Regulace cen a zisků ve vodárenství

 Pozvání na webinář

Vodárenství se věnuji více než 12 let a navíc mám aktuálně den starou zkušenost, jak Hadi na radnicích „regulují“ vodárenství. Peníze od lidí rozdělují tak, že zisk 65 mil. korun odteče zahraničnímu koncernu a městská vodárna má zisk pouhých 7 mil. korun, které slouží  na obnovu majetku 1,5 miliardy. Praktiky politiků si ji pro sebe nenechám.

Ve čtvrtek 26.6.14 od 20 hod. pořádám webinář na téma:

Regulace cen a zisků ve vodárenství

Myslíte si, že budete platit nižší cenu vody? Jde o skutečný zájem politiků o úpravu podmínek prodeje vody ve prospěch lidí nebo o politické tanečky před volbami? Proč koncerny přes své zaměstnance v médiích, tak udatně brojí proti regulaci? Co může či nemůže regulace přinést? Co, jak a s jakým úspěchem je regulováno dnes?

Odpověď na tyto a další otázky na webináři dostanete a zítřejší WEBINÁŘ doplním také o aktuální včerejší zkušenost. Na konkrétním příkladu doložím, jak politici ve vedení okresní vodárny nehájí zájmy měst, obcí a lidí. Dozvíte se perly, které vypustili zastupitelům a především to, na co odmítli odpovídat.

REZERVUJTE SI MÍSTO NA WEBINÁŘI, KLIKNĚTE

na http://www.vodalidem.cz/wregulace/

jako bonus dostanete záznam z webináře:

„Proč se privatizují zisky okresních vodáren?“

Webinář pořádám společně se zpravodajským serverem Občanský monitoring.

Informace volně šiřte mezi své známé a sdílejte je na sítích.Čím více lidí má o vodě a dění kolem ní přehled, tím více je možná náprava nevýhodného stavu u nás  v České republice.

Kdo jsem?

 Ing. Radek Novotný

Odborník na praktiky zahraničních koncernů ve vodárnách. Dění na radnicích, ve vodárnách, vodárenství a na dopady privatizací vodáren na lidi, obce a stát se zabývám přes 12 let. Poskytuji konzultace, díky kterým se podařilo řadu vodáren před vytunelováním zachránit. Lidé v nich platí nižší cenu vody, protože peníze placené za vodu tečou do vodáren, nikoliv do zahraničí. Jejich vodárny čerpají dotace z EU a obce nemusí ze svých rozpočtů odvětví dotovat.

Kontakt

rn@cccfm.cz, www.vodalidem.cz, www.pravdaovode.cz a www.faceboook.cz/vodalidem

2
Komentujte

Chcete-li přidat komentář, přihlaste se viz Přihlášení.
2 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
1 Autoři komentářů
Ibrahim Ag Alhabib Autoři posledních komentářů
  Odebírat  
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
Upozornit na
Ibrahim Ag Alhabib
Člen
Ibrahim Ag Alhabib

pitná voda všem zdarma

Ibrahim Ag Alhabib
Člen
Ibrahim Ag Alhabib

tak ještě jednou…PITNÁ VODA JE PRO KAŽDÉHO ZDARMA ! jestli se člověk nemůže napít když má žízeň, tak je VŠECHNO špatně