Diskuze k článku


 • Martin (už bez taky m) • 17. února 2018

  VKS RF v provincii Idlib provedly sérii úspěšných náletů na teroristy. Zabita řada zahraničních žoldáků…
  https://www.almasdarnews.com/article/breaking-russian-warplanes-unleash-multiple-precision-strikes-big-rebel-camp-south-idlib-devastating-results/

 • Dana • 17. února 2018

  V tomto pripade to ale tak je, rusti zoldneri v Syrii operuji. Americane-Pentagon priznava 2000 americkych vojaku, tedy oficielnich bojovniku, zatim co ruske ministerstvo obrany hlasalo, ze se Rusove, po vyhlaseni vitezstvi nad Daeshem, stahli. Ciliz ruskym obcanum nerikali plnou pravdu. Nepriznali vojenske kontraktory. Proc ruska vlada nezverejnila, ze v Syrii bojuji jednotky Wagner, privatni stinova armada zoldneru ? Americane prece cleny Blackwater nezatajuji.
  Nevim, ci byl ten sebevrazedny napad, snazit se zmocnit strategicke zakladny syrske opozice , zvlaste, kdyz si tohle teritorium za rekou Eufrat vyjednali Kurdove a Americane s Putinem. Zde nekdo porusil valecnou umluvu.
  Vsak toho ted vyuzije ruska opozice proti Putinovi. Navalny bude mit „vanoce“.

 • Botičky od Diora • 17. února 2018

  Temná strana Ameriky odráží čisté zlo, je největší hrozbou lidstvu všech dob, kdy jeho přežití visí doslova na vlásku. Zločinná agenda Washingtonu nemá obdoby kdekoliv ve světě nebo kdykoliv v historii. Šílená touha Washingtonu po světovládě nás může zabít všechny. Svět se blíží k bodu varu. Velká válka či globální krize je na spadnutí. Války na blízkém a středním Východě, rozbombardovaná Libye, masové stěhování muslimů ze zničených zemí do Evropy, zatím studená válka mezi Amerikou a Ruskem, teroristické útoky v západní Evropě, dramatické manipulace s cenami akcií, ropy, zlata a dalších komodit, majdany, barevné revoluce, státní převraty atd. mají jednu hlavní příčinu. Golema, který si hraje na světového četníka a přestože intrikuje, bombarduje nepohodlné a loupí po celém světě, je až po krk v nesplatitelných dluzích. Přitom chce všechno. Golemovi skuteční šéfové v bankách a korporacích ale stále mají velký klacek a bianco šek na tištění papírových a zejména virtuálních dolarů, kterými ovládají, uzurpují a doslova vykrádají svět. Největší překážkou je pro ně Rusko, protože to se nechce nechat vykrást ( tam je ještě spousta bohatství v zemi k ukradení ) a stát se jejich další kolonií a poslušným vazalem, jako se to stalo naprosté většině jiných států, včetně těch evropských. Zdá se, že stále více lidí už ví, že císař je nahý, má oslí uši a nelze mu věří ani slovo. Od dob, kdy předkové západních „elit“ a nynější bohové Západu kradli vše, co mělo nějakou cenu a pokrytecky to vydávali za pomoc a šíření svobody a demokracie, se jejich mentalita vůbec nezměnila. Pouze jejich metody a formy se staly skrytější a sofistikovanější. Nynější „elity“ Západu chovají jako arogantní, rozmazlený a drzý spratek, který chce vše a nemusí nic. Přitom lže, intrikuje, vydírá a vyhrožuje.