Diskuze k článku


 • idiotronic • 4. ledna 2018

  Člověku se nechce věřit, že už je to tak dávno, slovníček je aktuální. K heslu
  KARLŮV MOST:
  Na pochybnou technologii rekonstrukce upozornil ASORKD a vyvolal řízení, ve kterém byl pražský magistrát odsouzen k pokutě za pochybně prováděnou rekonstrukci.
  Časopis ČD pro vás (tedy časopis, který distribuovaly ČD ve vlacích a prostorech železničních stanic) tehdy zveřejnil útok na vicepresidenta ASORKDu Martina J. Kadrmana , který svými iniciativami způsobil například nezbourání nádraží v Ústí nad Orlicí a obdržel čestnou facku od nečestného majitele lázní Kyselka, což byl vlastně mezinárodní konflikt, protože pan podnikatel, jemuž selhaly nervy, bydlí ve Švýcarech.Ale Čechy teď bude fackovat kdekdo.
  Argumenty:
  1.Pan vicepresident absolvoval střední školu, obor zpracování masa.
  2. Dále absolvoval Vysokou školu ekonomickou.
  3. Plete se do věcí, v nichž nemá kvalifikaci (kvalitu rekonstrukce ovšem posuzovala komise odborníků- památkářů, nikoli Martin J. K.)
  Nakladatelství Grand Princ tedy otisklo tendenční tlach, k jehož dokonalosti chybělo jen volání našich pracujících , pardon, daňových poplatníků po trestu nejvyšším. Presstituce jak vyšitá.
  A závěr? Magistrát nezaplatil, pod vedením známých právníků nechalo naše právo vyhnít promlčecí dobu…
  Myslíte, že nevznikla morální škoda?

 • Aleš • 4. ledna 2018

  Jako správný ekoterorista jsem se v minulosti opakovaně v peticích a rozesíláním informací postavil za nezbourání nádraží v Ústí i za lázně Kyselka. Za což si kupodivu vysluhuji společnou nenávist jak od tržních svazáků z ODS, majitelů zeměkoule a feudálů a otrokářů a fašistů z TOP, a za rouhání se a kacířství, že jsem si jako reprezentant lůzy dovolil názorově se postavit vůči elitám tak i od lihovců a v neposlední řadě jako ekoterorista i od Zemana a jeho příznivců a dokonce i od technokratů z ostatního spektra…. I na tomto webu se čas od času vyskytne občas nějaká další nevábná nálepka např. sluníčkář.
  Navážu na kolegou zmíněné termíny vyhnít a promlčecí doba.
  11. přikázání tzv. Kraďouskovo = neprokážeš.