Diskuze k článku


 • jaa • 15. srpna 2017

  ále no tak, je to přece inventář ČT. Co byste od něj čekali. Žádný sport nedělal, jen o něm kecal. Jo a je docela jasný co „učí“ nastávající komentátory. Těch co pamatují jak sportovní zpravodajství vypadalo pomalu, ale jistě ubývá – přirozenou cestou.
  Takže – si najme nějaké ehm ehm, které se k tomu propůjčí za lážo plážo vejlet tam či onam. – co na tom , že tomu rozuměj jak koza v petrželi. Místo toho, aby pozval lidi, kteří ten který sport dělali a vědí o něm první poslední.
  Ono taky čím míň lidem bude muset platit , tím víc zbyde z rozpočtu pro něj. No a čím víc se na takové akci ušetří – tím víc peněz dostane pan šiditel. To je přece jasný. Jak by si mohl přiklepávat takové odměny. Které mu Rada – jjistě ráda za nemalý bakšiš, nebo pocit důležitosti odsouhlasí. Oni to ti pitomí lidi zaplatěj, nebo nám přidají pos.anci. Na lidech přece vůbec nezáleží, jsou tu pro naše kapsy a konta a jsou hloupí že stále podle „šálova zákona“ platí a platit budou. Nejlepší je se na ČT vůbec nedívat – rakušáci, slováci jsou lepší. Když ČT – tak jen obraz a to žvanění nesmyslů holt stopnout. .
  Jen jsem zvědavá, jestli se najdou nějací odvážlivci, kteří v tom tunelu našich peněz konečně udělají ornung.

 • racek • 18. srpna 2017

  Já to sledoval na Eurosportu. Tři staří bardi komentovali sice se studia, ale naprosto skvěle, genderově nevyrovnaně a vtipně. Umělohmotné zpravodajství CT jsem pouštěl jen tehdy když Eurosprt nasadil reklamy. No, jeden „úspěch“ ČT taky měla. Rozhovor se Semeniovou či Semenyem… Krásná ilustrace toho co se ve společnosti děje.

 • Gatta • 18. srpna 2017

  Re racek:
  Jednou v jedné diskuzi ke kvalitě jídla u nás kdosi napsal:
  „Děkuji firmě Hamé, že mě odnaučila jíst konzervy“.

  Já osobně jsem také vděčný vícero televizním společnostem …
  A pochopitelně také i firmě Hamé …

 • racek • 18. srpna 2017

  To Gatta: No a mě právě vypli na O2 moje oblíbené AXN. Což ovšem důchodce sledující různé scifi a krimi seriály docela trága, béééé …