Diskuze k článku


 • hudryper • 10. červnaec 2017

  Zatímco nestor summitů pan Syrůček opatrně jásá nad trojím podání rukou Putina a Trumpa,
  jiný nestor Zdeněk Zbořil tvrdí,že si ti paňáci mohli ty své „hluboké myšlenky“ sdělit formou SMS
  a ušetřilo by se bratru 150 milionů Euro (jak daleko lépe by splnily svou roli při obraně evropského pobřeří Itálie ?).Pohled paní Spencerové mi připadá jako nejcivilnější z té záplavy „poznatků“ lidí,
  kteří vygenerovali své texty pomocí ostrého,hmotu prosvěcujícího pohledu na televizní zprávy. A
  tu se objeví jeden autor OM,jemuž je ona destrukcí a kravály charakteristická seance typu „velká
  polní mše“ k smíchu a k poťouchlému spojování současnosti s historií soudruhů a soudružek NDR.

  Tož řekněte nemám pravdu ?
  „Kancléřka Merkelová, která chtěla svým letošním voličům ukázat, že umí řídit, po sobě a summitu tedy zanechala opět stopu destrukční. Ani mnoho přátel mezi Dvacátníky neměla, neboť poddaní z EU by se neměli počítat. Paní kancléřka úsměvy sklidila jen od pana Macrona, kterému jistojistě připomíná, alespoň věkem, jeho paní a od pana Putina, který zase, na rozdíl od ostatních ví, co za zvláštní školu budoucí paní Merkelová, vítězka olympiády v ruštině, studovala v Doněcku.

  Ovšem srovnávat politický Hamburk s politickým Petrohradem,to už je výzva pro samotný úřad
  paní Romancevové ! Jak kdysi pravil nebožtík Antonín Novotný : „Nejhorší soudruzi jsou čeští
  poťouchlí intelektuálové,všechno zlehčují a není poznat kdy to myslí dobře a kdy špatně.“

 • Starý doktor • 10. červnaec 2017

  Po vyslechnutí kritiky se Trump, zdá se, rozhodl distancovat od svých vlastních představ, poznamenaly noviny. Jeho poselství zní: „Skutečnost, že prezident Putin a já jsme projednali pracovní skupinu pro kybernetickou bezpečnost, neznamená, že si myslím, že je to možné. To nebude fungovat, ale příměří v Sýrii bude fungovat a již funguje! “
  http://prvnizpravy.parlamentnilisty.cz/zpravy/zpravy/guardian-pod-palbou-kritiky-trump-odvolal-spolupraci-s-ruskem/
  Myslím, že oba, Putin i Trump, s tím počítali. Něco se musí s ohledem na aktuální vnitropolitickou situaci v USA předhodit neoconům a kyberprostor je blízko hakerům…. Důležitější je Sýrie a tu zatím deep state příliš nekomentoval. Asi jim nedali moc velký prostor a hlavně čas. Uvidíme.
  Dále nejen faktologicky zajímavý článek na Aeronetu, doporučuji.
  http://aeronet.cz/news/putin-prekvapil-postavil-se-na-stranu-merkelove-kruh-se-uzavira/

 • Bety • 10. červnaec 2017

  Zabloudila jsem na slovenské novinky a zdá se mi, že jejich výtvor o summitu je střižen podle stejné osnovy. Je to náhoda, nebo není? Jen řeči o tom, jaký je Putin lhář tu chybí.
  Faktem je, že co si skutečně řekli nikdo neví. Uvidíme to snad časem.

 • racek • 10. červnaec 2017

  No, jestli to není tím, že noviny jsou v rukou stejného … no, řekněme, těch lepších…

 • Starý doktor • 10. červnaec 2017

  K Trumpovým inciatiovám v Polsku ohledně amerického plynu. Velmi zajímavý souhrn infromací k problematice zásobování Evropy plynem.
  Proč se Evropa brání expanzi amerického plynu.
  https://cz.sputniknews.com/nazory/201707105609449-evropa-expanze-americky-plyn/
  Vyjímám – Podle analytika Oxfordského institutu energetických studií Jamese Hendersona by americké energetické společnosti uspokojila cena za plyn ve výši 245 dolarů za tisíc kubíků. Aby však američtí dodavatelé udrželi evropské spotřebitele, musí výrazně snížit ceny.
  Exportní cena ruského plynu na evropském trhu byla vloni 167 dolarů za tisíc kubíků plynu.

