Diskuze k článku


 • Dana • 18. října 2018

  Nu, v americke televizi je spousta informaci o Khashoggim, internet je toho take plny, lieralni media maji vanoce. V americkem senatu se organizuje petice na vypovezeni prodavani zbrani Saudske Arabii. Z teto zaplavy informaci si muze udelat kazdy svuj obrazek.
  Kdo mlci, je arabsky svet. Logicke, protoze likvidace oponentu v muslimskem svete je normalni zjev , deje se tak od pradavna, nadto Khashoggi byl liberalne progresivni muslim, ktery propagoval Arabske jaro, bouril proti muslimskym theokratickym vladam a hlasal sireni islamu mirovou cestou, pac islam je nabozenstvi miru.. Tak urcite.
  To boureni proti autokrativnim diktatorum tezce nesl Erdogan, ale ted nejvice krici. To je nejake divne.
  Khashoggi zrejme pomahal rebelske strane v Jemenu, miliardar jako on mel moznosti kupovat zbrane, – nevim, ale podporou shiitu byl v ocich Saudu vlastizradcem.
  Ja pro Khashoggiho slzy neronim, liberalne demokratickym muslimum moc neverim. Mne uz je podezrele to, ze se kamaradil s Osamou bin Ladinem, udajne, aby mu rozmlouval jeho teroristicky boj. Pred lety se omlouval Americe a svetu za saudske teroristy, co zpusobili utok 9/11, to je jeho jedina dobra zasluha.
  Saudove maji i jine strategicke spojence, ne jen USA, vzdyt kupuji zbrane i od Ceske republiky. V tomhle se odrazi pokrytectvi liberalu – krici o lidskych pravech a druhou rukou podporuji zbrojarsky obchod. . Aspon v tomhle jsou Spojene Staty pruhledne, doufam, ze trest za zneskodneni Khashoggiho nebude tak drasticky. .

  • Stan • 18. října 2018

   Tak tohle je typický příklad koncentrovaného diskusního smradu. Myslel jsem si, že Dana je chlap, ale on to spíš bude nějaký zvrácený druh umělé inteligence.

 • Martin (už bez taky m) • 18. října 2018

  Tereza S na PL:
  Tereza Spencerová nad křikem kvůli Vondráčkovi v Moskvě: a to ještě nevíte, co chystá Putin. To bude něco
  https://www.parlamentnilisty.cz/arena/politologove/Tereza-Spencerova-nad-krikem-kvuli-Vondrackovi-v-Moskve-a-to-jeste-nevite-co-chysta-Putin-To-bude-neco-555841
  Americký novinář, který byl 2 roky v zajetí Syrské odnože Al-Kaidy:
  Naprosto nevíme komu ve skutečnosti dodáváme zbraně, opakovaně mi „rebelové“ říkali, že k zničení nevěřících jsou ochotni použít jakékoliv zbraně. USA dodávané zbraně jsou na teritoriích pod kontrolou „rebelů“ naprosto bez kontroly kde (v čích rukou) nakonec skončí… Jelikož nemáme do prostoru faktický přístup, a nevedli jsme žádné vyšetřování, tak naprosto nemůžeme určit viníka použití chemických zbraní- je „okruh podežřelých“ ale jmenovat konkrétní lidi či organizace nedokážeme…
  Американский журналист, живший 2 года в плену ан-Нусры: «Мы не знаем, кого вооружаем и финансируем».
  https://www.youtube.com/watch?v=xlK7hvO0Q5s
  Jakov Kedmi odpovídá na otázky k Situaci Sýrie a Izrael, praktikách tajných služeb, etc. Vysmívá se jako idiotským „zprávám“ typu „vyšetřování Bellingcatu“. Vše hodnotí jako naprostý intelektuální úpadek „žurnalistiky“ na Západě (Izrael nevyjímaje)… Odmítá jakékoliv kidy Západu ke „kauze Skripalů“, „odhalení agentů podle databáze automobilu“ poklásá za naprostý výsměch zdravému rozumu, když praxe jak v Izraeli, tak zemích Východu (RF) je desetiletí naprosto jiná…
  Я.Кедми: Страшный сон американских военных – столкновение с Россией
  https://www.youtube.com/watch?v=GNKvswZn5gM

 • racek • 18. října 2018

  Odpověď ameriky bude zřejmě drtivá. Zakáže okamžitě export křížků na krk, omezí pastorační činnost Jehovistů v Saúdské arabii, a vyhlásí embargo na dovoz Saúdské elekroniky a sofware do USA. A pokud se to bude ješě tak 50x opakovat, zváží i embargo na dovoz minerální vody do USA.

