme. Myslím si, že v sledovaní budeme pokračovať rovnako, ako to robíme v otázkach, týkajúcich sa Juhočínskeho mora,“ uvádza slová stálej predstaviteľky „Hovorí Moskva“. Nikki Haleyová sľúbila, že všetko, čo sa týka Juhočínskeho mora, bude posudzované v Bielom dome.
  https://www.hlavnespravy.sk/ruski-prankeri-zistili-mienku-americkej-predstavitelky-v-osn-nikki-haleyovej-o-miesani-sa-ruska-volieb-v-neexistujucom-state-binomo/1254344

  (Sudruzi z SSA nelenili a nahravka byla zablokovana) Nikky je určitě velice inteligentni Američanka a skvěle doplňuje americke pravicove poblitičky Nulandovou, Saru Palin a dalši skvěle, vysoce erudovane poblitičky. I pan prezident Trump, ktery si ji vybral by ji mohl jeji inteligenci zavidět.

 • Dana • 26. prosince 2017

  Reptat a kritizovat muzeme, ze, Bedo.
  Zalezi na konecnem vysledku, ktery je, ze si Spojene Staty, kolebka imperialistu :-) prosazuje suverenne sve zajmy.
  Vy naopak v Cesku jste podrizeni Evropske Unii. Nerozumim arci tomu, ze nekteri jsou proti tomuto spolecenstvi, kdyz zastavaji stejne nazory, jako treba nejvyssi reprezentantka EU v otazkach zahranicni politiky. Tam mate zenske humanisticke kadry, kam se hrabe Nikki Haley. V EU asne zari Federica Mogherini, to je prece vase parketa. Komunistka, dnes uz jen skryta, naprosto a zasadne odmitla rezoluci USA o Jerusalemu jako hlavni mesto Israele. Navic vita afro-muslimy, arabo-muslimy do multikulturniho spolecenstvi evropskych narodu, jeji nazor, ze 30 milionu z neevropskych narodu muze obohatit evropsky genom je znamy. No tak si nechte obohacovat DNA, mne se to netyka.
  Mimochodem, Put’ka nemluvi v otazce Jerusalema o zadne americke agresi, to si zase pro zmenu vycucal deda Roberts z jeho prstu. Putin se oficialne vyjadril, ze je timto krokem Trumpa silne
  znepokojen, protoze to zbytecne provokuje Araby a brani to mirovemu reseni. ..
  Zrovna nedavno prohlasil Putin v Egypte :
  “We consider counterproductive any moves that preempt the result of negotiations between the Israelis and the Palestinians,” Putin said during a state visit to Egypt on Monday. “Such steps are destabilizing, and don’t help to resolve the situation, but instead provoke conflict.”
  At tedy Vladimir Vladimirovic zahaji mirovy dialog, nic proti tomu. Milion ruskych Zidu v Israeli mu uz poradi… :-)

 • Béda • 26. prosince 2017

  Pravicovy pruhovany sudruh Dana

  umělecky odvedl řeč od puvodniho tematu – impozantni inteligence jeho sudružky „Binomo“ Nikity Haley k zastupnemu tematu. Proč se tomu vubec nedivim?

 • Martin (už bez taky m) • 27. prosince 2017

  http://literarky.cz/blogy/tereza-spencerova/25455-ali-hajdar-terorist-mate-v-evrop-spousty
  Ruční PLŘS byl sestřelen Syrský L-39 ČS výroby. Pilot nezahynul ale byl údajně sprostě zavražděn.
  VKS RF nadále v Sýrii bombarduje teroristy. Zvýšilo se nasazení přesnější munice.

 • Martin (už bez taky m) • 27. prosince 2017

  http://anna-news.info/operativnye-svodki-po-sirii/