Svou volbou vyžeňme ze sněmovny i ANO a ČSSD

Tohle se mi jako člověku, který od sametu až dosud vždy věrně volil ČSSD, píše těžko, ale nemohu jinak. Protože 12. července t.r. to byli i poslanci ČSSD, konkrétně 80 % jejích poslanců ve sněmovně přítomných, kteří nás, a to nejen voliče, této strany, ale všechny obyčejné lidi této republiky, zradili. Učinili tak v okamžiku, kdy zvedli své hlasy pro tažení též našich vojáků k ruské hranici v Pobaltí. A proč tento jejich čin označuji za zradu?

Protože jejich povinností je spolu s vládou pečovat o náš šťastný a spokojený život, spočívající zhruba na třech podmínkách: Mít práci, být zdravý a žít v míru. Práci dnes díky celosvětové konjunktuře máme skoro všichni, zdraví do značné míry zůstává mimo hranice lidského ovlivnění, ale snažit se zachovat lidem život v míru, to je věc, kterou my lidé držíme pevně v rukou, tu ovlivňujeme každým dnem a každým svým činem, a buď ten mír vedeme k jeho dalšímu rozkvětu – anebo naopak k jeho zrušení, čili zmaru – a v dnešní termonukleární době ke smrti.

Totéž lze pro současnou situaci ve světě vyjádřit i jinak. Buď stávající napětí ve světě budeme stále zvyšovat až k jeho přirozené kulminaci, jíž nemůže být nic jiného než zničující válka, anebo vezmeme rozum do hrsti a ze všech svých sil budeme hledat cesty ke snižování napětí. To jsou dvě možnosti, před nimiž dnes stojíme a které ve skutečnosti rozhodují o tom, bude-li náš život pokračovat i v životu našich dětí a vnuků, či nikoliv. A jsou to, zůstaneme-li uvnitř hranic naší země, i dvě možnosti pro naši vládu i pro naši poslaneckou sněmovnu. Buď tedy naše vláda i poslanecká sněmovna učiní vše pro pokračování míru a hledání cest k jeho dosažení, nebo se prostě dá na cestu opačnou. Na cestu zvyšování napětí, jež povede k válce.

A teď se zeptejme: Je pouť našich vojáků k ruské hranici až na Balt, kde spolu s vojáky USA a s vojáky téměř všech evropských armád NATO budou přes hranici dělat na Rusy válečnické bububu, oním naším příspěvkem k snižování napětí a tedy i k zachování míru, anebo je to naopak cesta ke zvyšování napětí a tedy i naším příspěvkem k válce?

Odpověď je jasná. 80 % poslanců ČSSD 12. července ve sněmovně přítomných volilo možnost druhou – a tedy cestu k válce. Čímž nám nekompromisně vzali možnost volit je za naše zastupitele i příště.

Ale nebyli v té zradě sami. Stejně se zachovali i poslanci hnutí ANO, ve kterou tolik našich lidí po zklamání z činnosti pravice věřilo. 81 % jejich poslanců volilo totiž stejně jako ČSSD, i když jediné slovo předsedy Babiše mohlo způsobit opak. To slovo ovšem nepadlo, čímž se i hnutí ANO stalo pro mírumilovné lidi nevolitelným.

A jak volila naše pravice? Zde to bylo samozřejmě téměř aklamačně a též v duchu výzvy poslankyně TOP 09 Langšáldové k termonukleární válce proti Rusku zcela přesvědčivě pro stav válečný..

Z poslanců ODS volilo pro naši provokaci u ruských hranic 93 % přítomných poslanců.

Z poslanců TOP 09 to bylo 95 % přítomných poslanců.

Z poslanců KDU-ČSL dokonce 100 % přítomných poslanců.

Nadějněji dopadlo hlasování Úsvitu, kde pro naši misi u Baltu hlasovalo jen 20 % přítomných poslanců (byl to ve skutečnosti poslanec jen jeden, jeden byl proti a ostatní se hlasování zdrželi či byli omluveni).

Z poslanců Nezařazených, mezi nimiž byli i zástupci Okamurovy strany SPD, nehlasoval pro tažení proti Rusku nikdo, čtyři hlasy byly proti, nepřihlásili se dva a zdrželi se taktéž dva.