 • Martin (už bez taky m) • 10. červnaec 2017

  Soudím že s tím co skutečně dohodli,
  do MERDIÍ nepůjdou.
  Proč taky?!
  Půjdou TAM kam bude třeba,
  a až to bude třeba.
  Na „úniky“ jsou tady „jiní/é“…
  Soudím, že „pár úniků“ je „pro strýčka příhodu“ připraveno…
  ten žvást na Guardianu mezi „собственный fake-news“ taky počítám.
  Věc je příliš vážná, aby obě země bojovaly například s teroristy umísťujícími bomby, ale zároveň nechaly např. přes kyber-hrozby zlikvidovat vlastní elektrickou síť a ohrozily nekontrolovatelným „domino-efektem“ miliony lidí, ba desítky milionů lidí… Soudím že „základ“ byl dohodnut a platit bude bez ohledu na „lidskoprávníky“ a „za svobodu slova“ se do smrti blijící merdiální hrdiny…
  Vstupujeme do věku, kdy začne platit, že merdia budou poslední, kdo obdrží skutečné informace půjde-li opravdu „z tlustých do tenkých“…
  A propo: proč by si D.T. nemohl vydat pár svých „Fake -news“??
  „Čím jsi ochořel, tím se také uzdrav …“bych řekl „milým“ „novinářům“ – například ze špíny jako WP…

 • Martin (už bez taky m) • 10. červnaec 2017

  Starý doktor napsal

  K Trumpovým inciatiovám v Polsku ohledně amerického plynu. Velmi zajímavý souhrn infromací k problematice zásobování Evropy plynem.
  Proč se Evropa brání expanzi amerického plynu.
  https://cz.sputniknews.com/nazory/201707105609449-evropa-expanze-americky-plyn/
  Vyjímám – Podle analytika Oxfordského institutu energetických studií Jamese Hendersona by americké energetické společnosti uspokojila cena za plyn ve výši 245 dolarů za tisíc kubíků. Aby však američtí dodavatelé udrželi evropské spotřebitele, musí výrazně snížit ceny.
  Exportní cena ruského plynu na evropském trhu byla vloni 167 dolarů za tisíc kubíků plynu.

  US plyn i frakovaná ropa (těžená za cenu ničení spodních vod) jsou a zůstanou v Evropě proti Ruským nekonkurenceschopné…

 • Starý doktor • 10. červnaec 2017

  Ke genezi aktivit současných polských „elit“ vedoucí k odstraňování pomníků nejen Rudé armády doporučuji se podívat na knihu Mýtus o odstranění komunismu „Solidaritou“.
  Kniha je velmi zajímavá s mnoha fakty, které nebyly u nás moc publikovány. Je podobná jako analýza Dolejšího o 17. listopadu. Na rozdíl od ní více poukazuje na roli světového židovstva i s odkazy na dění jak u nás tak i pochopitelně v SSSR. Zajímavá je především dost široká faktologická platforma. Celkové vyznění je více blíže Duginovi což mě osobně příliš nekonvenuje, přesto je myslím dobré si ji přečíst.
  https://uloz.to/!QMzeXq9d/mytus-o-odstraneni-komunismu-solidaritou-e-kniha-pdf

 • Starý doktor • 11. červnaec 2017

  Navrhne McCain sankce proti Ukrajině?
  Tisková mluvčí Bílého domu Sarah Sandersová řekla, že během prezidentských voleb v roce 2016 požádali představitelé Hillari Clintonové o pomoc ukrajinské velvyslanectví ve Washingtonu.
  Pokud se informace mluvčí Bílého domu, že Ukrajina oficiálně vstoupila do volební americké kampaně, potvrdí, znamená to, že se jedná o skutečné zapojení a vměšování jiného státu do amerických voleb. A mělo by to mít své důsledky v podobě oficiálního vyšetřování okolí Hillary Clintonové tajnými službami a kongresem USA, včetně tak oblíbených sankcí.
  http://prvnizpravy.parlamentnilisty.cz/zpravy/zpravy/korrespondent-kyjev-pomahal-clintonove-spionit-republikany/

 • Aleš • 11. červnaec 2017

  http://prvnizpravy.parlamentnilisty.cz/zpravy/politika/jan-schneider-hamburg-proc-ne-boyard/
  A netuším, zda lze jako zprávu rádia Jerevan brát i to, že z ukradinského vedení leze, že žádné důkazy o přítomnosti ruské armády na Ukrajině nemají, bylo to dnes na sputniku.