 • Admirál • 18. října 2018

  Rozřezávání lidí na ambasádách je zřejmě docela normální – jinak by se naše ambasáda musela stáhnout ze S.A. a vyhostit jejich diplomaty od nás.

  • Stan • 18. října 2018

   Když si člověk pomyslí, na základě čeho jsme vyhošťovali Rusy, je mu z toho smutno. Ale daleko větší smutno je mi reakce českých masmediálních novinářů, jejichž Syndikát plánuje podávat žaloby na lidi, kteří o českých novinářích napíšou, že jsou presstituti, ale k vraždě svého kolegy na saúdském konzulátu v Turecku se dosud jednoznačně nevyjádřili.

 • Martin (už bez taky m) • 18. října 2018

  Úchylnost- jiné slovo (výraz) neodpovídá- „medrialistů“ nad „svébytným“ sebeničením sebe sama mi již brání nazývat je „novináři“. Již nic NOVÉHO „nepřináší“- toliko úplnou korporátně-konzumeristickou lobotomii. Úpadek některých jiných profesí existuje- ovšem úpadek žurnalistiky a reportážní práce- její kvality- to je prostě NAPROSTÁ HRŮZA. O to horší, že mnozí „merdiáni“ moc dobře vědí, kam toto úplné vychcípání „hlídacích psů“ vede…i kam dospěla i společnost poté, co některé „veřejnoprávní profese“ se „perevernuli“ v S-prostý „byznys“…
  Byznys s „lidstvím“ a PROTI ČLOVĚKU.
  A říkají si „humanisté – ti universální lháři se stoupající patologií…

 • Dana • 19. října 2018

  Stan napsal

  Tak tohle je typický příklad koncentrovaného diskusního smradu. Myslel jsem si, že Dana je chlap, ale on to spíš bude nějaký zvrácený druh umělé inteligence.

  Stane,
  je sice hezke mit spravedlive emoce, ale dejte si pozor, abyste nebyl kvuli rozhorceni manipulovan jednim smerem. Pry novinar. Ano, ale Khashoggi byl novinarem jen castecne, vetsinu verejneho zivota stravil v okruhu saudske kralovske rodiny, kseftoval, a prakticky jen posledni leta se stal dissidentem. To jako je pro vas verohodne, ze po rozhadani se s monarchii , bratrickovani se s Muslimskym Bratrstvem, najednou obratil a stal se mezinarodni hlasnou troubou pro progresivni islam a Arabske jaro ? Kdo v Evropske Unii oslavuje Arabske jaro, vzpoury proti diktatorum, nastoleni „demokratickych“ systemu ? Jedine liberalni demokracie.

  Khasoggi dostal politicky asyl v USA, protoze mel obavy pred saudskym pronasledovanim, zil si zde spokojene, psal antitrumpovske a agitacni clanky do liberalnich medii. Texty zamerene na spojeni islamu s humanitarne zalozenou globalni komunitou.
  Mne je zahadou, jak se seznamil s tureckou poboznou muslimkou , velmi neatraktivni, a chtel si ji vzit.. Od nej velmi hloupe, ze sel na saudske vyslanectvi v Turecku, kdyz mohl pohodlneji zadat o rozvod a dostat papiry na americkem konsulate ve Washingtonu. Proc se harcoval az do Turecka, muslimskeho statu, to ma urcite i jine duvody..Pravdu se nedozvime. Ze zkusenosti vim, ze se da rozvod zaridit pohodlne i v nepratelske zemi, mnozi cesti emigranti se takto na dalku rozvadeli- coz ovsem obnasi platit advokaty. . Kashoggi, kdyz uz dostal utociste v USA, mel si toho vazit a vyrizovat si osobni zalezitosti v bezpecne zemi, na saudskem vyslanectvi v USA.
  Tady mi neco smrdi, navic, ta snoubenka Kashoggiho je oproti mne velmi , velmi oskliva . :-)

