Diskuze k článku


 • zart • 17. dubna 2017

  Každá ústava je znásilěním. Ústava Starého zákona je znásilněním, její novelizace Nový zákon je znásilněním a všechny ostatní miliony jejich novelizací jsou znásilněním. Zvířata ve volné přírodě žádnou ústavu nepotřebují, a žijí mnohem lépe, kvalitněji a mravněji než ten deviantní dobytek, ústavou civilizovaný občan.

 • Bety • 17. dubna 2017

  zart- děkuji pěkně, být sežrána prvním predátorem, kterému se namanu do cesty.
  Ústavy zajisté nejsou dokonalé, ale každodenní boj o život by byl horší. Jen kapitalismu, větším a menším žralokům s pořádně ostrými zuby jakýkoli řád ochraňující občany vadí, proto by nejraději zrušili stát jako takový – samozřejmě až na represivní, jim podřízené složky.

 • Béda • 17. dubna 2017

  Takhle Trump + CO přistupují k volebním slibům – http://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/Tvori-se-zde-historie-takovym-zpusobem-jak-tomu-uz-dlouho-nebylo-Muz-od-Donalda-Trumpa-promlouva-484077

  “Nemyslím si, že by Trump učinil nějaký překvapivý zvrat ve své zahraniční politice. Prohlásil, že nehodlá použít vojenskou sílu k dosažení změny režimu v Sýrii, což naprosto odpovídá jeho dlouhodobé pozici. Trump přeci nikdy nevyloučil to, že by schválil nálet v nějaké zemi, pokud by to bylo v zájmu Spojených států,” vyvrátil Anton v úvodu rozhovoru pro deník Politico tvrzení o tom, že Trump fundamentálně změnil svou zahraničněpolitickou pozici.

  “Jediná věc, která je na Trumpově zahraniční politice předvídatelná, je ta, že je zcela nepředvídatelná. Sám Donald Trump toto několikráte zmínil. Domnívá se totiž, že Spojené státy byly dosud až příliš předvídatelné….

  http://www.hlavnespravy.sk/azijska-kriza-alebo-preco-cina-ziada-rusko-o-pomoc-proti-usa/971022

  http://www.hlavnespravy.sk/kto-si-objednal-hoax-o-chemickom-utoku-asada-v-syrii/971052