Diskuze k článku


 • Jura11 • 20. března 2019

  Video, které bylo smazáno bylo znovu nahráváno…. kde je jistota, že je to to samé video? Tj. že nebylo před znovu nahráním min upraveno?

  Takhle to přeci dělají kouzelníci … schovají se za závěs a z poza závěsu vyjde již někdo jiný.

 • Admirál • 20. března 2019

  Ono to „Cui bono“ je v případě každé alternativní úvahy, podezření asi nejdůležitější. Co není logické, není pravděpodobné.

 • Jan Kristek • 20. března 2019

  Na Novém Zélandě nejde o nic jiného než o Nový Zéland. Jak říkal v pondělí Pjakin, a jak psal už před lety Fulford, volvox globátor chce NZ pro sebe jako rekreační oblast nebo rezervaci, kam by se mohl uchýlit, pokud mu věci nepůjdou podle plánu – jako nacisté Argentinu.
  Je to záminkou k vyvraždění NZ obyvatelstva, aby jim tam „nezavazelo“. Proto hned začali na NZ vykřikovat, že každý, kdo i jen slyšel o tom, že nějaká videa kdy existovala, tam bude zastřelen, zplynován nebo jinak zlikvidován.
  Samozřejmě toho druhotně využívají ke genocidě bílého obyvatelstva všude po světě, protože volvox globátor je už tak zdegenerovaný, že se cítí ohrožen každým, kdo umí pět počítat, a ani masová výroba blbců pomocí propagandy a amerikanizovaného školství není dostatečná a dost rychlá.
  Útok nebyl ani v nejmenším namířen proti muslimům – ostatně sám střelec do nedávna teroristil společně s islamisty v Sýrii. Nápisy na puškách, které střílí skrz sklo, aniž by je poškodily (a patrony, které z nich vyletují, mizí ve vzduchu a nedopadnou na zem – asi aby nebylo možné udělat jejich balistickou expertízu), jsou proto jasný fejk. …Ostatně byl i obžalován za jedinou vraždu, a to kolemjdoucí nemuslimky.

 • Bety • 20. března 2019

  Ani mě nenapadlo, že by to mohl být false flag, ale teď, po shlédnutí videa
  mi celá ta záležitost opravdu připadá podezřelá. Teroristických útoků už bylo
  tolik, a kdo není sadista spokojí se se zprávou, nestojí o to to vidět.
  Že by to byl test na to co veřejnost skousne? Nebo už to došlo do fáze „schvalování
  atentátu“?
  Žádný křik, žádná rozbitá okna, minimum krve, čelní sklo auta, obvinění pouze
  z jedné vraždy, nábojnice … je toho příliš.

 • orinoko • 20. března 2019

  https://echo24.cz/a/SqwmQ/lennon-ve-spolecnosti-havla-premalovana-lennonova-zed-ma-pripomenout-vyroci-revoluce

  Takhle se to dělá.
  To je zvláštní, já osobně se nějakým Novým Zélandem vůbec nezabyvam. Intuice? Můj kamarád tam byl před dvěma měsíci. Ještě porad jsme to z gruntu neprobrali.
  Proč? On to nějak nemá potrebu kdovijak ventilovat.

 • orinoko • 20. března 2019

  No jedna velká paráda … na Novém Zélandu se zase přistávalo na Mesici.
  Další Boston v běhu. Chemické ataky Asada…
  Potlačené měsíčky třináctileté juveNILky…
  Zakletý prd v Lucerně aneb Nadívané ksandy v tanku…

  Zlatý socik… Už tehdy si s takovými věcmi věděl rady.

 • PPK • 20. března 2019

  V politice se masám lhalo a hrálo divadélko vždy. Je to základní metoda manipulace s myšlením a následným jednáním ovládaných. Hlavou vždy otáčí její krk, to znají od nepaměti chytré manželky. A manipulace politická? Je motivaná pudem sebezáchovy soudobých i budoucích obětí. Akce false-flag? Už dávné výklady potop světa a přírodních katastrof od starověkých šamanů a kněží. Inscenace katastrof novodobými vojáky, náboženská zjevení a sdělovaná proroctví nejen od kněžny Libuše, ale až po katolické Lourdy, Fatimu, Garabandal a „tajemství“ Medžugorie opakovaná kněžími v kostelech. Nyní média a internet a inscenace naživo. Jenže internet je prostorem i pro řeči kritiků a skeptiků. Tak je umlčován a zároveň nastoupují další twin-towers a střelba do lidí plus obnovena klasická slovní kampaň náboženství (nejen) zeleného a rozšiřování militantního islámu. Vše opět založeno na pudu sebezáchovy ovládaných lidí a vytváření představ jejich(!) smrti a konce světa. Zkrátka, nejen děti, ale i dospělé je třeba strašit, aby oni ty mocenské elity poslouchali.

  A proč? Neposlušný a rozzlobený dav totiž vždy bere elitám peníze a majetek. A chudoby se elitáři bojí ze všeho nejvíc, protože jinak žijí tak, že si právo, zdraví a dokonce i „lásku“ beze studu kupují. Chudáci. Nevědí, že největším ponížením člověka je, když je schopen být „milován“ jenom za peníze.

 • karel rudolf • 20. března 2019

  Dnes již víme díky Pirátům, že na Masarykově internetu natož na dnešním není všechno pravda např. “ internetem se šíří podezření hraničící s jistotou, že teroristický útok v novozélandském Christchurchi byl útok pod falešnou vlajkou“.
  To jen pro odlehčení smutného tématu.
  Ono totiž nejde o útok pod falešnou vlajkou, ale o teroristickou akci tajných služeb, pro které je terorismus nejúčinější způsob realizace cílů dotyčné vlády pod kterou fungují např. CIA, MI6, Mosad atd. Posunutí označení této teroristické akce na „útok pod falešnou vlajkou“ je záměrné a slouží ke krytí přesunutím do oblasti konspiračních teorií,protože těm převážná většina lidí nevěří.
  Právem, protože to je způsob krytí tajných akcí vytvářením nepravděpodobných a nelogických teorií o pozadí každé takové akce. A tak je potom i to, co může být důkazem organizování a řízení teroristické akce odmítnuto.
  Tato technika je vypracována a používána úspěšně velmi dlouho např. zavraždění prezidenta Kennedyho a v podstatě všechny teroristické akce posledního období.

 • LiL • 20. března 2019

  Čím více nepravděpodobností, tím lepší manévrovací prostor. Nehledejme pravdu,protože pokud je stejně ji nepoznáme. Pravé důvody stavu věcí, jsou tíhou principu, který je stejně dětinský, jako když se miliardáři sázejí o jeden dolar.

 • orinoko • 21. března 2019

  No já nevím , pravdu já osobně hledat musím. Stojí to za to. Je to docela pracne, ale je to DOBROdruzstvi.
  Lež hledat vůbec nemusím. Ona si mě kupodivu vyhledává sama.

 • orinoko • 21. března 2019

  http://www.halonoviny.cz/articles/view/50307863

  Jen houst. Více a více. To je třeba. Vůbec nejvíce zavání genialitou situace , kdy jeden dobytek obviňuje druhého dobytka z dobytcich způsoBUUUUU.
  Západ a Islám. Tak dlouho se hledaly ,až se konečně našly. V oné ryzi formě.

 • racek • 21. března 2019

  No, na Parlamentních listech byl dnes výborný komentář od Terezy Spencer. Její rozbory a informace se totiž časem ukazují neobyčejně přesné. Škoda že nepronikla dál do médií, je to asi nejlepší politolog u nás.