 • Bety • 19. října 2018

  Inu mě udivuje, že se o tom vůbec píše. Vraždy jiných západních novinářů v téhle
  oblasti prošly takřka bez povšimnutí. Saúdský princ možná začíná být až příliš
  nezvladatelný – ne z hlediska odstraňování svých odpůrců, to se nebere na vědomí, ale z mezinárodně politického – a tak potřeboval dostat jednu malou
  za uši. Jeho zřejmě stačí trochu popíchnout a ostatní už zařídí sám. Dotyčný
  se spolehl na americkou ochranu a v tom se projevil jako trouba.
  Nebo myslíte, že je něco takového nemožné?
  A Dano – mučení a vražda, je mučení a vražda. A nic na tom nemění to, že to
  nebyl žádný krasavec se srdcem plným ideálů, a už vůbec ne to, jak hodnotíte
  přitažlivost jeho snoubenky.

 • Martin (už bez taky m) • 19. října 2018

  Že by „Texaský masakr motorovou pilou“ v SA provedení??
  Holt země jako vzor lidských po-prÁÁÁÁv…
  Vyskakuje další a další špína k této zrůdnosti…
  Obávali se Saúdové a CIA, že Chášakdží přijde se šokující zprávou o útoku 9/11?
  http://www.zvedavec.org/komentare/2018/10/7732-obavali-se-saudove-a-cia-ze-chasakdzi-prijde-se-sokujici-zpravou-o-utoku-911.htm
  Už jenom za ty genocidované Jemence by si tento „stát“ dávno, dávno zasloužil zmizet v propadlišti dějin.
  Tak oč se „opírá“ petrodolar…
  Přeji Jemencům, ať se trefí některou tou příští raketou pořádně.
  Světu by se ulevilo.
  A mimochodem svědčí to i o „bezpečnosti“ v Sultánově říši…
  O „bezpečnosti“ v EU si již iluze též netřeba dělat…
  Holt „hlídací psi j“demo“okrást i je nemají nyní moc času- „štěkají totiž právě na zlého Rusa“…
  Jakési Západní svině zkouší genetické manipulace s nakaženým hmyzem různě po světě (Evropu nevyjímajíc- viz. „hrdinná“ Ukroruina), USA nezničily své zásoby CHZ – a naopak obviňují Skřípavě kdekoho jiného…
  To již dávno není na zvracení – to je na úplnou deratizaci – nejlépe podobným zařízeím jako v odkaze níže.
  https://cdr.cz/clanek/novy-rusky-tezky-plamenomet-tos-2-ma-vyuzit-podvozek-z-tanku-t-14-armata

 • Punta • 19. října 2018

  Stan napsal

  Tak tohle je typický příklad koncentrovaného diskusního smradu. Myslel jsem si, že Dana je chlap, ale on to spíš bude nějaký zvrácený druh umělé inteligence.

  Stane, proč? Vždyť napsal/a jen pravdu o reálném světě s trochou ideologického balastu – nejspíš aby vás vytočil/a :). Tereza Spencerová napsala némlich to stejné, možná jen s menší dávkou cynismu.

 • hudryper • 19. října 2018

  Bety napsal
  Saúdský princ možná začíná být až příliš
  nezvladatelný – ne z hlediska odstraňování svých odpůrců, to se nebere na vědomí, ale z mezinárodně politického – a tak potřeboval dostat jednu malou
  za uši. Jeho zřejmě stačí trochu popíchnout a ostatní už zařídí sám. Dotyčný
  se spolehl na americkou ochranu a v tom se projevil jako trouba.

