Diskuze k článku


 • fajt • 18. červnaec 2016

  Jedno procento dobře ví, že chudí lidé, kteří shánějí živobytí, starají se o staré rodiče a o nemocné, ti přece nemohou cestovat celé hodiny kvůli nějakým primárkám. A v obvodech, kde vyhrál Sanders, nebyly sečtené hlasy ani v době, kdy Hillary oficiálně vyhlašovala vítězství v daném státě. Prostě, klasický příklad US-demokracie v epoše vlády jednoho procenta. O podpoře korporátních médií pro Clintonovou nemá cenu mluvit. Naše korporátky téměř nezaznamenaly, že by Sanders kandidoval a Clintonová měla podle presstitutů nominace vyhrané předem – co k tomu dodat a nebýt vulgární, že, prostě (s)prostý lid nebude mít nikdy šanci. ..)

 • Dana • 18. červnaec 2016

  Deda Sanders dostaval v americke televisi hodne prilezitosti, aby se mohl predvadet a pestickou hrozit banksterum a kapitalistum. Otravne agitky nezabraly. Tahle marxisticka retorika odradila mnoho zajemcu a zbyli mu pouze verni skalni aktivisti, takze Sanders zustal jen se svym pomatenym malym stadeckem. Cast se asi primkne k Hillary, aby presidentstvi neziskal Trump. (Hillary jako mensi zlo. ) Zbytecek pak bude volit aktivistku Jill, vyborne, ubere to nejake hlasy Clintonce.. Smutny to konec americkych levicaku :-)

 • Clair • 19. červnaec 2016

  K neuvěřitelnému fiascu pro Trumpovo kampaň došlo právě včera, v prvním dni zahájení republikánského shromáždění – Convention, když byla uvedena na podium žena Donalda Trumpa – Melanie Trumpová, která vystoupila téměř na závěr dne, aby obhájila dobré kvality svého muže. Měla nesmírnou trému vystupovat před tolika tisíci lidmi, to bylo evidentní, ale zvládla to, dokonce ji chvilku chválili, až kdosi z medií vytáhl podobnou řeč, kterou v roce 2008 předvedla na demokratickém shromáždění Michaelle Obama, takže ubohá Melanie byla obviněna z plagiátu a tento nesmírně důležitý večer se totálně pro Donalda pokazil. Momentálně to propírají všechna média a je evidentní, že tuto řeč ubohá Melanie nepsala sama, ale kdosi jí s tím pomáhal, dokonce teď propírají slova, která přesně za sebou následují, slovo od slova, které použila Michelle O.

  • Stan • 19. červnaec 2016

   Zdá se že v USA máte demokraticky na výběr mezi Morem a Cholerou.

 • Bety • 19. červnaec 2016

  Stan napsal
  Zdá se že v USA máte demokraticky na výběr mezi Morem a Cholerou.

    

  Trefa.

 • petr jihlava • 19. červnaec 2016

  Autor textu Václav Umlauf(E-republika) svoje tvrzení zakládá spíše na emocích než na objektivním hodnocení Bernieho Sanderse(vyjádření podpory Clintonové z minulého týdne) a proč tak udělal ?
  Kvalifikovaně to na stránkách Deníku Referendum okomentoval Pavel Šanda/Sanders podpořil Clintonovou, jeho boj ale pokračuje/
  http://denikreferendum.cz/clanek/23390-sanders-podporil-clintonovou-jeho-boj-ale-pokracuje

 • Dana • 21. červnaec 2016

  No, manzelka Trumpa prece nema s vedenim Spojenych statu nic spolecneho, ze, takze i kdyby byla neschopna, tak to volicum muze byt jedno.
  Je legrace, jak zoufalci krici o tom, ze Melanie kopirovala rec Michely Obamove, ale co kdyz to je podvedoma agitka nasim cernochum, jako, ze budouci prvni dama ma stejne hodnoty jako Michelle. Ciliz ona je O.K.
  Jenze rec , kterou Melanie pronesla je velice vseobecna, nic noveho pod sluncem, tyto fraze se proslovuji neustale. Jeste k tomu stezejni body proslovu uz davno zavedl nejaky Rob Marshall, je to stary proslov o nadeji a plneni snu, ktery opakovala Michelle Obama. Mladi socialiste se na socialnich musi ucit historii, ted si uvedomili, ze jejich Michelle je vlastne originalni kopirovacka…
  Ted cekam na nejakou pitomost v pokusu o diskreditaci Trumpu, jeho deti mluvi dobrou cestinou a pry si suskaji v tom „nesrozumitelnem“ jazyce… Copak asi konspiruji ? :-)