Diskuze k článku


 • mirror • 31. července 2014

  Doporučuji video z této internetové stránky
  http://www.kramola.info/vesti/novosti-s-ukrainy/poslednie-novosti-s-ukrainy-i-novorossii-za-30-ijulja-2014
  Na stránce je umístěno nad video-svodkou. Hovoří na něm kandidátka politicko-psychologických věd Inge z Petrohradu. Podle Inge jsme zachvácení infekcí destruktivně sociální nenávisti. Inge popisuje, jak se vyléčit. Tato infekce je velmi nebezpečná, protože víme, že všechny nemoci jsou od nervů.

  Podle mého názoru, začněte si ze všeho dělat srandu. Už skoro celý den televize a vláda má něco občanům sdělit, ale oni ani muk, jakoby ztratili řeč. Střelba balistickou raketou směrem k ruským hranicím někteří komentátoři srovnávají s karibskou krizí v roce 1962. Není vám legrační, že Zeman, Sobotka a Zaorálek mlčí jako zařezaní? Před volbami slibovali a prohlašovali, jak jim na nás záleží a teď pár milimetru od války oni ani národu nedoporučí, aby vzali útokem supermarkety a nakoupili mouku, cukr, olej a pro nejhorší časy rum tuzemák. Za komunistů aspoň uspořádali pro komunisty mimořádné stranické skupiny, o kterých předem všichni věděli, o čem se tam bude mluvit.

 • Martin (už bez taky m) • 31. července 2014

  proskakuje čím dál více zpráv o tom, že Německo „tajně“ vyjednává s RF o přístupu k BRICS a o ukončení „Ukrajinské kampaně“.
  Nejen BL informovaly o možnosti Ruska vrátit se k užívání raket středního doletu. O této možnosti jsem psal ve svém článku k asymetrické odpovědi RF na válečné tažení „Západu“ skrz Ukrajinu. Tato možnost nejen že je „na stole“, ale fakticky skrze minimálně „plochodrážní“ variantu Iskanderu reálně existuje. Proti těmto střelám NEMÁ EVROPA ŽÁDNOU OBRANU. Navíc se pracuje na dalších, mnohem rychlejších. Je to jedna z odpovědí RF na US PRO a přibližování rizik a vojenských ohrožení k centrům RF. Rusové se prostě rozhodli „zrušit efekt vzdálenosti“ právě skrze vysokorychlostní kvazibalistické či plochodrážní střely. Nejen v informovaných kruzích v Německu panuje před těmito zničujícími prostředky doslova hrůza. Jediná obrana je v intenzívním obchodu s Ruskem.
  Tyto systémy RF může pochopitelně umístit v řadě zemí v blízkosti samotných USA (Kuba, Nikaragua, Venezuela). Jejich stále se zvyšující dosah jim umožňuje vytvořit hrozbu zásahu cíle prakticky kdekoliv v USA v řádu pouhých desítek vteřin či minut. Ani USA nemá proti takovému ohrožení efektivní obranu…

 • Martin (už bez taky m) • 31. července 2014

  Urtčité „zklidnění“ establishmentových politiků „Západu“ (vyjma vygumovaných štváčů a la Krvavá Madla či duševně chorý Mc Cain) je v souladu s „uklidněním“ (čti reálným zneklidněním) „loutkovodičů“ a finančních „elit“ v pozadí. Nemuseli by si své majetky „stihnout užít“…
  Jinak osobně kromě v krvi utápěnéh JV „Ukrajiny“ mne neskutečně nasral TERORISTICKÝ STÁT IZRAEL svou kampaní v Gaze. Genocidou palestinského obyvatelstva Izrael dokázal, že odvolávky na „poučení z hitlerovského vývoje“ neexistuje… Pokud bude Teroristický stát Izrael (rozhodl jsem se vždy před označení této zrůdy vkládat ono označení) ve svých útocích pokračovat, existuje reálné a narůstající riziko, že dojde k „odpovědi“ …
  Teroristický stát Izrael nerozumí ničemu jinému nežli síle, a „dodavatel střeliva na zabíjení dětí, žen a civilistů“ – jak na Ukrajině, tak v Gaze – (USA) na tom je podobně… Pokud by nějaký útok poničil Teroristický stát Izrael, tak po „Gaze 2014“ pro něj nikdo plakat nebude“…
  Děsím se podobné možnosti kvůli nevinným a riziku eskalace spirály nic z podstaty problémů a sporů neřešícího násilí…

 • orinoko • 31. července 2014

  Já jsem zvědav VELMI … na další vývoj. Do Iránu odjíždí rakouský prezident , Hamas jedná s Hizballahem o otevření druhé fronty, Izrael povolává 16 000 rezervistů, každý nový den ho stojí těžkotonážní harpagonský debet … Židi v Izraeli zjistili, že slavná Šalamonouva distanční zeď je kompletně podtunelovaná, tunelů je tolik , že jejich počet je srovnatelný s počtem českých tržních tunelů, což nás paradoxně spojuje nejen s IZRA režimem , ale i s pásmem Gazy. Pro případ nenadálé eskalace na Haliči jsou v Číně připraveny jednotky rychlého nasazení k přemístění do horkého prostoru. Na oplátku Rusko vypomůže s vykrytím horké dopravní cesty pro Čínu v malajských /sic/ vodách.
  Už jsem zaregistroval sázky na cikána za velkou vodou, jestli má nebo nemá gule. – Nemá!! Chobot možná … ale gule žádné.
  Copak NATO Šekspér?

 • Martin (už bez taky m) • 31. července 2014

  No jen ještě k tomu „plochodrážnímu Iskanderu“. Princip strachu z těchto a podobných střel je založen na několika faktech, které Rf svou raketovou technikou stále přesvědčivěji dokazuje:
  a) lze je odpalovat jak z pevniny, tak z moře a ze vzduchu
  b) lze je vyrobit podstatně snáz a rychleji nežli klasické balistické rakety minulosti. V relativně krátké době jich lze vyrobit dost…
  c) mohou létat nepříjemně nízko a nepříjemně rychle…
  d) jsou „kurev.ky“ přesné…
  Zejména vysoká (a rostoucí) přesnost zásahu (což u RF v raketové technice demonstrují jak protiletadlový S-300, tak protiraketový S-400, a vyvíjený protidružicový S-500.
  To prost+ již není jako Saddámovy Scudy, nebo Hitlerovo bombardování Londýna střelami V1 a raketami V2… Tady jde o skutečnost, že „žádný hajzl kdekoliv na světě“ si de facto nemůže být jistý tím, že mu do z krví lidí vyzdobeného obýváku nevletí Iskander „řka“, že mu přiletěl demonstrovat výbuch termobarické hlavice (například). Tož to se pak těžko přemýšlí k čemu že komu to nakradené bohatství je, že…
  Skutečnými HRDINY jsou civilisté v genocidou postižených oblastech, a vojáci co do nich odmítli střílet. Měli by ustavit výbor pro vyšetření jejich vražd.