  Vládnoucí princ nezačíná,on už dost dlouho terorizuje členy své „rodiny“ a vydírá
  je pod hrozbou osobní likvidace. Proč by se mu nemohli tito potencionální vládci
  pomstít provedením skoro veřejné popravy cenného amerického agenta jeho jménem ? Proto na zastupitelském úřadě Saudské Arábie pod odhaleným odposlechem Erdoganových tajňásků. Ovšem skutečný důvod,proč tam Khashogi
  vlezl zůstane nezodpověze pokud tento komplot nebude objektívně vyšetřen a
  výsledek zveřejněn. S tím se ale asi dá jen těžko počítat.

 • Stan • 19. října 2018

  Dana napsal
  Tady mi neco smrdi, navic, ta snoubenka Kashoggiho je oproti mne velmi , velmi oskliva . :-)

  Hodně páchne Váš způsob myšlení. Ať už byl Chášakdží co chtěl, to co se stalo v Istanbulu, je neospravedlnitelné.

 • Martin (už bez taky m) • 19. října 2018

  V Istanbulu- toť na pomezí „Evropských h(L)odnot“…
  Na kterém že místě leží to „vel“vySRANECTVÍ???
  Takže „na přechodu pro chodce drtí Tatra…“ bylo nejspíše motorřetězově-kyselinotvorně „upgradováno“ do „moderních“ poměrů…
  Ať žije „svoboda“ slova a přesvědčení…
  Ať žije boj „s totalitními ideologiemi“….
  Co na to JANDOFILOVÉ??
  Která h(L)odnota je „Evropštější“- ta „pilová“ – či ta „kyselinová ??
  No nejspíše v neocons-liberální ideologii „svobodného“ podsvětí trochu tak nějak „Sqřípe“.
  Jak že to říkal onen pověstný „Komisař Cattani“ v nadčasovém seriálu Chobotnice když se na něj rozjel vrah na motorce??
  „Já čekám“…
  A Ev-ROPA??
  Nejspíše čeká na wahábbistický „šavlový tanec“…ověnčený „příslušnou funkcí“ „království“ i v OSN…
  No vážení- to již není ani „dekadentní“…
  Všeobecným úpadkem a rozséváním chaosu tedy „Vpřed- k p(r)o(k)roku…“ – nejlépe pod Sqřípajícím „velko“Britským vedením… – vždyť kdo je kdy překonal ve špinavostech konaných cizíma rukama??
  EXIt(r)us i posledního zbytku „demo“kracie…

 • Martin (už bez taky m) • 19. října 2018

  Vypadá to na to, že desková hra „Člověče- nezlob se!“ již není aktuální, a proto v rámci „inovace na trhu“ do „mobil-smartphon-notebook verze“ přijde nová úžasná – „toliko virtuální“ „hra“ s názvem nejspíše něco jako „RozŘeš si svého novináře“…
  Těžko říci, kdo poté dá této „civilizaci“ její „rozHřešení“…
  O „posledním pomazání“ kyselinou bych totiž nepochyboval…

 • Martin (už bez taky m) • 19. října 2018

  Aby bylo JASNO: bez „Západu“ by dodnes byla SA „královstvím mrtvých písečných dun“…
  Takto pomohly šílené zisky k zešílení kmenových vůdců…“království“ STŘEDOVĚKU s „plnými svobodami“…
  Inu to je tak, když KONZUMEM POSEDLÝ „ODBĚRATEL“ nechce vidět ani střípek problémů způsobených jeho OKÁZALÝM NEZÁJMEM o problémy skutečné… vyvolávané také a zejména jeho chováním MNOHÉ IGNORUJÍCÍM…
  Souboj kordů nejspíše brzy přejde v souboj „jinými technikami“.
  Ne- není zvrácený jen „rozvoj“ v daleké Dubaji (například), ale i „Západní“ poživačnost bez sVĚDOMÍ…
  No: hlavně nás Jandofilové dále strašte „strašným“ Íránem či „agresivním“ Ruskem…
  Proto našim „hlídacím psům demokracie“ nezbývá, nežli se k tomu všemu spoluzpůsobenému tak nějak „chlapsky“ postavit… A po vzoru našich „virtuálních her pro mládež“ nejspíše s motorovou pilou v jedné a kýblem kyseliny v druhé ruce!
  Ať žije ta „naše“ civilizace – ropou pojištěná – bez níž naši plechoplastoví miláčci s tlustými kouřovými skly jaqsi nemohou „svobodně“ jezdit… od bodu A konzumu k bodu B slastné spotřeby…
  Každá ohlupující závislost vyvolávající „abeceda“ má ale také své poslední písmeno.
  A i to klima nám to již „tak nějak nesměle“ připomíná…

