Diskuze k článku


 • Sio • 23. září 2016

  Možná, ačkoli si uvědomuji, že se opakuji, bychom si měli stále znovu a znovu připomínat, co je prvotní příčinou celé situace. Kapitalismus, přesněji imperialismus. Problém je v samotné jeho koncepci a ta zní – všechno pro zisky.
  Olympijské hry, stejně jako i další prestižní mezinárodní soutěže už dlouho nejsou o sportu. Alespoň ne v první řadě, protože v první řadě jsou o penězích. Je to byznys. Takže sportovce, který v tom není nějak namočen bude těžké najít.
  Teď se tu ale dere na první místo politika, která je s byznysem, jak známo, těsně propletená, takže je někdy těžké určit, zda ten či onen krok byl učiněn na politickou zakázku nebo kvůli penězům.

 • Bety • 23. září 2016

  Zloděj křičí: Chyťte zloděje!!! Nějakou dobu mu to může vycházet. Ale počet okradených stoupá, počet neprávem obviněných také, a nakonec si i ti nejhloupější uvědomí, že ten největší křikloun volající po spravedlnosti je ten, co patří za mříže. A že pokud ho tam nedostanou, dostane tam příště on je.

 • peter. • 23. září 2016

  http://rusvesna.su/news/1474640019
  Na tomto videu je zachytená bitka medzi poslancami Verchovnoj Rady smutne známym Parasiukom a opozičníkom Vlkulom.Možno povedať,že na body vyhral Vilkul.Zaujímavá je následná reakcia Parasiuka.Začal kopať do dverí Vilkulovho auta(predpokladám,že sa tak nesprával k svojmu autu) a nakoniec mu zrejme kľúčmi, poškriabal lak na kapote.
  Takto podobne za zachovali USA po tom,čo RF zmarila ich plány na Ukrajine a v Sýrii.Celú aféru s dopingom ruských športovcov a zákazom ich účasti na OH,možno prirovnať k tomu kopaniu do dverí auta.No a to šriabanie po kapote zase ku zákazu účasti ruským paraolympionikom na OH.Ja v tomto konaní USA vidím len prejav bezmocnosti,frustrácie a slabosti.Celý svet si to všimol a USA to veru ku cti neposlúžilo.Ani tej skorumpovanej WADA.Dosť mi ale vadí postoj tohoto pána.
  http://oh.idnes.cz/jan-chlumsky-rozhovor-rusky-doping-vylouceni-atletu-pdo-/rio-2016.aspx?c=A160721_140329_olympiada-rio-2016_mne
  ktorý určite vie rozlíšiť nebezpečenstvo liekov používaných(na lekársky predpis) športovcami USA,od účinkov napr.meldónia.Medzi liekmi používanými americkými špotovkyňami som zahliadol aj amfetamín,čo nie je nič iné ako pervitín,ľudovo zvaný „perník“.

 • Béda • 23. září 2016

  VIDEO: Hillary Clinton má problém s očními nervy a začala šilhat, navíc zrušila projev a fundraiser v Severní Karolíně! Trump už má podle průzkumu do Bílého domu blíže!

  http://aeronet.cz/news/video-hillary-clinton-ma-problem-s-ocnimi-nervy-a-zacala-silhat-navic-zrusila-projev-a-fundraiser-v-severni-karoline-trump-uz-ma-podle-pruzkumu-do-bileho-domu-blize/

 • orinoko • 23. září 2016

  Hitlery Clinton !! … proboha , nerikejte mi nikdo, ze si umite predstavit, ze tato obri Prd el se ksichtem umrtniho listu emerickeho pozitivismu je prvni emerickou prezidentistkou …
  Tento dejinami nalezeny omyl politickeho ucinkovani je vazne minenym varovanim pro cely svet.
  – Nejhorsi nakonec.
  Trump je udajne primitiv. Ale je to emericky primitiv.
  Hitlery Clinton je cisty produkt NWO slechteni , ktery pripomina nejvice ceskeho Karlika Slichtu.
  Hlavne z lebky vyjmout vlastni sedou sedlinu a nahradit ji military kabelem.

 • Béda • 24. září 2016

  Zdroj: http://zahranicni.eurozpravy.cz/amerika/169487-obama-vetoval-zakon-umoznujici-zalovat-rijad-za-utoky-z-11-zari/

  …Obama své rozhodnutí zdůvodnil obavami o národní bezpečnost, zákon by prý mohl poškodit spolupráci se zahraničními spojenci v boji proti terorismu i v jiných otázkách. Nepochybně by ochladly vztahy mezi USA a Saúdskou Arábií, která je klíčovým americkým spojencem na Blízkém východě.