Diskuze k článku


 • Alena • 3. června 2017

  ČT hledá způsob, jak nejlépe působit na lidi a připravovat je k nenávisti k Rusku s cílem budoucí války. Je též zapotřebí, při každém významném jednání presidenta v zahraničí, spustit velkou vládní krizi a následně apelovat na presidenta, aby nikde nejezdil. Sankce proti Rusku měly snad jen ve východních zemích Evropy za důsledek pokles obchodů, zatímco Němci a západní Evropa všeobecně čile s Ruskem obchodují a je zaznamenán nárůst jejich obchodní bilance vůči Rusku.
  Je zapotřebí zůstat nadále vazalským státem západu a k tomu nesmí z ČT proniknout jediný rozumný a pragmatický hlas.

 • fajt • 3. června 2017

  že je v české televizi temno, je podle nastavení jejich vlastníků očekávátelný stav, že jim hodně lidí věří je ale daleko horší záležitost, nakonec i zdejší političtí slouhové můžou s Ruskem začít spolupracovat a přitom v propagandě nezmění ani slovíčko, zdejší konzument evropského odpadu už jasně prokázal, že svému úplatnému politiku věří a hlavně ho za jeho křivárny nemíní vůbec trestat, či dokonce zbavit důvěry. ..)

 • Martin (už bez taky m) • 3. června 2017

  Pane autore, asi se budu trošku opakovat, ale přece: jelikož TV cca 27 let nevlastním zůstávám tak řady blbostí ušetřen.
  Neznám sice „moderní“ herce a herečky vynikajících kvalit (jako například paní Issovou, pana Mádla či paní Tvarůžkovou), ale udržel jsem si znalost ruštiny.
  S franštinou je to už hóodně slabé- poté co se vytratila i z diplomacie, nebyl už jaxi důvod…
  Takže proč si neposlechnout v originále, jak onen „tvrdě protiruský“ p.REZIDENT – v pomalu ale neúprosně trhající se Francii na muslimský Jih a Křesťanský sever si k k cca 3 hodinovému jednání za zavřenými dveřmi pozval jako jednoho z prvních lídrů onoho zlého a izolovaného Putina…
  Soudím, že ze slov nejen Putina ale i ruského překladu jeho francouzského protějšku vyrozumím přece jen poněkud více, nežli mi může vysvětlit paní herečka Tvarůžková.
  Po dvojnásobné zkušenosti z natáčení s „Č“T, kdy to co se nehodí se ani neodvysílá a to co se odvysílá se „prostříhá“ už pro příště tiše odpovím: „děkuji ne – nemám zájem“. Totéž odpovím při odevzdání onoho formuláře „proč ksakru neplatím ony poplatky“…
  Doporučuji všem kdo chtějí o světě v zahraničí něco vědět, orientovat se na ruštinu – jelikož soudím že je nám přece jen blížší – než například „oklika“ skrze čínské jazyky – (viz odkaz níže).
  https://cs.wikipedia.org/wiki/%C4%8C%C3%ADn%C5%A1tina
  Paní Aleno – obávám se že rozhodně díky naši poblitické rePrEZENTaci jsme jako „stát“- nikoliv v roli „vazala“ – ten má alespoň určitá práva – nýbrž jen v rovině UŽITEČNÉHO IDIOTA. Vskutku velkolepý výsledek více než čtvrtstoletí „dostiženii kapitalističeskogo chozjajstva“.
  Kdysi byla řeč o „dohnání životní úrovně Rakouska“ – nemám ale pocit, že Rakušané musí dělat užitečné idioty tak často, a „na východní frontu“ se zpopelnit či vysublimovat asi také nevydají…

 • Viky • 3. června 2017

  Martine, Vy ani nevíte, oč přicházíte.
  Vždyť Vy se bráníte předžvýkaným informacím, zbavených všech peciček a šlupiček řečených pochybnosti.
  Někdy se Martine zadaří, a informace dostanete nejen předžvýkané, ale i předtrávené. Pokrok ovšem nezastavíš, a tak se již objevují i informace zcela ztrávené.

 • Admirál • 4. června 2017

  Občas shlédnu mimochodem nějaké zpravodajství ČT. Většinou mi to zvedne tlak a naběhne mi žilka. S ohledem na své zdraví se tomu snažím vyhýbat.

  Výhodu to přece jen má. Ta manipulace je tam tak zjevná, tak čitelná, že člověk v té chvíli přesně ví, čeho že chce manipulátorská svoloč dosáhnout, kam směřuje.

 • Aleš • 4. června 2017

  Viky: Po úspěšném ataku soukromých TV jako např. skupiny Barrandov na koláč sledovanosti či na formát pořadů ČT inovativně zařadí i informace zcela otrávené…

 • fajt • 4. června 2017

  Admirál napsal
  Admirál

  mi děsí masa, co si ještě stále kupuje Blesk a čumí dychtivě na Novu ( a je to stále pořádný dav ) a pak si o těch evidentních sračkách chtějí seriozně povídat, když jsou na svoji pitomost lehce upozornění, tak se stávají agresivní ke kritikovi v dobré víře a v podstatě lehce nacházejí cíl ( a viníka) za svou denní frustraci, na které tak úspěšně pracují i sami. ..)