 • racek • 19. října 2018

  Dana napsal
  Khashoggiho

  No, Dano, opravdu zajímavé informace o osobě Khashoggiho. Opravdu to hodně mění pohled na věc. Prostě klasický zmrd stejně jako Skripal. I když tý verzi o jeho vraždě Rusy moc nevěřím. Spíš nějaká hra s již vyhaslým profláklým agentem. Khashoggi byl ovšem hodně aktivní.

 • Gatta • 19. října 2018

  Martin (už bez taky m) napsal

  Vypadá to na to, že desková hra „Člověče- nezlob se!“ již není aktuální, a proto v rámci „inovace na trhu“ do „mobil-smartphon-notebook verze“ přijde nová úžasná – „toliko virtuální“ „hra“ s názvem nejspíše něco jako „RozŘeš si svého novináře“…
  Těžko říci, kdo poté dá této „civilizaci“ její „rozHřešení“…
  O „posledním pomazání“ kyselinou bych totiž nepochyboval…

  Možná s ním jen hrály hru „Vadí – nevadí“ – a když se ptal, tak říkaly že „Ano – je to bežpečné“.

  https://www.youtube.com/watch?v=c-OviftusB8

 • Dana • 19. října 2018

  racek napsal
  No, Dano, opravdu zajímavé informace o osobě Khashoggiho. Opravdu to hodně mění pohled na věc. Prostě klasický zmrd stejně jako Skripal. I když tý verzi o jeho vraždě Rusy moc nevěřím. Spíš nějaká hra s již vyhaslým profláklým agentem.Khashoggi byl ovšem hodně aktivní.

  Pane Racek,
  Khashoggi je dle meho mineni zinscenovana afera, nemam tuseni, kdo jsou hlavni hraci v pozadi, ale ocividne je v tom take vnitrni boj mezi muslimy. Moje informace si muze kazdy overit.
  Ja pozoruji modus operandi v urcite kulture, rezani a muceni je tam normalni. . Mne je vice lito zen, ktere jsou ukamenovane pro to, ze mely sex pred manzelstvim. . Pro nekoho, kdo neni globalisticky humanitarne zalozeny a bojuje proti islamistickym planum ovladnout svet, je tento boj mezi muslimy jen to – boj mezi souputniky. Navic, zatim mame zpravy o vrazde jen od Turku. Erdogan je podjaty. Erdogan ma zajem na diskreditaci Saudu, protoze on sam chce navrat slavne Otomanske rise a na Saudy zarli, takze pozor na zpravy z Istanbulu. Vladimir Putin take neskocil na hecovani proti Saudum, jiste zna souvislosti, o kterych my nemame ani poneti, takze ceka na dalsi objasneni. Vcera v Sochi mluvil v tom smyslu, ze se Ruska udajna vrazda Khashoggiho netyka, Kashoggi byl spojeny s urcitymi kruhy(!) , ktere jsou u moci – z casti dle nej jsou za kauzu zodpovedne USA a Rusko nemini cinit kroky, ktere by nahlodaly dobry vztah se Saudskou Arabii.
  https://www.politico.com/story/2018/10/18/putin-blame-us-khashoggi-913130

  Neni dokazano, ze Putin naridil zneskodneni Skripala, domnivam se, ze si to zrazeni molodci z GRU zpunktovali sami. .(Nejsem fanda ani nepritel Putina, mne zajima hlavne jeho vztah a jednani s USA.) Britove vedeli o Novicoku od nejakeho krtka v bezpecnostnich sluzbach Kremlu, to je na Rusech, at si ho najdou a vyresi si to sami. Neprekvapilo by mne, kdyby se udajna vrazda Kashoggiho ukazala byti spionazni afera, osobni vyrizovani uctu, , pomsta ci kmenove spory. V Pulnocnich kralovstvich to tak chodi.

