Diskuze k článku


 • peter. • 7. července 2016

  Veď ten poskok Tony Blair(Liar)sa už priznal,tak načo ešte nejaké okolky.
  http://www.extraplus.sk/clanok/postavi-sa-tony-blair-pred-sud
  Čo by som len dal za to,keby som sa dožil toho,ako všetkých tých v článku spomínaných(aj tých nespomenutých) zločincov súdia v obrovskom „monsterprocese“,ktorý by snímali všetky TV sveta v priamom prenose.

 • orinoko • 7. července 2016

  Bair ma usi , jak Wolkswagen brouk otevrene predni dvere, a to same plati o Baraku Ohavovi. Jedna z teorii pravi, ze lidsky krysi charakter lze cist mnohdy ve fyziognomii dotycneho. Blair je jasny. – Quasimodo cloveciho charakteru.

 • Dana • 7. července 2016

  Valka s podporovatelem svetoveho terorismu , Saddamem, potazmo Talibanem, jen oddalila vliv politickeho jihadu, takze ti proziravejsi ziskali vice casu se pripravit na globalni islamisticky terorismus, ktery prichazi – konflikt civilisaci.
  Uz to vlastne prislo, protoze mnoho lidi hlavne v Evropske Unii si neuvedomilo, ze jejich protesty proti zasahum koalice v Iraku jen podporuji budouci vrahy, jihadisty, kteri v budoucnu prijdou do Evropy a rozvrati ji. . Tenkrat ve valce se saddamskym regimem byla jeste sance tento zlonerad zastavit, bohuzel, nestalo se tak a proto bude Evropa chalifatem.. Eto vase dielo..
  Na Putina bych se moc nespolehala, on je asi clenem globalni skupiny, jinak uz by jeho zahranicni politika vypadala jinak. . To bylo spekulaci ohledne Syrie, jako, ze tam Amiky nepovoli a ejhle, najednou partneri… Aleppo ted bombarduji Rusove, delaji spinavou praci, to by si meli uvedomit pacifiste.. :-) Tohle nepratelstvi s Amiky je z casti jen divadelko pro naivni rusofily, Spojene Staty s Ruskem i pri sankcich vesele obchoduji, ruske nerosty a prirodni produkty putuji po tunach do USA. .Ruska federace je takovy tichy partner, co by byl tak rad imperialistou….

 • Stan • 7. července 2016

  Vyhlašuji pana Danu komikem týdne!

 • leho • 7. července 2016

  Je téměř nepochopitelné, že si už nikdo nepamatuje, že druhá válka v Zálivu byla pokračování té první, jelikož podmínky příměří z roku 1991 nikdy nebyly splněny a ne kvůli nějakým ZHN. O ZHN se mluvilo, jelikož i sám Saddám se vytahoval, že je má a že nebude váhat je použít. Dále jeho podpora terorismu se také účelově zapomněla, ještě si živě pamatuji, jak při nějaké slavnosti klusalo před tribunou 5000 dobrovlníků hrdlořezů připravených zaútočit v zemi Velkého Satana či kdekoliv na světě. Možná ještě dnes nemálo z nich páchá zločiny a organizuje útoky o kterých ani nevíme. A ze všeho naposled se i v Čechách zapomíná, že zločin na tyranu není z vyššího principu mravního zločinem neboť Saddám byl nejhorším diktátorem historie hned po Stalinovi a Hitlerovi. A mnozí popletenci by ještě za jeho likvidaci chtěli někoho soudit…

 • Martin (už bez taky m) • 7. července 2016

  Dana napsal

  Valka s podporovatelem svetoveho terorismu , Saddamem, potazmo Talibanem,jen oddalila vliv politickehojihadu, takzetiproziravejsiziskali vice casu se pripravit na globalni islamisticky terorismus,ktery prichazi – konflikt civilisaci.
  Uz to vlastne prislo, protoze mnoho lidi hlavne v Evropske Unii si neuvedomilo,ze jejich protesty proti zasahum koalice v Iraku jen podporujibudouci vrahy,jihadisty, kteri v budoucnu prijdou do Evropy a rozvrati ji. . Tenkrat ve valce se saddamskym regimem byla jeste sance tento zlonerad zastavit, bohuzel, nestalo se tak a proto bude Evropa chalifatem.. Eto vase dielo..
  Na Putina bych se moc nespolehala, on je asi clenem globalni skupiny, jinak uz by jeho zahranicni politika vypadala jinak. . To bylo spekulaci ohledne Syrie,jako, zetam Amiky nepovoli a ejhle, najednou partneri… Aleppo ted bombarduji Rusove, delaji spinavou praci,to by si meli uvedomit pacifiste.. Tohle nepratelstvi s Amiky je z casti jen divadelko pro naivni rusofily, Spojene Staty s Ruskem i pri sankcich vesele obchoduji,ruske nerosty a prirodni produkty putujipo tunach do USA. .Ruska federace je takovy tichy partner, co by byl tak rad imperialistou….

