Diskuze k článku


 • Aleš • 3. února 2019

  Propaganda Nadnárodní Americké Teroristické Organizace vyvolává nechutné třenice mezi euxitáři a eurohujery, padesát odstínů hnědi… Fialový hnus, valí na nás Klus. Fobie na mnoho způsobů, nejvýraznější je však motiv pochodu lumíků na východ na bratrovražednou řež. 20 let od hlubokého pádu do dějinné nejsmrdutější žumpy, společnosti přátel žehu, nejkomplexnější teroristické organizace všech dob, bychom měli, a to je jasný úkol pro pána na Hradě, přehodnotit těchto 20 let a vykročit ven z téhle žumpy. Na věčné časy a nikdy jinak s SS americkými už totiž bere vážně jen pár kavárenských fanatiků.

 • racek • 4. února 2019

  No jistě, NATO je smluvně určeno k obraně. Zatím ovšem nikoho nebránilo, ovšem útočilo už mnohokrát. Nejhorší je ovšem současný trend hledání nepřítele. Naprosto nesmyslný a slabomyslně zdůvodňovaný. A strašně nebezpečný. Nové zbraně totiž mají strašně blízko se vymknout z rukou. Nedávno jsen viděl někde video s útokem hejna několika tisíc dronů, vzájemně spolupracujících. Šílený pohled. A čí to byly drony? To neuhádnete. Čínské.

 • Aleš • 4. února 2019

  https://www.parlamentnilisty.cz/arena/rozhovory/A-ted-se-ta-hovna-vylila-na-povrch-Stepan-Kotrba-vytahl-zasadni-informace-Jde-o-Zemana-569237
  Oslavy 20. výročí vlastního dějinného selhání je plivnutím do ksichtu dolním 10 milionů, pokud Zeman neměl nůž na krku a nehrozilo, že nevstoupením nedopadneme jako Jugoslávie. Sice u komplexní teroristické organizace to vyloučit nelze, ale nebylo to tenkrát moc pravděpodobné.
  1. článek Washingtonské smlouvy byl uplatňován jen zcela výjimečně. Při nejvýraznějším uplatnění byl hlavní aktér, J. F. Kennedy, za to brutálně zavražděn CIA, v přímém přenosu všem Američanům na očích, aby si už nikdo nedovolil takovou věc. 1. článek je jediný závazný.
  O oblíbeně citovaném 5 článku se tu rozpovídal pan Kotrba. Ten má pro nás menší cenu než spojenectví např. s Rumunskem před 2. světovou válkou.
  A když si uvědomíme, jaké vztahy včetně války mají mezi sebou dva členové NATO, Řecko a Turecko, je jasné, že NATO nás nemá za úkol chránit ani před sebou samým. I na ochranu státních hranic si členské státy NATO musí najímat agentury…
  Když jsem před 20 lety jako student učitelství mj. zeměpisu se účastnil protestního shromáždění proti vstupu v Brně a následně díky svým názorům na politickou geografii i tehdejší dobu ekonomické tzv. transformace jsem nedostal v 5. ročníku studia 3 roky po sobě zápočet od jednoho přesvědčeného cinkače klíči polského jména a původu z jednoho předmětu, ve kterém jsem měl vynikající znalosti, nečekal jsem, že zvolený prezident, za kterého jsem se s osobní podporou v době nečisté hry zpravodajských služeb postavil, bude pár let po té peníze občanů rozhazovat za trapné divadlo, které má velebit jeho největší životní omyl!

 • Admirál • 5. února 2019

  Ňák se v Americe novinářum ta propaganda zadrhává:
  http://petr-kubac.blog.cz/1902/kdo-jinemu-jamu-kopa-nauc-se-programovat