 • orinoko • 19. října 2018

  Martine, Ty rádis…
  Ale ono je to třeba…
  Něco osobního… Dneska a včera jsme měli v práci obr audit.
  Ptám se mistra – kolik Němců přijede? Prý….Bude jich tu víc než za druhé světové. Nějak se to zpozdilo, ale i masiny v sobě našly odpovědnost.
  Dneska me vzal záchvat hysterického smíchu. Tak soustredene Cechy , velmi ostře makajici, jsem snad ještě neviděl. Nikde žádný gastarbeiter, pruser, ktery Ceši vyřešili neuvěřitelně bleskurychle, údržba připomínala záchranou akci, jen kapacka chyběla …
  Prý je v kapse další zakázka. Ale na neco jiného.
  Němci mi byli sympatičtí, ačkoli to nebyli Sasici. Venku hulili, všichni měli džíny, Do všeho stourali, jako jeden muž nedodržoválí bezpecnostni predpisy, měli právo nahlížet do výroby pro konkurenci, prošli všechno , co šlo , a zase se vrátili.
  Bylo na nich vidět, ze by radí mluvili s každým z nás, jak to pracovně vnímáme. To se bohuzel nevedlo. Česká jazyková omezenost, me nevyjimaje….
  My Češi jsme hrozni parchanti. Už ted víme, jak si na jejich výrobním zázraku najít každé dvě hodiny ctvrhodinku na kaficko, aniž by byl ohrožen koncový výsledek.

 • orinoko • 19. října 2018

  Omlouvam se za hroznou zkratkovitost.
  V předchozím textu ma byt …. Technicky problem Češi..

 • Martin (už bez taky m) • 19. října 2018

  Něco k „zmizelému novináři“, zajímavé souvislosti rodů, klanů, rodin…
  Углубление в расчленение. Дмитрий Джангиров
  https://www.youtube.com/watch?v=R3gEeyrWXzo

 • Martin (už bez taky m) • 20. října 2018

  Vážení, víte prosím co tohle „přiznání bitky a smrti“ znamená??
  Myslíte si že SA to uchrání od „zemětřesení“??
  Co na to ke všemu ochotní jídášští „mouřenínové“??
  Myslíte si, že věc vyřeší „komise“???
  A KDE JE TĚLO??!!
  „NevyJEVIL“ by jeho STAV oč skutečně šlo??
  „novinář“ vcházející do budovy nevypadal, že šel „do bitky“,
  navíc s nezvládnutelnou přesilou (pokud neovládáte kung-fu jako Bruce-Lee či alespoň jako jeho US parodující implantát Chuck Norris).
  Opakuji: kde je to tělo??
  Bez jeho „zjevení“ (a ověřené NEZÁVISLOU DNA analýzou nejméně) rozhodně nebudu tak „pohodlný“ jako D. Trump, jemuž -údajně- „toto vysvětlení stačí“…
  Projevená USA mentalita je ve světle jejich činů „pochopitelná“ (očekávatelná),
  ovšem bude stačit i okolnímu světu- mj. „zuřivě bojujícímu s diktárory“ ve stylu- „nezbyde ani na kameni kámen“, dokud ten konzumní světonádorový lágr nevybudují“….úplně aale úplně všude….??
  Opakuji: dosáhneme dnes myšlenkami tam, kam ukazuje to CVO TOTO „PŘIZNÁNÍ“ VE SKUTEČNOSTI ZNAMENÁ??
  P.S.: Pokud je „novinkami“ citované vyjádření Trumpa „věcně správné“- pak si myslím právě hodně ošklivě naběhl na vidle…
  Výjimečně z merdií- zlákal mne ten titulek- zejména to „odpovídající“ označení smrti výrazem „zemřel“… (také vypovídajícím o strachu a rektálím alpinismu v merdiích panujícím)…
  Novinky: Saúdská Arábie přiznala, že zmizelý novinář na jejím konzulátu zemřel
  https://www.novinky.cz/zahranicni/blizky-a-stredni-vychod/486716-saudska-arabie-priznala-ze-zmizely-novinar-na-jejim-konzulatu-zemrel.html
  P.S.: po této a takto formulované zprávě tím spíše přeji Jemencům -agresívně ničeným Saúdskoarabskou klikou zrůd- „dobrý vítr“ do kormidel jejich improvizovaně upravených Scudů…
  A BLÁBOLŮM „chcípacím psům „demo“ krást i je v podání merdií NEVĚŘÍM UŽ NIC…