  No to jsem se opravdu pobavil…
  Obvyklý bullshit, a dokonalá ukázka „projekce“ svých přání do jiných, a úplná ztráta soudnosti…

 • peter. • 7. července 2016

  leho napsal
  nepochopitelné, že si už nikdo nepamatuje, že druhá válka v Zálivu byla pokračování té první,

  http://video.aktualne.cz/dvtv/turecek-zapadni-politici-pred-valkou-v-iraku-lhali-usa-i-bri/r~fdee4106443111e6a4100025900fea04/
  http://www.lidovky.cz/za-islamsky-stat-muze-absurdni-invaze-usa-do-iraku-tvrdi-britsti-experti-1l2-/zpravy-svet.aspx?c=A150125_134543_ln_zahranici_mmu
  http://vaseforum.sk/blog/?p=79
  leho!
  To boli časy,keď si mohol v Iraku vraždiť,znásilňovať a mučiť ľudí…čo!?

 • Dana • 7. července 2016

  No ja se taky bavim, Martine, zvlaste vasimi revolucionarskymi vyzvami a stale chybejicimi revolucionari, ti neviditelni pochodujici chlapci a devcata s odhodlanou jiskrou v oku – no nic, jen pokracujte, medvedi sluzbou pomahate „pravici“. Jen aby se ale mezitim nestala z Evropy fasisticka enklava, zatim co vy snite sny o marxisticke ekologii. .Fasiste a islamiste si vzdy rozumeli, zotroceni obcanu je jejich parketa.
  Ja Putina neresim, Americany zajima vic situace s Cinou, tam je teziste silne globalni moci, ne Put’ka. Byt cechackem, starala bych se o domaci problemy. Uz resite na vladni urovni EU nejdulezitejsi zavazne kauzy, napriklad ty osklive emise sekacek na travu ? :-)

 • Sio • 7. července 2016

  Dana napsal

  No ja se taky bavim, Martine,zvlaste vasimi revolucionarskymi vyzvami a stale chybejicimirevolucionari,tineviditelni pochodujici chlapci a devcata s odhodlanou jiskrou v oku– no nic,jenpokracujte,medvedi sluzbou pomahate „pravici“.Jen aby se ale mezitim nestala z Evropy fasisticka enklava,zatim co vy snite sny o marxisticke ekologii. .Fasiste a islamiste si vzdy rozumeli, zotroceni obcanu je jejich parketa.
  Ja Putina neresim, Americany zajima vic situace s Cinou,tam je teziste silne globalni moci, ne Put’ka. Byt cechackem,starala bych se o domaci problemy.Uz resitena vladni urovniEU nejdulezitejsizavazne kauzy,naprikladty osklive emisesekacek na travu ?

  Hezké je, že jste došla k poznání, kde je těžiště globální moci. V Číně, ne v US. A bude hůř. Rusko se hodí Číňanům do karet, drží vás ušáky na krátkém jaderném řetězu.
  Časem se možná Čína vyzbrojí dostatečně sama, beztak neví, kam ty vaše dolary nacpat. Třeba si přes prostředníky koupí ropná pole v Texasu nebo v šelfech? Pokud tam ještě nějaké zbyly. Popřípadě třeba Intel? Nebo kongresmany?

 • peter. • 7. července 2016

  Dana napsal
  No ja se taky bavim,

  Dana:
  To máte z tých GMO potravín od Monsanta a hormónami prešpikovanej hovädziny a kurčiat.Potrebujete denne vypiť liter vody z kyslej kapusty(určite máte niekde nablízku nejaký poľský alebo slovenský obchod, tam majú kyslú kapustu vždy),zápcha povolí a vy budete zase normálna.Doporučujem vám,aby ste pred tým ako sa odhodláte pristúpiť k tejto kúre upozornili na to svojich susedov v okruhu aspoň 200 m a americkú Národnú gardu aby bola v pohotovosti.Lebo vo vašom prípade,vychádzajúc z toho ako sa tu na OM prezentujete z vás musí vyraziť taký smrad,že by to niekto neinformovaný mohol považovať za útok chemickými zbraňami.Tak s chuťou do toho, veľa sily a nech vám neprasknú hemeroidy.Uvidíte,že ne konci kúry sa z vás stane normálna realisticky a objektívne rozmýšľajúca žena.