Z poslanců KSČM hlasovali všichni přítomní proti baltské misi a tedy jedině oni, společně se třemi poslanci SPD i dalšími nesouhlasicími z jiných stran (u ČSSD to byl jeden a u Úsvitu též jeden), tedy dostáli svému poslaneckému slibu: „Slibuji na svou čest, že svůj mandát budu vykonávat v zájmu všeho lidu a podle svého nejlepšího vědomí a svědomí“.

8
Komentujte

Chcete-li přidat komentář, přihlaste se viz Přihlášení.
8 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
4 Autoři komentářů
AlešAdmirálBédahudryper Autoři posledních komentářů
  Odebírat  
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
Upozornit na
Admirál
Člen
Admirál

Pan Hampl se mi líbí čím dál, tím víc. Velmi přesná analýza. tématu článku se okrajově týká.
http://neviditelnypes.lidovky.cz/evropa-pochopit-hamburk-0wv-/p_zahranici.aspx?c=A170718_214703_p_zahranici_wag

hudryper
Člen
hudryper

Přišlo mi dnes mailem od Věžáka :

Předmět:
Fwd: Fwd: Rozhodnutí Evr. soudního dvora o migrantech!!! KONEČNĚ !!!
Zobrazit podrobnosti

‌ ‌
Datum:
Včera 20:52
Přílohy:
Rozhodnuti_Evropskeho_soudniho_dvora-Na_emigraci_neni_narok_1.list.jpg (143 kB)
Uložit

Rozhodnuti_Evropskeho_soudniho_dvora-Na_emigraci_neni_narok_2.list.jpg (71 kB)

KONEČNĚ !!!

——Co na to říkají ty Multikulty.a naši poslanci Vlastizrádci /penále za nepřijaté /.Můžou se ukázat až budou volby !

Béda
Člen
Béda

Konečně nějaký pozitivní krok „soudruha“ Trumpa: http://www.hlavnespravy.sk/washington-post-trump-sa-rozhodol-ukoncit-program-podpory-syrskych-vzburencov/1074570

Americký prezident Donald Trump sa rozhodol ukončiť niekoľko rokov trvajúci tajný program Ústrednej spravodajskej služby (CIA), ktorého cieľom je vyzbrojovanie a výcvik takzvaných “umiernených” vzbúrencov bojujúcich proti režimu sýrskeho prezidenta Bašára Asada. Informovala o tom dnes agentúra AP…

Informáciu o zrušení programu priniesol v stredu denník Washington Post. Nemenovaní predstavitelia Trumpovej administratívy pre denník uviedli, že prezidentovo rozhodnutie ukončiť program na podporu sýrskych vzbúrencov súvisí s úsilím Washingtonu o hľadanie riešenia sýrskeho konfliktu v spolupráci s Ruskom, ktoré je Asadovým hlavným spojencom…

(Tuž uvidime o jaky čenč se jedna.)

Béda
Člen
Béda
Admirál
Člen
Admirál

Béda napsal Konečně nějaký pozitivní krok „soudruha“ Trumpa: http://www.hlavnespravy.sk/washington-post-trump-sa-rozhodol-ukoncit-program-podpory-syrskych-vzburencov/1074570 Americký prezident Donald Trump sa rozhodol ukončiť niekoľko rokov trvajúci tajný program Ústrednej spravodajskej služby (CIA), ktorého cieľom je vyzbrojovanie a výcvik takzvaných “umiernených” vzbúrencov bojujúcich proti režimu sýrskeho prezidenta Bašára Asada. Informovala o tom dnes agentúra AP… Informáciu o zrušení programu priniesol v stredu denník Washington Post. Nemenovaní predstavitelia Trumpovej administratívy pre denník uviedli, že prezidentovo rozhodnutie ukončiť program na podporu sýrskych vzbúrencov súvisí s úsilím Washingtonu o hľadanie riešenia sýrskeho konfliktu v spolupráci s Ruskom, ktoré je Asadovým hlavným spojencom… (Tuž uvidime o jaky čenč se jedna.) Vhodnější je,… Číst vice »

Aleš
Člen
Aleš
Aleš
Člen
Aleš
Aleš
Člen
Aleš

http://www.novarepublika.cz/2017/07/vykradani-cr-za-pomoci-cnb-pokracuje.html
Kdo vyžene bankstery ze zemí českých, moravských i slovenských?