 • Martin (už bez taky m) • 11. červnaec 2017

  Schneiderova glosa k pevnosti Boyard pro sleziny „stáDníků“ vůbec není špatný nápad. Myšlenky obsažené v jeho textu sdílím.
  Spořivost evidentně není současným stáDníkům vlastní, a vypadá to pořád, že bez ohledu na hlad lidu obecného mnohde ve světě „Král Magabon má pořád na rozhazování“…
  Obávám se Aleši, že to co „vyleze“ „z nitra“ ukradinského vedení bude silně připomínat sci-fi „Vetřelec“.
  A tak by už pomalu bylo by dobré najít si nějakého „Predátora“ , aby ten svinčík bezpečně uklidil.
  „Terminátor“ by nemusel stačit…

 • Bety • 11. červnaec 2017

  Mně připadá trochu podivná ta snaha všech možných glosátorů a novinářů podepřená nepokoji v Hamburku soustředit světové reprezentanty příště na nějaké odlehlé, od světa odříznuté místo. Jen mě tak napadlo, že na např. pevnost Boyard byla velmi bezpečné místo ve středověku, ovšem dnes je to přímo ideální terč pro jednu i středně velkou bombu. Jelikož většinu těchto lídrů by celkem bezproblémově nahradila připravená záloha, svět by si nepomohl – naopak, byla by tu perfektní záminka pro zničující celosvětovou rvačku .

 • Aleš • 11. červnaec 2017

  Tillerson před cestou do Kyjeva vyzýval, ať si sklidní Pornošenka. V rámci minimalizace svinčíku by je mohli zatím se nechat požrat navzájem (nemyslím lid, ale poblitiky Majdanu). A co se týče Šnajdra, jeho úvod mne rozesmál natolik, že jsem se musel podělit. Aby pravá ruka vrahů z Wallstreetu přestala plnit zadání svého centra a začala se omezovat nějakým článkem jedna nějaké Washingtonské smlouvy? Proč by to měla dělat? K tomu ji přeci nestvořili. A jestliže Pjakin řekl A, což je pomalé přistání dolaru jako světové měny číslo 1 do propadliště dějin, patří k tomu B – skončení důvodu existence síly, která na petrodolar a na něj navázaný trh a kapitál drží u moci ty skupiny, které momentálně skutečně vládnou včetně jejich servisních jelit, což je NATO. Ale předpokládám, že inspirováni např. dějem amerického filmu Statečné srdce dojde k postupným činům ještě mnohem dřív, než se o nich začne mluvit. Splynutí taktiky a strategie.
  Proti ukrajinizaci české politiky zahájil prezident sběr podpisů pro kandidaturu.
  http://www.zemanznovu.cz/
  První a poslední pán z mého komentáře vypadají na některých fotkách jako dvojčata. Svět je malý a o náhody v něm není nouze a o příšery taky ne.

 • Aleš • 11. červnaec 2017

  Omlouvám se za tapetu, ale zrovna na mne vyskočila jedna z nich/všudypřítomná reklama Drahouš na hrad.

 • peter. • 11. červnaec 2017

  tento človek je známy okrem iného aj svojim vyhlásením o nutnosti zredukovať počet obyvateľov.O to viac je zaujímavé toto jeho vyhlásenie:
  http://www.zemavek.sk/articles/view/bill-gates-nalieha-aby-europa-skoncila-so-slachetnostou-a-zabranila-prisunu-imigrantov

 • peter. • 11. červnaec 2017

  peter. napsal
  počet obyvateľov

  počet obyvateľov Zeme.

 • mm • 11. červnaec 2017

  hudryper napsal

  Zatímco nestor summitů pan Syrůček opatrně jásá nad trojím podání rukou Putina a Trumpa,
  jiný nestor Zdeněk Zbořil tvrdí,že si ti paňáci mohli ty své „hluboké myšlenky“ sdělit formou SMS
  a ušetřilo by se bratru 150 milionů Euro (jak daleko lépe by splnily svou roli při obraně evropského pobřeří Itálie ?).Pohled paní Spencerové mi připadá jako nejcivilnější z té záplavy „poznatků“ lidí,
  kteří vygenerovali své texty pomocí ostrého,hmotu prosvěcujícího pohledu na televizní zprávy. A
  tu se objeví jeden autor OM,jemuž je ona destrukcí a kravály charakteristická seance typu „velká
  polní mše“ k smíchu a k poťouchlému spojování současnosti s historií soudruhů a soudružek NDR.

  Tož řekněte nemám pravdu ?
  „Kancléřka Merkelová, která chtěla svým letošním voličům ukázat, že umí řídit, po sobě a summitu tedyzanechala opět stopu destrukční.Ani mnoho přátel mezi Dvacátníky neměla, neboť poddaní z EU by se neměli počítat. Paní kancléřka úsměvy sklidila jen od pana Macrona, kterému jistojistě připomíná, alespoň věkem, jeho paní a od pana Putina, který zase, na rozdíl od ostatních ví, co za zvláštní školu budoucí paní Merkelová, vítězka olympiády v ruštině, studovala v Doněcku.