 • peter. • 7. července 2016

  Tony Liar to musí mať ozaj nahnuté,keď o ňom a zločinoch USA a VB v Iraku píšu aj Rusi:
  http://politikus.ru/events/80152-opublikovan-doklad-o-prestupnyh-deystviyah-ssha-v-irake.html

 • Dana • 7. července 2016

  Enomze SIO,
  v Cine v tomto, globalne, existuje system volneho trhu, takze nynejsi modus operandi zahrnuje i americky kapital . . V nejhorsim ucelove zkrachuje dolar a pak at si s nim Cinane vytrou vite co… I kdyz, to by bylo radosti u Blahu na Staren Belidle ! :-) Rusko v tom nejede, pac nema zahranicni investice, je svorc a jak vime, BRICS je tez vyrizene. Od te doby, co se ujal vedeni v cinske sekci globalista, amero-Ind….:-)
  Hur bude po celem svete, zalezi, kde bude hure nejvic, ze.
  Tim, ze podporujete nepratele Amiku, Sadamovi vernou isilskou-ba’athkskou pakaz, tim si sami podrezavate pod sebou vetev. Vzdyt uz by mel trknout jen ten nazev : Islamsky Stat IRAKU a Levantu .. Nakonec uz mnoho sympatizantu Saddama odeslo za lepsim ddo Evropy a tak zanedlouho si je slunickove uzijete i vy….

  Bratre Slovaku, jste zaostaly, kam se hrabe zeli, inac byste vedel, ze nejsilnejsi plyn zpusobuji mexicke fazolky…

 • peter. • 7. července 2016

  Dana napsal
  Bratre Slovaku, jste zaostaly, kam se hrabe zeli, inac byste vedel, ze nejsilnejsi plyn zpusobuji mexicke fazolky

  Sestra Čechoameričanka,vlastne už len američanka a vlastne ani takú sestru nechcem:
  Keby ste dôsledne čítala moju radu,tak by ste musela zistiť,že som vám doporučil kapustnú vodu preto,aby ste sa vysrala.Nie aby ste prdela.Bez tej kapusty nemôžete ani prdieť.Potom vám tie zarazené prdy vyletia pozdĺž chrbtice(páteře)do mozgu a v dôsledku toho píšete na OM také chu..viny ako dnes.

 • Aleš • 7. července 2016

  Dana a leho – bojové plyny informační války
  Pan Pjakin s eufimismem jemu vlastním takové typy nazývá diagnózami. Jak chtějí řídit svět, když neuřídí ani vlastní stolici?

 • Dana • 8. července 2016

  Aleš napsal

  Dana a leho – bojové plyny informační války
  Pan Pjakin s eufimismem jemu vlastním takové typy nazývá diagnózami. Jak chtějí řídit svět, když neuřídí ani vlastní stolici?

  Pjakina poslouchejte, to je vaha v mystice a politicko-vlastenecke analyze , jenom, ze on je tak vlastenecky, ze nevidi les kvuli stromum a tluce jako datel uplne vedle.. Dobre pro americke elity, protoze jinak by jeho okopirovana illuminatska-zednarska filosofie fungovala.. To mohu s klidem prozradit, protoze Pjakin nikdy objektivni nebude a proto je naprosto neskodny, jeho agitace jak by smet. O koncepci spolecenskeho rizeni Pjakin jen sni, zatim co americti zasvecenci aktivisuji… Kridlo GP, modro-cerveno-bila, ma stale navrch… :-)

 • @@ • 8. července 2016

  Mně připadá pozoruhodnější, že v existenci ZHN věřili členové Sadámova štábu, než že tomu uvěřil Blair.
  Jinak ale samozřejmě platí, že porazit někoho vojensky bývá ta nejlehčí část akce. Invaze do Iráku byla z tohoto pohledu pitomost, protože se ukázalo, že spojenci asi vůbec nepočítali s mnoha vnitřními iráckými faktory, které se pak ukázaly jako rozhodující při vzniku chaotických a násilných rozbrojů v zemi. Někam vletět a spoléhat se, že se to tam pak samo úhledně uspořádá, může jenom blbec. Takže když za to aspoň Blair dostane se zpožděním za uši, bude jenom dobře.

 • Amenre • 8. července 2016

  Bla bla bla – kritizuje Daily Mail.
  Moje otázka zní, kde byl DM, kdy s požehnáním mocných Tony Blair lhal, schvaloval vraždění apod. Jaképak psal články ? Kritické k tehdejšímu režimu jistě nebyly – minimálně na počátku obou válek v I+A.

