Diskuze k článku


 • Béda • 26. prosince 2015

  Myslím, že k mobilizaci je důležitá také motivace, t.j. určení nepřítele =toho s kým je potřeba bojovat, na koho se připravit. Nepřítel by měl být ten, který vlasti nejvíc škodí, který je pro ni největší hrozbou. Podle toho by měl být stanoven cíl, tomu by měly být podřízeny výcvikové metody. Voják by měl alespoň předběžně vědět jestli potáhne na Prahu, na Berlín, na Brusel, na Washington (to je docela daleko a loďstvo nemáme, letadla s výjimkou aerolinek tam nedolétnou.), na Ankaru, Rijád, či Moskvu.

 • nikdo • 26. prosince 2015

  Jsou situace, kdy je na výběr mezi špatným a horším. O Iráku za Saddáma se říkalo, že je to peklo. Řekl bych, že nemalá část Iráčanů by brala Saddáma zpátky. Totéž Libye. Na Ukrajině už i Šašekvili říká, že je to horší než za Janukoviče.
  Do obrany rozkradeného státu s jeho oligarchy sice chuť není, ale zahraniční zkušenosti ukazují, že po kolapsu státu bývá jen hůř. S hordami muslimů v Evropě je vcelku jasné, kdo se pak nejrychleji zorganizuje a bude určovat pravidla.
  A ano, válka je za dveřmi. Možná ne ta velká, ale na nás stačí i malá.

 • idiotronic • 26. prosince 2015

  Evropským metropolím hrozí teroristické útoky,varuje rakouská policie. Naštěstí v ČR žádnou metropoli nemáme.
  http://www.novinky.cz/zahranicni/evropa/390281-evropskym-metrpolim-hrozi-teroristicke-utoky-varuje-rakouska-policie.html

 • abx • 27. prosince 2015

  vyzivne citanie :)))
  pri danej politickej konstelacii je samozrejme, ze lud ceskej (aj slovenskej) republiky bude musiet v prvom rade chranit svojich oligarchov, ich majetky, banky, pozemky, haciendy, ako aj cedit krv zahranici za zaujmy oligarchov zo spriatelenych transatlantickych struktur. media to budu vsak oficialne budu oznacovat za boj proti ruskemu nebezpecenstvu, za slobodu a demokraciu, za vydobytky novembra 1989 :)))))

 • Magnus Maximus • 27. prosince 2015

  Jestli ty komentáře jsou pravdivé, tak to je síla. Osobně mám taky problém jít v kapitalismu nastavovat krk za nějakého velkokapitalistu. Ti bohatí kapitalisti bojovat nebudou. Hezky v závětří a jejich potomci taky.

 • Béda • 27. prosince 2015

  Zvláštní úkaz – liberální komunista: http://denikreferendum.cz/clanek/21970-cesta-za-svetlem

  Nejdřív hromada mystických plků a pak strhující závěr obnažující podstatu: „… Narážím na návrat dekadentní atmosféry, která kdysi ovlivnila kulturologická díla skeptických vizionářů Oswalda Spenglera či Aldouse Huxleye. A na dnešní účelové šíření politických ideologii kulturních válek jako těch pocházejících z pera Samuela Huntigntona či Alexandra Dugina.

  Žádné kruciáta ani džihády nám světlo nepřinášejí, bohužel turbulentní globalista multipolárního světa tyto přízraky minulých temných časů znovu vyvolává. V člověku se opět probouzí bestie žijící z pověr, jejichž síla je umocněna magií virtuálních realit na sociálních sítích a v globálních médiích. A dokonce i část politické levice je pod tlakem nacionálně konzervativní vlny schopná uvažovat o omezení svobody člověka, dosažené civilizačním vývojem.

  Ústupek paranoidní xenofobii však není odstupem od jakési hyperkorektnosti, není cestou za světlem. A široké aliance proti válce a fašismu jsou dnes důležitější než falešný patriotismus samozvaných mesiášů v různých odstínech hnědi.“ Náš milý „komunista“ Dolejš si asi nevšiml, že stojí na jedné barikádě spolu s těmi, kteří asistovali fašistickému puči v Kyjevě (mezijiným taky zakazují KS Ukrajiny), s těmi co asistovali válkám v Africe a na středním východě, s těmi, co podporují migrační invazi a nástup glabální korporátní diktatury – TTIP, všeobsáhlého šmírování, zániku nároidního státu a tím i demokracie. Holt salonní intelektuál (neo) liberální pseudolevičák se v němn nezapře.

 • PPK • 27. prosince 2015

  Béda napsal
  s těmi, co podporují migrační invazi a nástup glabální korporátní diktatury

  http://www.czechfreepress.cz/evropa/kalergiho-plan-legalni-genocida-evropskych-narodu-pomoci-miseni-ras.html¨

 • peter. • 27. prosince 2015

  PPK napsal

  oprava chyby v prvním linku a doplnění:

  http://www.czechfreepress.cz/evropa/kalergiho-plan-legalni-genocida-evropskych-narodu-pomoci-miseni-ras.html

  https://cs.wikipedia.org/wiki/Richard_Mikul%C3%A1%C5%A1_Coudenhove-Kalergi

  PPK:
  Váš odkaz je zásadný,ďakujem vám zaň a pretože o tomto človeku a jeho šialených plánoch,ktoré sa bohužial začali v Európe už realizovať vie len málo kto,dovoľujem si pridať k nemu aj tento odkaz:
  http://nassmer.blogspot.sk/2014/05/jak-souvisi-vznesena-evropska-myslenka.html

 • cnemo • 27. prosince 2015

  Tak na tu mobilizaci se opravdu těším:) To bude dobrá sranda:)

  BTW, máme ještě vůbec armádu, nebo je to s ní jako s globálním ohřevem, že bychom jako měli armádní „pauzu“? :)

 • tožtak • 27. prosince 2015

  Je to pěkná psina.
  V ČR se bude dělat mobilizace neexistující armády a v německu to vyřešili tak, že armádu poslali na BV, popřípadě do stanů a německá vláda do vyzbrojených kasáren ubytovala bojovníky ISIL.

 • idiotronic • 28. prosince 2015

  PPK napsal
  oprava chyby v prvním linku a doplnění:

  http://www.czechfreepress.cz/evropa/kalergiho-plan-legalni-genocida-evropskych-narodu-pomoci-miseni-ras.html

  Probuďte se! Takové obrázky přeci tiskne Strážná věž!
  Jinak Mitsuko má expozici na zámku v Horšovském Týně.

 • Sasin • 28. prosince 2015

  Jenom největší šmejdi a debilové se dovolí chránit nařízením po ukradení lidem všeho podstatného ještě jejich mobilizací. Jen takové šmejdy nigdy nenapadne uzavřít nad územím bezletovou zónu. Vystrčit nakoupené ruské S-400 a domluvit si dálkově řízené střely na vybraná místa nebo jen mít nachystaná laserová hnízda či energetická pole posledního soudu, nedej BOŽE, mrtvou ruku. Tihle jsou schopni rozdávat bajonety a pušky od Napoleona bez nábojů a ještě si myslet, že něgdo vo to stojí. A ještě si myslí, že jak se hňupi vrátí, doplatí jejich dluhy a zalezou si zpátky do krabičky vod sirek. Tož tak.

  P.S. Dycky si to ti šmejdi mysleli. Odstranit ty šmejdy je levnější. Bez pochyby.