 • Martin (už bez taky m) • 20. října 2018

  Jistý německý novinář (alespoň v konci nejspíše skutečný novinář) něco řekl o psaní na zakázku největší a jedné z nejodpornějších teroristických státy zneužívajících zednářských organizací světa (píši o tzv. „CIA“) ějak následně „zemřel“…
  Všichni kdož ještě SKUTEČNĚ ČTEME (tj. zajímáme se i o vypovídací hodnotu nejen užitých termínů a jejich významů, ale i důvodech proč konkrétní pisatel tyto a právě takové „zvolil“) jistě chápeme (ne že vyjadřujeme souhlas) s tímto, že určitá AUTOCENZURA přispívavší výrazně k HLUBOKÉMU ÚPADKU merdiálních „žurnalistů“ a „redaktorů“ mnoha „veřejnoprávních“ merdií nyní dostala další „hmatatelné obrysy“…
  Nejen že hrozí, že pokud zabřednete do špíny skončíte jako onen filmový „chobotnicí strávený“ Cattani- (přijdou „o flek, kontakty, hypotéku, status povýšenců, konzumní pohodlíčko bez zpocených rukou a lopaty v ruce“, snadné cestování „za tématy“ na něčí útraty, přesvědčení o vlastí „výjimečnosti“, atd. atp.), ale už zneužívání „států“ dosáhlo úrovně že vás ke správnému naporcování a rozleptání vaší „názorové soudržnosti“ pozvou na „velvyslanectví“ (tak se těm jatkám nyní říká)…
  No nedivme se prosím pak té merdiální „myšlenkové“ autocenzuře – vždyť „utěrky“ nyní vyslaly jasnou „message“ O TOM JEK SE JAKO „NOVINÁŘ“ MÁTE CHOVAT…
  Merdia jsou dnes bez ohledu na světovou „značku“ (umně vyžranou zevnitř) jen nástroji NA ZAKRÝVÁNÍ PRAVDY…
  Novinářské řemeslo (v poctivém stylu velmi tvrdé řemeslo, spíše „poslání“) potřebuje zoufale OBRODU, i správné prostředí k ní. K tomu zbytkům společností a lidského společenství dopomáhej všichni Bohové… a internet…
  Howgh.

 • hudryper • 20. října 2018

  https://ac24.cz/-/saudska-arabie-po-17-dnech-priznala-novinar-chasugdzi-je-mrtvy?redirect=%2F
  Jak tomu nasvědčuje oficiální reakce Rijádu, je nejpravděpodobnější motivací
  zabití toho novináře na ambasádě rodinná roztržka mezi upozaděnými adepty na
  královské křeslo a jeho nynějším držitelem.Jeden z vykonavatelů je po smrti a 18
  dalších z řad saudské rozvědky momentálně na mučidlech. Včerejší vysvětlování
  aeronetu obavou USA ze zveřejnění pozadí k 11/9 mi nepřipadá pravděpodobné.
  Též Trumpův povel tomu vládnoucímu princi,aby nedělal nic dokud s ním nebude
  předem dohodnut,ukazuje na to,že tou akcí byla vážně ohrožena pozice dolaru a
  Washington se snaží i minumalizaci nepříjemných následků..

 • Martin (už bez taky m) • 20. října 2018

  Ruská diplomacie by si za „získání“ ErDOGAnovic Sultanátu zasloužila metál…

  A nejen pro „ty naše“…
  „Hle pohleďte na ně jak že se perou“…K. Kryl…
  https://www.youtube.com/watch?v=ZhnJQY7ejOU
  https://www.youtube.com/watch?v=pNAMi7Ha_lw
  A pro nás všechny…
  https://www.youtube.com/watch?v=prADw1-9TlE