 • peter. • 8. července 2016

  Invázia do Iráku bola predovšetkým zločinom!Bola uskutočnená bez mandátu RB OSN,došlo k porušeniu medzinárodného práva a k hrubému porušeniu ženevských konvencií zo strany USA a VB.Podobne,bez mandátu OSN bombardovali USA aj v Grenade,Paname,Juhoslávii a Afganistane.Čo sa Líbie týka,tak tam bol mandát OSN len na zabezpečenie bezletovej zóny a nie na vraždenie ľudí,civilov nevynímajúc.Clinton,Allbrightová,Kouchner,Wolfovitz,Rumsfeld,G.W. Bush,Dick Cheyney,Sarkozy,Blair,Obama,Clintonová a iní sú sprostí vojnoví zločinci a mali by byť postavení pred tribunál podobný tomu norimberskému.

 • Sio • 8. července 2016

  Dana napsal

  Enomze SIO,
  v Cine v tomto,globalne, existuje system volneho trhu, takze nynejsimodus operandi zahrnuje i americky kapital. . V nejhorsim ucelove zkrachuje dolar a pak at si s nim Cinanevytrou vite co… I kdyz,to by byloradosti u Blahu na Staren Belidle! Rusko v tom nejede, pac nema zahranicni investice, jesvorca jak vime,BRICS je tez vyrizene.Od te doby, co se ujal vedeniv cinske sekciglobalista, amero-Ind….:-)
  Hur bude po celem svete,zalezi,kde bude hure nejvic,ze.
  Tim, ze podporujete nepratele Amiku,Sadamovi vernou isilskou-ba’athkskoupakaz,timsi sami podrezavate pod sebou vetev. Vzdyt uz by mel trknout jen ten nazev : Islamsky Stat IRAKU a Levantu .. Nakonec uz mnoho sympatizantu Saddama odeslo za lepsim ddo Evropy a tak zanedlouho si je slunickove uzijete i vy….

  Bratre Slovaku, jste zaostaly, kam se hrabe zeli,inac byste vedel, ze nejsilnejsi plyn zpusobuji mexicke fazolky…

  No, bratře ušáku, pokud zkrachuje dolar, nebudete mít za co v Číně nakupovat, výrobní kapacity jsou v Číně, vám zbydou jen banky bez peněz. Až příjdete o tu tiskárnu dolarů, kterou platí zbytek světa, užijete si těch mexických fazolí, protože na nic jiného nebudete mít chechtáky. Jakmile padne dolar, na ušácký kapitál v Číně vám s.e. .e Bílý tesák. Ušáci s padlým dolarem budou bezzubí a navíc se vám to tam rozdělí na jednotlivé státečky.
  Co se týče Sáddáma, ten je dnes už dost pasé, řekl bych a co BRICS? Na vás úplně postačí spojení Ruska s Čínou, nicméně Indie si také bude chtít ukousnout svůj kus dortu a od vás se ho nedočká.

 • Sio • 8. července 2016

  peter. napsal

  Invázia do Iráku bola predovšetkým zločinom!Bola uskutočnená bez mandátu RB OSN,došlo k porušeniu medzinárodného práva a k hrubému porušeniu ženevských konvencií zo strany USA a VB.Podobne,bez mandátu OSN bombardovali USA aj v Grenade,Paname,Juhoslávii a Afganistane.Čo sa Líbie týka,tak tam bol mandát OSN len na zabezpečenie bezletovej zóny a nie na vraždenie ľudí,civilov nevynímajúc.Clinton,Allbrightová,Kouchner,Wolfovitz,Rumsfeld,G.W. Bush,Dick Cheyney,Sarkozy,Blair,Obama,Clintonová a iní sú sprostí vojnoví zločinci a mali by byť postavení pred tribunál podobný tomu norimberskému.

  A navíc, dickové jsou to všichni.

 • peter. • 8. července 2016

  Zločin Muamara Kaddáfího:
  http://www.extraplus.sk/clanok/kaddafiho-zlocin

 • Dana • 8. července 2016

  Sio,
  vidim znacne omezeni cinskych vyrobku v prodejnach, protoze se stava drazsi nez americke vyrobky, levnota prichazi uz jen z Bangladese , Vietnamu a latinske ameriky. .. . Bez levneho zbozi se klidne obejdeme, tri sta milionu ta zachovala puda
  bohate uzivi. . Spojene Staty jsou sobestacne, pri rozumnem setreni vystaci i s ropou a plynem. :-) . Zasadni kapital v Cine nemame, vse tam prece vlastni stat, cizinci nesmi vlastnit, jen pronajimat. Naopak, Cinane investuji zde, kupuji americke podniky, ktere jsou ovsem nahraditelne a mohou klidne zbankrotovat. (O mezinarodni akcie se nestaram, je to virtualni ruleta.)
  Nadto by muselo americke hospodarstvi hoooooooodne klesnout, aby nebylo z tech nedolarovych USA co exportovat , coz by se asi pak resilo barterem za americke produkty, jako se to uz obcas deje v obchodu s Venezuelou. Bez ziskavani potravin za ropu uz by byl davno ve Venezuele hladomor.