Diskuze k článku


 • perun • 10. října 2017

  To má být reklama na prodej knihy tohoto pseudoprofesora ???

  Zjistěte si, jak se tento pseudoprofesor chová v Evropském parlamentu, kde hlasuje proti našim zájmům ! To je důležité, ale to byste se museli hodně namáhat a hledat na internetu záznamy a rezoluce evropského parlamentu – to je pro vás asi hodně složité, že ? Např. rezoluce pro potrestání Maďarska ze dne 18.5.2017.

  Viz. zvědavec – „jak poznat Jidáše“, viz diskuse na Nové republice :

  Anonymní13. července 2017 10:35

  Ten váš „bezchybný pan Keller“ hlasuje v europarlamentu proti zájmům českého obyvatelstva a bere za to třičtvrtě milionu měsíčně! Hlasoval nejen pro imigrační kvóty (pak se vymlouval, že špatně zmáčkl tlačítko) ale pak hlasoval v květnu pro potrestání Maďarska za to, že Maďarsko chrání svoje hranice a vykopalo Sorošovu zločineckou „Universitu“.
  A víte, co řekl ten váš Keller slovenskému reportérovi, proč tak hlasoval ? Protože přece nemohl hlasovat proti evropské socialistické sekci !!! Najděte si to na CFP.
  JIdáš je slabé slovo.

 • Martin (už bez taky m) • 10. října 2017

  perune klid, bylo zde vysvětlováno.

 • Aleš • 12. října 2017

  Co je to FETIŠ? Zkratka svatých nedotknutelných termínů neoliberalismu. Flexibilita, Efektivita, Trh, Individualismus, Šílenství. O prvních čtyrech je zakázáno pochybovat a o pátém nikoho ani nenapadne je spojovat s prvními čtyřmi. A ono je to jasné jak facka, každému, kdo se naučil rovnice a chápe význam slov.