Diskuze k článku


 • Martin (už bez taky m) • 29. dubna 2017

  Funkční a spolehlivý „systém odzbrojovacího vraždícího úderu“který má zlikvidovat obranyschopnost RF a Číny již sestrojit nelze.
  Ano, neocons sebranka v USA se o to léta snaží, naštěstí pro nás již není rok 2008. RF a Čína jsou dnes připraveny na každou globálnější špinavost neoconszmetků.
  To ale neznamená, že to neocons nebudou dále zkoušet.
  Neocons svou snahou o realizaci věrolomným přepadem ve formě prvního jaderného úderu ani neuvažují o nějaké obraně svého systému. Proto žádný prvek jejich „obranného systému“ není žádnou zárukou obrany země, která jej nechá na svém území vybudovat. Naopak, každá taková země se stává reálným cílem skutečně zničujícího úderu.
  US-NATO „systém“ je nejen zcela děravý (napadnutelný zevnitř i z vně v kterémkoliv bodě), celá jeho „architektura“ je rozložitelná (v řádu desítek sekund), a jednotlivé „součástky“ jsou již dnes extrémně zranitelné. Řadu částí systému lze navíc již dostatečně spolehlivě různými způsoby využít zcela naopak -proti jeho tvůrcům…
  Proto se paradoxně ve skutečnosti staly USA a jejich „spojenci“ a vazalové zcela bezbrannými, pokud jejich „první“ úder selže.
  V současnosti je RF již schopna reagovat patřičně na jakýkoliv pokus USA o skutečně nebezpečný útok.
  A co se vazalů týče, je jen jejich věcí, zda chtějí do hrobu s nimi, či samostatně žít. Blíží se ale doba, kdy pro mnohé šokujícím způsobem udělá mnoho států pro USA překvapivé a nečekané kroky.
  Kdo se směje naposled, ten se směje nejlíp, a kdo jinému jámu kopá, sám…

 • Dana • 29. dubna 2017

  V reakci na clanek bych si dovolila zminit nekolik postupu, jak osobne resit nuklearni svetovou valku.

  1. Vyhrabat is kryt 100 metru pod povrchem zeme. Nezapomenout na sebemensi detail, ani na vkusne hackovane decky na stolcich, a cekat na konec sveta.

  2. Prejit na fundamentalni viru, vyzpovidat se ze hrichu a pokorne ocekavat vstup do Kralovstvi nebeskeho..

  3. Ukoncit si trapeni a nejistotu skokem z vysokeho, treba i Nuselskeho mostu do naruce vecnosti.

  4. Usoulozit se k smrti. Plati pro damy i pany. Prudky infarkt pri sexu je slastny a rychly….

 • J. W. • 30. dubna 2017

  No konecne konecne reseni. Vyzareni globalni Atomovou explozi behem 0,5 sekund je prece pani Dano Teliskova nejepsi a nejvice prudky orgazmus pro organizmus. Pri skoku z Nuselaku nebo Panelaku hrozi ze spadnete do odpadniho kontejneru na nejakeho duchodce a vas organizmus bude bezmocne dochcipavat radu smutnych a opustenych let v upirskem zdravotnickem zarizeni, ktere z vas bude sat duchod, socialni davky, krev, bunky, moc a jinou chutnou vyzivu. Ale takto, se udelame vsichni najednou. Nebo snad jde o neco jineho v tomto prastenem a zdegenrovanem svete? Kazda vira oddaluje orgazmus (exitus) organizmu na buhvikdy a umoznuje mezi tyto dva poly viry vsunout parazita, ekonomiku, svobodu, demokracii a jina odporna a nehorazna svinstva. Takto, kdyz se zbavime sebe, tak se zbavime i vsech parazitu. Jina udrzovaci lecba pouze prodluzuje bolestive martyrium nevylecitelne nemocneho pacienta. Opravuji chybne heslo Fucika. Nez bude platne, je treba napred hlasat: Lide probudte se, vy pitomci.

 • Aleš • 30. dubna 2017

  Taky jsem si naplánoval stát se prezidentem svobodného Kurdistánu a tak nějak se mi to zatím nedaří… Nicméně Bašár Assad je stále prezidentem Sýrie a J.W. může s potměšilým úšklebkem humanitárně bombardovat vojína Danu svým ostrovtipem a šiřitelé a obránci západních či euroatlantických hodnot můžou rozjímat nad svobodnými a demokratickými a jedinými správnými jatkami jež vzniknou, pokud Erdragon nebude jen kalit vodu. Nejapnost spoluovčanů, kterým ani tohle nestačí opustit fanatismus, se kterým hystericky prohlašují: „naši bezpečnost nám zajistí jedině NATO“, sice nezná mezí, ale tohle by na rozdíl od řecko tureckých sporů zaznamenal i kdejaký imbecil, kdyby došlo k přímému vojenskému střetu americké armády a armády jiné země NATO.
  https://cz.sputniknews.com/svet/201704305211447-McCain-krvavy-masakr-dusledek-utok-USA-KLDR/
  Naštěstí je zkalibrováno, kdekoliv na planetě, patrně i u mekkokainů v obýváku. Jinak by ho asi taková slova ani nenapadla, nato aby vyslovil obavy o osud civilistů… Pence už mluví o tom, že hUSA obnovila svoji (bez)moc. Kačer tlačí na pilu před svými příznivci. https://cz.sputniknews.com/svet/201704305210640-Washington-zeme-NATO-dil-zajisteni-obrana/
  Takový materiál by mu však nezajistil vítězství ani v partičce domina, miliarda sem, miliarda tam, kolik za ty tuny šrotu dám?

 • Martin (už bez taky m) • 1. května 2017

  https://www.youtube.com/watch?v=srGagTI2x3Y

 • Martin (už bez taky m) • 1. května 2017

  https://www.youtube.com/watch?v=uYAHZ-6sPoo