  Ovšem srovnávat politický Hamburk s politickým Petrohradem,to už je výzva pro samotný úřad
  paní Romancevové ! Jak kdysi pravil nebožtík Antonín Novotný : „Nejhorší soudruzi jsou čeští
  poťouchlí intelektuálové,všechno zlehčují a není poznat kdy to myslí dobře a kdy špatně.“

  jsem rád, že tu Vás a Starého doktora v diskuzi nacházím, a oba zdravím. Zároveň je mi líto. že beru job soudružce paní Romancovové z vnitra. hovoříc o báječném Petrohradu přeci, jako zasvěcenec, myslím Psychiatrickou léčebnu Petrohrad, příspěvkovou organizaci. Leží někde u Krušovic, západojižním směrem :- )) OM by mohly být Psychiatrickým refugiem politicky unavených občanů. Myslíím, že by prosperovaly. Hlavní terapie: vypsat se ze životních svízelů občanských………

 • hudryper • 11. červnaec 2017

  peter. napsal
  tento človek je známy okrem iného aj svojim vyhlásením o nutnosti zredukovať počet obyvateľov.

  No právě ! Jemu by pro začátek stačila taková omezená rasová válčička v Evropě,ve které by
  celková ztráty na životech nových přicmoudlíků v terénu společně s již etablovanými teroristy
  činily třeba bratru pár milionů a nějaký ten milionek na straně bílých Evropanů. To by vyvolalo
  na straně potlačené multikulti reakci a vstali by noví bojovníci,pár desítek milionů již dobře vyzbrojených mladíků mezi 20-30 , prostě děti. V dalším kole by již chalifát držel části jižní Evropy pevně v rukou,odborně se tomu říká předmostí … a o to další se už bude moct zajímat Gatesův synáček,nepochybně správně vystudovaný dobráček. Jak prosté Watsone ?

 • peter. • 12. červnaec 2017

  Koniec izraelskej hry v Sýrii?
  Ani nápad!
  Trump sa nemôže“trhnúť“ a v spojení s Ruskom ukončiť konflikt v Sýrii.Kým nebude zlikvidovaný Hizballáh, a neprebehne deštrukcia Iránu,mier na BV nebude.
  Ak Trump chce prežiť,tak musí sklopiť uši a vykonávať príkazy svojich tútorov.Podivných mužov s tmavými kravatami (Putinov výrok),svojho židovského zaťka,staré židovské „neokonzervy“,bankárov…..a Bibiho.
  Ale aj tak si myslím,že to neustojí a bude impíčovaný.
  http://www.hlavnespravy.sk/koniec-izraelskej-hry-v-syrii/1065588

 • peter. • 12. červnaec 2017

  peter. napsal
  le aj tak si myslím,že to neustojí a bude impíčovaný

  Potvrdené!
  Ak má niekto peniaze a otca prezidenta USA neznamená to,že má aj rozum.
  http://www.parlamentnelisty.sk/arena/monitor/Trumpov-syn-si-poriadne-zavaril-Stretnutie-s-pravnickou-napojenou-na-Kremel-musi-vysvetlovat-dookola-Bola-to-strata-casu-vyhlasil-najnovsie-o-jednani-290354

 • Martin (už bez taky m) • 12. červnaec 2017

  https://www.youtube.com/watch?v=Y-BbQsXA7t4
  + data v ruskojazyčné diskusi

 • Martin (už bez taky m) • 12. červnaec 2017

  K možným jaderným zbraním Íránu.
  Pořád soudím, že jsou Izraelci a Izraelci, židé a sionisté…
  Tak jako jsou Íránci a Íránci, Češi a Češi…
  17.20 – 20 min dost výstižně řečeno…

 • denda • 12. červnaec 2017

  Martin (už bez taky m) napsal

  Schneiderova glosa k pevnosti Boyard pro sleziny „stáDníků“ vůbec není špatný nápad. Myšlenky obsažené v jeho textu sdílím.
  Spořivost evidentně není současným stáDníkům vlastní,a vypadá to pořád, že bez ohledu na hlad lidu obecného mnohde ve světě „Král Magabon má pořád na rozhazování“…
  Obávám se Aleši, že to co „vyleze“ „z nitra“ ukradinského vedení bude silně připomínat sci-fi „Vetřelec“.
  A tak by už pomalu bylo by dobré najít si nějakého „Predátora“ , aby ten svinčík bezpečně uklidil.
  „Terminátor“ by nemusel stačit…

  vtipné :-) pokud jde o Predátora jeden běhal po Vancouveru před pár týdny—(točil se remake), můžou si ho půjčit…