Diskuze k článku


 • Admirál • 18. září 2018

  Řešení sirotků je jednoduché – repatriovat, dohodnout přes naší velvyslankyni začlenění do syrských rodin, finančně podpořit a kontrolovat funkčnost.

  S nepotřebnými žoldáky byl vždy problém. Od středověku. Nejznámější případy 100 letá válka ve Francii, situace u nás po 30 leté válce. Možná řešení jsou stejná jako tehdy.

 • Dana • 19. září 2018

  Napad, jak rozmistit do Evropy zejmena mlade muze poznamenane hruzami valky, mnohe indoktrinovane islamskou propagandou a prevychovat je na dobre a produktivni jednce, tak tohle usili ma zdroj v Rade OSN, sekce Rada pro lidska prava – UNHRC.
  V cervnu tohoto roku Spojene Staty Americke oficielne z teto organizace vystoupily.
  Od te doby USA nedava azyl lidem, kteri se opiraji o globalni prava uprchliku, ale ridi se svymi domacimi zakony.
  V Americe existuji organizace, ktere sprostredkuji adopci velmi malych sirotku z valecnych zon, ovsem funguje to jen na privatni rovine.
  Mladistve nikdo nechce, na jednu stranu je mi jich lito, ale teenageri jsou problemovi vsude, i bez koranu.
  ———
  Evropska Unie, potazmo Cesko (europoslankyne M.Sojdrova) jsou aktivnimi cleny svetove UNHRC.
  Pani Umlaufove a Anti ami maji ted jedinecnou prilezitost !
  Dostali sanci ukazat tem Amikum, ze zatim co Amerika je tak hnusne nehumanisticka, valci, omezuje lidska prava, tak Cesi jsou daleko humannejsi a moralnejsi ! A jako priklad vhodny nasledovani vezmou ne jen padesat, ale pet tisic (syrskych?) sirotku. :-)

 • Martin (už bez taky m) • 21. září 2018

  V Itálii se chtějí někteří zbavit rázného Salviniho. Má být vyšetřován kvůli uprchlíkům
  https://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/V-Italii-se-chteji-nekteri-zbavit-razneho-Salviniho-Ma-byt-vysetrovan-kvuli-uprchlikum-549685