P. C. Roberts: V očích většiny Američanů ztratila vláda USA svou legitimitu

Jak oznámil Noam Chomsky (33:30 min.), účastnil se loňských listopadových voleb do Kongresu USA stejný počet voličů jako v roce 1830, kdy ovšem mohli volit jen muži a navíc jen muži majetní. Zpráva Gallupova ústavu k tomu dodává, že mezi Američany sílí požadavek po vytvoření nové strany, protože oběma dosavadním (republikánské a demokratické), už lidé přestávají věřit.

Jsou to dobré zprávy. Naznačují, že američtí občané i skrze hustou propagační mlhu začínají prohlédat Matrix. Většina už chápe, že vláda USA reprezentuje jen skupinu největších amerických oligarchů a nikoliv je samotné. Změna vyžaduje uvědomění si skutečnosti, jaká opravdu existuje, a toto uvědomění začíná v těchto dnech nabývat na síle.

Převzato z webu autora

Překlad: Lubomir Man

11
Komentujte

Chcete-li přidat komentář, přihlaste se viz Přihlášení.
11 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
8 Autoři komentářů
orinokozajochSioMartin (už bez taky m)Gatta Autoři posledních komentářů
  Odebírat  
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
Upozornit na

Warning: sprintf(): Too few arguments in /data/web/virtuals/52128/virtual/www/domains/outsidermedia.cz/wp-content/plugins/wpdiscuz/templates/comment/class.WpdiscuzWalker.php on line 190
hudryper
Člen
hudryper

Právě jsem se po skype dověděl z USA,že tam došlo k zvláštní reakci na ruský útok v Sýrii. V roli
šéfa bílé chýše vystoupil ministr války Carter a rozčileně vykřikoval,že Rusové mají špatnou strategii a dopadnou v Sýrii jako tenkrát v Afghanistánu. O vlastních úspěších v této zemi jaksi decentně nepohovořil. Pozorovatel politické scény ve Washingtonu měl pocit,jakoby byl Obama
mimo a k totální moci se hrnuli neoconi,zaskočení ve své politice vytváření chaosu a tlaku na Rusy.

Bety
Člen
Bety

Velím největší a nejmocnější armádě v historii – to je od Obamy vyslovené vyhrožování, navíc vyslovené na půdě OSN. Nevím, nakolik jsou neoconi odhodláni udržet moc USA za každou cenu, ale Obama je těžko udrží na uzdě, myslím, že k tomu nemá ani dost síly, ani dost moudrosti a ani nedal najevo, že by chtěl. Ale je bezpodmínečně nutné, aby si svět před nimi konečně přestal kecat na zadek, protože takhle to dál už opravdu nejde.

Člen

Aféra Volkswagen je aférou regulace
http://www.antimeloun.cz/?p=5529

Gatta
Člen
Gatta
orinoko
Člen
orinoko

Zijeme ve velike dobe. Zapadni technologie umoznuji usvedcovat Zapad ze lzi, na kterych postavil svuj konzum a … Havlovu oplZLOST.
Postupne se sice pracne , ale presto neochvejne dobirame uplneho jadra.
My Cesi k tomu ani nepotrebujeme tu otresnou sbernu pseudokronik, kterou tak miluje Zid – tzv. Stary zakon.
Mame NATO vlastni historickou zkusenost. A ta je k nezaplaceni.

Martin (už bez taky m)
Člen
Martin (už bez taky m)

Hysterická zkušenost plného zotročení j“elit“není k proplacení občany.
Tedy neměla by být…
Nemůžu si pomoci – moc líbí – i ten závěrečný odstavec, o tom že uprostřed doby „bez“naděje…
JE naděje!
http://www.novarepublika.cz/2015/09/meli-jsme-kdysi-sen.html#more

Sio
Člen
Sio
zajoch
Člen

http://www.fondsk.ru/news/2015/10/02/golosovanie-daily-news-za-putina-96-za-obamu-4-35753.html
Byla položena otázka čí argumenty ve věci Sýrie a Ukrajiny, položené Putinovi a Obamovi jsou přesvědčivější. 96 % čtenářů považuje za přesvědčivé argumenty Putina. 4 % argumenty Obamy.

zajoch
Člen

Vidím, že jsem to nějak zmotala. Otázka byla položena čtenářům Daily News, koho argumenty ve věci Sýrie a Ukrajiny jsou přesvědčivé, zda Putina nebo Obamy. 94 % pro Putinovy argumenty, 4 % pro Obamovy argumenty.
Omlouvám se.

zajoch
Člen

Ještě jedna zajímavost. Rusko se chystá vypustit na měsíc minisputnik, aby našel stopy po přítomnosti amerických astronautů, kteří navštívili náš souputník v minulém století. Aparát má stát necelý milion a má rovněž pátrat po zbytcích modulu Challenger. Vše by mělo proběhnout spolu s vypuštěním přístroje Indií, Čínou a Ruskem.
http://www.pravda.ru/video/news/17794.html

orinoko
Člen
orinoko

Tedy, lidi, nestacim se divit. Parlamentni listy, ktere dneska uz najdeme i na billboardech u silnic, stran Syrie davaji pravidelne slovo svoji ANAL y TYCCE … jakesi Salminem … a tak dal. Anal y tik, ktery snad po dvou letech zaregistruje to, co na OM je davno stara vesta je tak nejak k utrpnemu usmevu. Ona dama hodne spekuluje nad Asadem. Klasicky priklad totalni minely, o co ted jde. Asad byl vzdycky ve hre, ale ted uplne klicovym zpusobem. … JEHO vlada oficialne pozadala Rusko o pomoc. Pozadala sveho letiteho a VERNEHO spojence. Asad byl zvolen ve volbach. A zapadni… Číst vice »