Stovky teroristů z ISIL vzaly nohy na ramena po ruských leteckých úderech

Reklama


Jak informovali z generálního štábu RF, okolo šesti set zahraničních žoldáků opustilo své pozice v Sýrii, píše web LifeNews.

Komentář Igora Ignatěva: „Panika zachvátila ubohé dušičky isilovských hrdlořezů. Jakmile se z nebe začal sypat trestající oheň ruských leteckých sil, přičemž ne ten předstíraný, který markýrovali Američané, a na který byli isilovci zvyklí, ale opravdový. Takový, který neustává ve dne v noci, který se trefuje do černého, a tam, kde to nikdo nečeká. Za několik dnů naše bombardéry způsobily bezohledným islamistům více ztrát než proamerická koalice za půl roku.

Isilovci, neboť to nejsou idioti, si spočítali, že jde do tuhého a hromadně vzali nohy na ramena. Řezat hlavy zajatcům a mučit děti není to samé, jako bojovat s dobře připravenou profesionální armádou, jednou z nejsilnějších na planetě. 600 ISILovců opustilo své pozice. Jen si pomyslete, jak velké je to číslo jenom v prvních dnech antiteroristické akce podniknuté koalicí Ruska, Íránu, Iráku a Sýrie. Myslím si, že to číslo bude dále narůstat jako sněžná koule.

A kam že se to rozeběhli? Správně! Do Evropy! Do Ruské federace běžet nemůžou, neboť Ramzan Kadyrov by si to s nimi bez soudu a vyšetřování rychle vyřídil a do Evropy pouštějí všechny. Hlavní je se pěkně hladce oholit a vystřihnout hodně smutná očička. No, uvidíme, co tito hrdlořezové začnou provádět v Evropě, pokud se ta stařenka nevzpamatuje a všechny je k sobě pustí. To už je ale úplně jiný příběh, teď je hlavní, aby Islámský stát co nejrychleji přestal existovat, protože potom se běženci vrátí domů a syrské a irácké speciální služby už si doma ty vrahouny pochytají, vůbec o tom nepochybuji.“

Zdroj: Politikus.ru

A ještě k oficiálním našim i jiným západním s.a.k.m.t.m, s jejich skvělým informacím o přesnosti ruských leteckých úderů v Sýrii je tu jedna perlička:

Velitel ozbrojených sil USA v Afghánistánu generál John Campbell se omluvil afghánskému prezidentovi za to, že při bombardování Kundúzu byl částečně zničena nemocnice. Informovala o tom agentura Reuters s odkazem na administrativu prezidenta. Ráno 3. října americké letecké síly v rámci protiteroristické operace bombardovaly Kundúz. Několik nábojů se trefilo do nemocnice mezinárodní organizace „Lékaři bez hranic“. V důsledku toho podle posledních údajů zahynulo 16 lidí, z nichž 9 pracovalo v nemocnici a 7 pacientů včetně TŘÍ DĚTÍ! NATO oznámilo, že se incident prošetřuje.

Zdroj: http://svpressa.ru/war21/news/133140/?rss=1

Překlad: Irena

Přejít do diskuze k článku 12 komentářů