Proč se privatizovala voda?

Zde je odpověď, která zajímá většinu lidí, kteří za vodu v ČR platí.

KLIKNĚTE NA Proč se privatizovala „voda“ v ČR a kdo je za to odpovědný?

Jen za rok 2014 odteklo z peněz zaplacených za vodné a stočné spotřebiteli místo do obnovy infrastruktury na účty zahraničních firem více než 1.800.000.000 Kč. Okresním vodárnám přitom schází peníze na investice a cena vody je na rozdíl o reálné mzdy v některých případech dokonce dražší než ve Francii nebo Německu.

Připravuji pro vás aktualizovanou mapu cen vodného a stočného jednotlivých okresů pro rok 2015.

Srovnání cen vody najdete ZDE.

Cenová mapa vodného a stočného v okresech ČR

Chcete informace o tom, co se do vodáren zavedlo a jak se na podobný systém dívají v zahraničí?

Pak se podívejte na informace o zkušenostech s koncerny v zahraničí a o tom, co bylo zavedeno v ČR: CHCI  DALŠÍ  INFORMACE

Přeji vám, aby informace byly i pro vás přínosné. Zejména ty třetí infromace vám mohou dát lidem víru v to, že náprava pro lidi nevýhodného stavu ve vodě je možná. Již probíhá ve Francii či Německu a probíhá poté, co lidé pochopili, co v systému funguje špatně.

P.S.: Vše, co lidé zavedli, mohou také změnit!

3
Komentujte

Chcete-li přidat komentář, přihlaste se viz Přihlášení.
3 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
2 Autoři komentářů
mirrorAleš Autoři posledních komentářů
  Odebírat  
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
Upozornit na
Aleš
Člen
Aleš

To, čemu jsem se smál jako dítě v pohádkách, je děsivou realitou. Za vodu vydáváme podstatnou část svých příjmů. Korporátní otrokáři privatizují vše, aby obyčejní svobodomyslní lidé neměli jakoukoliv šanci se vymanit z otroctví a ohnuli hřbety. Nesouhlasím z poslední větou v článku. Nejde o to, že něco v systému probíhá špatně a opravou systému tu bude ráj. Systém je dnes koncentrace zla. Každodenní život jako obrovská satanistická seance. Dílčí změny popisované z Německa či Francie jsou jen předpoklad něčeho většího. Aplikace přímé demokracie čili rozhodovací moci o svých životech v praxi, tak že člověk nebude mít jen zodpovědnost, ale… Číst vice »

Aleš
Člen
Aleš

tím, že je to menší zlo oproti solárním baronům. apod. Solární baroni nespadli z nebe, ale vznikli jako důsledek korporátního uvažování v energetice a územním rozvoji. Je to stejné jako Djugin a Rusko. Djugina s jeho tanky na Gibraltaru si vytvořila CIA. K trvalé diskreditaci Ruska. Solární baroni tvrdě zdiskreditovali jak myšlenky jiných energetických koncepcí než korporátních včetně pro ekosystémy citlivějších, tak jednou ranou smetli i myšlenky přímé demokracie a jejího uplatňování v praxi a zcela rozvrátili zbytky politického odporu. (Nakažení zbytků Strany pro otevřenou společnost, Demokratických stran Zelených či Zelených neoliberálními politruky, přetažení intelektuálů se zeleným myšlením k TOP… Číst vice »

mirror
Člen
mirror

Dovolí si tady někdo vzpomenout, za které vlády se privatizovala voda? Radnice byly tehdy posedlé prodávat. Vláda se postarala, aby byl natlačen do chřtánu cizím vlastníkům. Je na čase, aby se už omluvili a táhli, odkud přišli.