Rozsudek 2002: Lidé mají šanci na levnější vodu

Posílám rozsudek a v něm názor soudců na protiprávní navolení lidí z Veolie do vedení okresní vodárny Zlín již v roce 2002 a také na neoprávněné výplaty tantiém lidem ve vedení vodárny.

Toto se dělo jako součást organizovaného protiprávním procesu, který vedl k vytunelování okresní vodárny a lidé na to léta doplácí. Soudci již v tomto rozsudku popisují, kdo je za to odpovědný. Další rozsudky přijdou.

Zde je první výsledek mé 15leté práce při obraně vody a okresní vodárny:

Vrchní soud v Olomouci – protiprávní jednání 2002

Více informací najdete na webu Pravda o vodě

4
Komentujte

Chcete-li přidat komentář, přihlaste se viz Přihlášení.
4 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
4 Autoři komentářů
zajochAlešhudryperBety Autoři posledních komentářů
  Odebírat  
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
Upozornit na
Bety
Člen
Bety

Ze všech těch paragrafů a usnesení se prostému občanu tak zatočí makovice, že neví ani kde je levá a pravá (což je také zřejmě jejich pravý účel). Vyjadřuji svůj obdiv autorovi, který se tím bludištěm dokázal prodrat a po mnohaletém neskutečném úsilí se konečně dokázal dobrat nějakého výsledku – což je nutno v „právním“ státě hodnotit jako skutečně hrdinský čin.

hudryper
Člen
hudryper

Bety napsal
Vyjadřuji svůj obdiv autorovi,

Souhlasím,jde o neuvěřitelný právní,ale i lidský výkon.Nutno poznamenat,že se pan Ing. Novotný
nebil zato, aby dosáhl rozumnější cenu vody pro sebe,nýbrž výlučně pro jiné ! A v tom vidím něco,
co odporuje,rozšířené společenské letargií,kdy jsou celé generace vedeny pouze k vlastnímu libidu,
k individuálnímu prospěchu za ztrát jiných. Gratuluji Vám,pane inženýre a přeji pevné zdraví.

Aleš
Člen
Aleš

U nás na obci přes vodní hospodářství jsou dlouhodobě cíleně zaměstnáváni pracovníci jejichž charakter by šel shrnout jedním slovem. Lajdáctví. A to vede k tomu, že lidé mají zmatek ve skutečné spotřebě i ceně, tak v délce období, kdy si neoprávněně vodárny schraňují na účtech přeplatky a také ve stavu majetku a potřebě investic. Investice by měly být ne z dotačních prostředků unie, ale ze zisku vodáren. Taktéž tohle lajdáctví má vliv na probíhající investiční akce, kontrolu, délku, kvalitu i cenu akcí. O chybějící dokumentaci k současným či minulým podobám inženýrských sítí ani nemluvě. Někteří dotčení občané by nejraději si… Číst vice »

zajoch
Člen

Pan inženýr Novotný je cílevědomý Severomoravan. Ale i ve zdejším měřítku je mimořádně houževnatý. Naše obdivná prohlášení snad ani nemohou dostatečně ocenit jeho zásluhu „ve věci vody“. Jistě mohu mluvit i za jiné – děkujeme.