Diskuze k článku


 • Miloslav • 18. října 2017

  Považuji za účelné doplnit informace uvedené v článku následujícími informacemi:
  První informace se týká současně působícího papeže. Papež František je významný nositel pokroku lidstva v řadě globálních problémů světa. Papež František volá po „jedné světové vládě“ a „jedné politické autoritě“ se zdůvodněním, že vytvoření jedné světové vlády je potřebné k boji s hlavními světovými problémy, jako je „klimatická změna“, „celosvětový mír“ a pod.. Papež František podporuje nastolení jednoho světového náboženství, viz stejnojmenný článek – http://miloslav7.blogspot.cz/2017/07/papez-frantisek-podporuje-vznik-jednoho.html
  Druhá informace se týká existence Teorie vševývoje – http://miloslav7.blogspot.cz/2014/01/teorie-vsevyvoje.html Tato teorie je v podstatě univerzálním návodem k řešení libovolně zvoleného problému.

 • Irena • 19. října 2017

  Dobře napsáno.

 • Bety • 19. října 2017

  Je to stejné jako se šikanou. Ten, kdo šikanuje, má své poslušné poskoky, kteří se pod křídly hlavního hajzla cítí v bezpečí. A když se šikanovaný začne bránit, je to
  označeno za nebetyčnou drzost a šikanovaný je všemi poskoky morálně odsouzen.

 • Martin (už bez taky m) • 19. října 2017

  Přes svůj věk se Pan autor ve výstižnosti, aktuálnosti svých výzev přímo překonává, hravě strčí do kapsy všechny steny a stesky mainstreamu vydávané žvástaly a žvanily za „poklady“ které ale jsou už jen ubohým brakem. Měli by povinně zpět do lavic a povinně hodinku denně poslouchat pana Mana: „Veletočáře“ Zadolárka který se v posledních cca 8-9 letech opilý funkcemi „přetočil“ až ad absurdum ale nemá cenu už se na nic ptát.
  Jeho osud předznamená tvrdá porážka jeho rádobysociální strany v nadcházejících volbách. Jen doufám že volič- občan a Člověk vymete z parlamentu mafie typu TOP, ODS a KDU plné kariéristických pokryteckých potkanů…

 • Dana • 20. října 2017

  Mne je sumafuk, co si mysli ci nemysli pan Zaoralek :-)
  Ja si zase myslim, ze pan Man je archeologicka vykopavka z dob Rudeho Prava.
  Coz znamena, ze vidi veci, jak by dle jeho nazoru mely byt, ale naprosto ignoruje realitu.
  Nehlede na to, ze lidska natura neni apriori humanisticka, ale hlavnim tezistem je sebezachova-instinkt preziti. Je to prirodni rad.. Coz se projevuje v mnoha formach, – i v dobach naprosteho miru jednotlivec resi situace, kde jsou preferovani jeho nejblizsi a jeho okoli. . Uz toto nezarucuje naprosty mir a jeste k tomu jsou na svete nabozenstvi, ktere si berou za bozi zamer a prikaz zotrocovat svet.
  O novem svetovem poradku pod laskavym dohledem Allaha mluvil casto iransky Ahmadinejad. Pan L.Man ale sleduje nepritele z minuleho stoleti, Americany.. Nu coz, ma sve poslani. Jenze, uz i Put’ka , Vladimir Vladimirovic, sem tam uznava americky system. Bodejt, vzdyt pod Putinovym vedenim se uplatnuji v Rusku „zapadni“ schemata hospodarstvi i demokraticka ideova sfera. At j e Putin jakykoli, on to ma v hlave sporadane a jeho strategie prinasi uspechy.
  Kdyby, tuto minutu, zmizela cela Amerika, tak jeji vliv na svet by zustaval v podobe kapitalistickeho usporadani. Stejne jako s padem rimske civilizace. Zemske zakony, bankovni usporadani, z casti jazyk latina, nabozenstvi, volby, feudalni spolecnost, to vse prece tenkrat pokracovalo a pokracuje….
  ——–
  Dle meho nazoru by mely Spojene Staty vydavat vice financi na obranu(defense) :

  https://www.usgovernmentspending.com/us_total_spending_pie_chart