Diskuze k článku


 • Neználek • 31. ledna 2015

  Dobrá práce, autore, zajímavý výběr. Ale tohle je ještě lepší, půl hodiny jsem se válel smíchy. Martin Fendrych si ztěžuje na nezákonné jednání policie.

  http://nazory.aktualne.cz/komentare/policajti-se-utrhli-ze-retezu-klidne-vas-bezduvodne-seberou/r~62cabadca60e11e49bec0025900fea04/

  Ano, ten Fendrych, který byl Rumlovým náměstekem v době, kdy tady byla rozkradena republika a kdy se konkurenti pohřbívali v sudech na dno Orlické přehrady.

 • aram • 31. ledna 2015

  Jednu perličku přidám. Stejskal opouští Aktuálně.cz
  http://blog.aktualne.cz/blogy/libor-stejskal.php?itemid=24601
  a přechází do HlidaciPes.org , který prý je „neziskový subjekt, který se snaží o investigativní a analytickou žurnalistiku ve veřejném zájmu. “
  Web je projektem Ústavu nezávislé žurnalistiky, který vznikl v září 2014 jako reakce na razantní změny v tuzemských médiích. Dle jejich vyjádření:
  Ústav nezávislé žurnalistiky neprovozuje pouze web Hlídací pes. Je též platformou, která bude nabízet špičkový obsah i zavedeným médiím, která na něj buď nemají dostatek prostředků, nebo není vhledem k majiteli zaručena dostatečná objektivita či „vůle k pravdě“.

 • Bety • 1. února 2015

  Ten špičkový obsah je opravdu špičkový: „Putin neskrývá velmocenské ambice“. Něčeho takového je v mainstreamu opravdu málo a tak jistě všichni děkujeme
  panu Stejskalovi za upřímnou snahu otevřít nám všem zabedněncům oči. Vždyť nebýt jeho upřímné snahy mohli bychom , my troubové, obviňovat z agrese to ušlechtilé NATO a Spojené státy. A „Hlídací pes“ to je dobrá volba, ovce je třeba držet v jednom houfu, to ví každý.