P. C. Roberts: Washington se pokouší zardousit Sýrii

Richard Black, americký senátor za stát Virginia, označil Obamovu snahu zardousit Sýrii za extrémně bezohlednou a šílenou. Ve svém projevu v senátu k problému dále řekl: „Nikdy jsme nepodnikli nic odpornějšího a ničemnějšího, než to, co právě teď podnikáme v Sýrii.“

K Sýrii se na svém populátním serveru vyjádřil i známý levicový novinář Stephen Lendman, když odsoudil Obamovy plány „na zlikvidování syrské státní suverenity, na rozparcelování Sýrie na malé kousky, které by se daly snadno ovládat, na zmocnění se přírodních syrských zdrojů a na vytvoření totálního chaosu a lidské bídy v zemi.“

Zdroj: Paul Craig Roberts

Překlad: Lubomír Man

5
Komentujte

Chcete-li přidat komentář, přihlaste se viz Přihlášení.
5 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
5 Autoři komentářů
M.C.peter.fajthudryperMartin (už bez taky m) Autoři posledních komentářů
  Odebírat  
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
Upozornit na
Martin (už bez taky m)
Člen
Martin (už bez taky m)

Nezbývá než věřit, že je tam podobných dost, aby si zametli před vlastním prahem…

hudryper
Člen
hudryper

Jen tak dál ! Každým podobným „krokem k demokracii“ se urychluje postupně stále neudržitelnější pozice USA coby diktátora poměrů na zeměkouli. Zbývá už jen odhalit skutečné autory stále častějších a krvavějších operací pod cizí vlajkou a pak to nabere rychlý spád.

fajt
Člen
fajt

hudryper napsal
Zbývá už jen odhalit skutečné autory stále častějších a krvavějších operací pod cizí vlajkou a pak to nabere rychlý spád.

hmm, historie to vidí jinak, příjde pouze nový kabát starých hovad. ..)

peter.
Člen

http://politikus.ru/events/80632-erdogan-myatezhniki-poluchali-prikazy-iz-ssha.html
Neviem,či na to má Erdogan aj dôkazy.Ale myslím,že na vyriešení sýrskej krízy začne spolupracovať s Ruskom a k návrhom USA už bude nedôverčivý.Z tohoto pokusu o puč,by mohlo profitovať Rusko aj Asadova Sýria.

M.C.
Člen

Pánové si USA zbytečně idealizují.
To samé co v Sýrii páchá americká administrativa posledních sto let někde ve světě téměř pořád. Akorát se o tom dřív tak nepsalo a nebyl internet, tak bylo lehčí filtrovat informace do médií.