Diskuze k článku


 • Bety • 15. května 2018

  Souhlas. Chudák Julia tam byla přidána proto, že postižený starý dědek moc velkou míru soucitu nevzbudí.

 • Irena • 15. května 2018

  https://zurnal.pravda.sk/fenomen/clanok/469594-v-pribehu-o-syrii-su-podobne-rozpory-ake-boli-v-irackom/
  Ale, ale chartisti se nám probouzejí, copak větřík se nám otáčí? Ovšem těch perel, co tam zase zplodil. Tak například „Spojené štáty urobili ďalšiu hrubú chybu. Chceli bojovať proti Islamskému štátu, a zároveň podporovať umiernenú protiasadovskú opozíciu.“
  To je vážně směšné, tak USA chtěly bojovat proti Islámskému státu jo? A proto se území jím ovládané neustále rozšiřovalo, než do toho zasáhli Rusové, že? Ubohé neschopné USA, nebo tupý Žák? Ona se jim ta „umírněná“ cvičená opozice stále, a zřejmě nechtěně, že? radikalizovala… kristepane.
  Nebo třeba tohle: „Sýria nie je pre USA ani pre Rusko kľúčovou oblasťou národného záujmu.“
  Tak pro Rusko to není oblastí klíčového zájmu, jo? Ono potřebuje takovou výrobnu džihádistů, kteří pak budou lifrovaní na Kavkaz, pokud se jim tedy nepovede pozvednout utečeneckou vlnu, která se do Ruska přivalí i s nimi. Ale jaképak klíčové zájmy, brnkačka že? Asi jako pro USA, které se na ten bordel, který tam plánovitě vyvolávají, dívají pěkně zpoza oceánu.
  Mám takových inteligentů „chartistů“ tak akorát plné zuby. A za tenhle blábol ještě abychom byli vděční, že ho mainstream vůbec zveřejnil, jak je to všechno ubohé.

 • Martin (už bez taky m) • 15. května 2018

  Bety, Irena – souhlas
  Jedinou „hodnotou“ Západního světa je dnes bohužel už jen fakt, že když s jeho „hodnotami, morálkou, postoji a orientací“ nesouhlasíte, pokud chcete být alespoň trochu sví a normální, rozhodovat o svém životě pokud možno také sami, pokud nechcete být pouhým šroubkem v JEJICH „systému“ – pak váš život nemusí mít žádnou cenu.
  Jen jako dočasný nástroj na zajištění jejich cílů či cílů jejich pomahačů.
  Stát jako nástroj zabezpečení skutečné bezpečnosti a základů elementárních životních jistot občana stále víc selhává, a stává se jen nástrojem v rukou korporací…
  Všeobecně rozšířená bezohlednost, surovost, sprostota a „nezájem“, touha po „zabezpečené izolaci“ jsou často zástěrkou pro chování obyvatel které svírá … STRACH.
  STRACH, vyhraněný Individualismus a Přetvářka jsou dnes bohužel základními „hodnotami“ „EuroAtlantidy“.
  Nahánění obyvatel „Evropy“ do pozic spokojených otupělých a pohodlně nemyslících konzumentů „kteří se nikdy neměli tak dobře jako dnes“ má v soudobé „normalizaci 3.0 již často ráz spektakulárně a demonstrativně prováděných poprav nepohodlných a „nepřizpůsobivých“.
  Merdia – propagandistický tisk, tv a k tomu účelu „přeformátované“ či vytvořené weby zajišťují poloskrytě vládnoucí sebrance EuroAtlantidy jejich „stabilní“ zisky a „život“ v pozlacené slonovinové věži.
  Jenže stále platí: „Nic neroste do nebes“.
  Mnoho „malých odporů“ může jednou znamenat více nežli jedna velká „r“evoluce.
  Přes masivní tlak Západní merdiální „všenárodní fronty“ pomalu nastává doba, kdy lidé stále zřetelněji vnímají, že VE SVĚTOVÉM MĚŘÍTKU se „Západ“ stává čím dál větším smetištěm dějin.
  Vývoj VE SVĚTĚ směřuje přes „masáž zbylých osamělých mozkových buněk“ v EuroAtlantickém prostoru nemyšlení zrychlujícím tempem k marginalizaci „Západu“.
  A tak za 10 let…