Diskuze k článku


 • orinoko • 18. února 2019

  Totálně profizlovana emerika má problem, že by někdo mohl kontrolovat její fizlovani uz i novorozenců. Odběr krve bez vědomí rodičů. DNA. Totálni registr. Absolutní kontrola i slepého střeva.
  Teď ho nemám při ruce, ale příště sem dám odkaz na tzv. informační odpad.

 • orinoko • 18. února 2019

  K Venezuele: Shlédl jsem porad v tv kraksne o tom, jak Venezuela byla rozkradana mnohem dříve, než nastal dnešní pohyb. V neskutecnem objemu se z Venezuely do Kolumbie pasovalo žrádlo, cigarety, pohonné hmoty… Protože to všechno bylo neskutečné levnější než v americké Kolumbii. O drogách nemluvě. Hranice je dlouha a jeden zlikvidovány klan je nahrazen hned dvěma na obou stranách.
  Kolumbie je emericky hulibrk. Tady u nás je jeden z Kolumbie. Takový exot. Vzal si cikanku v domnění , ze cikáni jsou naši domorodci.

 • orinoko • 18. února 2019

  Na okraj… Podle mapy vojenských akcí v Syrii se schyluje k situaci , kdy Poslední bitva vzplála… Míněn Idlib. Erdragon evidentně neukociroval svoje teroristy, trebaze se k tomu zavázal. Byla mu několikrát prodloužena lhůta, a stejně to k ničemu nevedlo.
  Sám jsem hodně zvědav.

 • Botičky od Diora • 19. února 2019

  Američtí neokoni se snaží , jak můžou,ale stále více zemí a lidí jejich pokryteckou, velice agresivní, veskrze intrikánskou a křiváckou politiku doslova nenávidí. To samozřejmě neplatí pro idioty, beznadějně zamilované do mýtu zvaného american dreams a pro trolli Washingtonu v politice, médiích (2 povedené kousky, pošuk Rudolf a LGBT-dana účinkují pilně zde), kultuře atd. Ti poslední mají lásku k politice Washingtonu a naprostou loajálnost i k největším zvěrstvům svých páníčků jako svoji hlavní pracovní povinnost a za ní jim Washington zcela řízený a ovládaný chazarskou mafií z bank, korporací, investičních fondů poskytuje život v nadbytku, pocit nadřazenosti a nedotknutelnosti. Zatím. Je jen otázkou času, kdy se globální diktatura Washingtonu sesype jako kostky domina. Nesplatitelný dluh federální vlády, jednotlivých států, měst, firem, občanů prudce roste, akcie jsou už přefouknuté k prasknutí, stále více zemí už nechce nákupy amerických dluhopisů financovat jejich ekonomiku a své bombardování a vykrádání, vojenská hegemonie usa je už pouze mýtem a nedotknutelnost amerických „elit“ v případném jaderném konfliktu definitivně skončila (V.V.PUTIN: My půjdem do nebe, a oni … oni prostě chcípnou.), rozumné vlády sázejí na zlato a komodity a ne na dolar, který už je krytý jen naivitou otroků a má stále více jen virtuální charakter.
  Jsem zvědavý na chování zdejších „elit“, kavárenských povalečů a mediálních žvanilů hrajících si na celebrity, až ten sešup chazarského kaganátu za velkou louží nabere na rychlosti a budou zveřejněny jejich neuvěřitelné zločiny a prasárny. Že se na tom urychlení sešupu usilovně pracuje, je už víc než evidentní.
  Proto chcípající chazarská kobyla kope kolem sebe, jak může.

 • Irena • 19. února 2019

  http://voicesevas.ru/news/42980-i-vot-my-vzyali-ukrainu-chto-esli-by-rossiya-vvela-voyska.html
  Docela slušně napsáno, jenom s autorem nesouhlasím, že se ta věc dala řešit už za oranžového majdanu. Zaprvé tenkrát veřejné mínění Západ versus Východ bylo někde úplně jinde a zadruhé také musí brát na zřetel, jak na tom bylo samo Rusko. Na něco prostě síly stačí a na něco ne. Tenkrát ještě svoje nové zbraně vyvinuté a vyrobené Rusko nemělo, tak čím by se asi kolektivnímu Západu bránilo? A na té „svidomitosti“ Ukrajiny se pracovalo už od dob Rakouska-Uherska, asi opravdu nezbývalo, než aby ten vřed prasknul a ten hnus se vyvalil ven, jinak by lidé nikdy neuvěřili, že něco takového je vůbec možné.

 • Irena • 19. února 2019

  V Jerevanu byl pro mladé Rusy a občany států s Ruskem sousedících zorganizován bezplatný seminář, kde je učili technologie státních převratů po analogii s Ukrajinou, organizovalo to jakési centrum Prague Civil Society za peníze Státního departmentu USA, jak jinak.
  Kousek reportáže a komentář Simonjanové z Russia Today v tomto pořadu od 55:10
  https://www.youtube.com/watch?v=yhSItGesigw
  A tady stránky předmětného pražského střediska
  https://praguecivilsociety.org/campcamp2018-rus/

 • orinoko • 20. února 2019

  Naklonil se emik k emikovi rka: Venezuela se zatím jaksi nedaří.
  Jak by také mohla , když DEEP STATE of Venezuela zcela v duchu Josefa Visarionovice Havla přešla na kruhovou obranu.
  Ten onen tomu také říkal Moc bezbranných.
  Venezuela se shledla v příkladu Syrie.
  Samozřejmě že bez podpory mocných by to nešlo.
  Soudruh Trump by rád zahájil svoji vlastní demokratizacni valku. Už kvuli tomu ho museli Zaponci dát na Nobelovku.