Tajemný pan Pjakin

Jestli se pohybujete alespoň částečně na stejných webech jako já, tak jste už určitě museli narazit na V. V. Pjakina a jeho pravidelné komentáře aktuálního dění. Zrovna včera jsem si jedno takové číslo pustil, ale víc než nad tím, co Pjakin říká, jsem přemýšlel nad tím, kdo Pjakin vlastně je. Jeho projevů lze najít všude spousty, až by člověk řekl, že je to svým způsobem fenomén, ale o něm samém ani slovo. A to mne v dnešní době Googlů a Wikipedií zaujalo: jak je možné, že o tak známém a rozšířeném subjektu nelze vyhledat žádné informace? Nejenom důvěryhodné, ale prostě žádné.

Je to moje chyba, že neumím na internetu pořádně hledat (to bohužel, moje ješitnost promine, nemohu tak úplně vyloučit), je to příznak toho, že ani Google není všemocný a ruský (a tím spíše čínský či indický) civilizační okruh je pro něj nedostupný, nebo je to tím, že informace o něm prostě neexistují? Ale pokud neexistují, je to proto, že neexistuje ani on a Pjakin ve skutečnosti fiktivní postava, nebo je to tím, že jsou tajeny? Ale proč by někdo, kdo pravidelně veřejně vystupuje, tajil svoji existenci a identitu (nikoliv nutně reálnou)?

Ne, nejde mi teď o Pjakina, jde mi o obecný princip fungování netosféry, o to, jak moc se stáváme na internetu a internetových vyhledávačích závislí a jak moc jsme bezmocní, když selžou. Kolik toho Moloch vlastně neví, či nechce říct? To je, oč tu běží…

Převzato z blogu Tribun

0 0 hlasy
Hodnocení článku
Platby

Líbil se vám článek?
Přispějte, prosím, redakci OM na č. ú. 2900618307/2010, nebo přes následující QR kódy.

QR platba 50 Kč

QR platba 50 Kč

QR platba 100 Kč

QR platba 100 Kč

Odebírat
Upozornit na
53 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Feedbacks
View all comments
hudryper
hudryper
7. 9. 2015 20:46

Tribune, v každém případě nám pan Pjakin ukazuje,jak se má inteligentně dělat ovlivňování lidí. Vysvětluje všechno z posluchačsky příznivé pozice,posluchač nepochybuje,že to s ním myslí dobře. Dokonce nejen ruský posluchač ! Znám dost mimořádně inteligentního člověka,jemuž nelze hned tak něco nabulíkovat,který se koncem týdne už nemůže dočkat nového Pjakina ! Ne snad,že by mu všechno věřil,na propagandu,i když mistrnou,je dost háklivý,ale zřejmě pro potřebu optimismu v tomhle prolhaném mediálním světě a ty informace z Ruska,které bychom se jinak ani nedověděli. Možná by pana Pjakina potěšil dopis posluchačů z Česka. Každý autor miluje reakce svých čtenářů, posluchačů ,zejména když jsou příznivé,obdivné…… Číst vice »

aram
aram
7. 9. 2015 21:04

http://livej78.livejournal.com/117408.html Narozen 7.5.1963 V roce 1990 se podílel na založení Liberálně demokratické strany Sovětského svazu, později Liberálně demokratické strany Ruska (LDPR). Zastupoval v LDPR Koncepci veřejné bezpečnosti. V LDPR se v roce 1997 podílel na tvorbě lidového hnutí „К Богодержавию“* (NDKB) a regionálních organizacecí NDKB v Altajském kraji a Altajské republice. Člen ústřední rady, předseda regionální pobočky NDKB Altaj. V roce 2000 se podílel na tvorbě koncepce strany „Unity“. Člen předsednictva Ústřední rady, předseda Altajské regionální pobočky (do roku 2002). Od roku 2001 navíc šéfredaktorem konceptuálně analytických novin „Мѣра за меру“** a šéfredaktorem webových stránek KPE. Od roku 2004 pracuje… Číst vice »

alexithymie54
alexithymie54
7. 9. 2015 21:34

Asi to není podstatné zkoumat, kdo to je a hledat v dané situaci „fantasmagorie“. Důležité snad je to co sděluje a konceptuálně vysvětluje v „souvislostech“- snad jen pro mě logických? Hledat nějaké tajuplnosti asi vedou k tomu co je příznačné pro dnešní dobu: problém je krapátet zastíněn a pavoučí sítí obestřen tajuplností, která přechází v logickou strukturu nasazeného manipulátora, což v současné době zcela logicky deklamuje „amerického blbce“, který je přesvědčen o své výjimečnost „inteligentního génia“ a okolní pozorovatelé žasnou nad jeho pitomostí – pokud ovšem nejsou stádem tleskající čemukoliv co vypustí z úst USA trouba (viz Andersen-Císařovi nové šaty)-hurá… Číst vice »

Alena
Alena
8. 9. 2015 3:48

alexithymie napsal Asi to není podstatné zkoumat, kdo to je a hledat v dané situaci „fantasmagorie“. Důležité snad je to co sděluje a konceptuálně vysvětluje v „souvislostech“- snad jen pro mě logických? Hledat nějaké tajuplnosti asi vedou k tomu co je příznačné pro dnešní dobu: problém je krapátet zastíněn a pavoučí sítí obestřen tajuplností, která přechází v logickou strukturu nasazeného manipulátora, což v současné době zcela logicky deklamuje „amerického blbce“, který je přesvědčen o své výjimečnost „inteligentního génia“ a okolní pozorovatelé žasnou nad jeho pitomostí – pokud ovšem nejsou stádem tleskající čemukoliv co vypustí z úst USA trouba (viz Andersen-Císařovi… Číst vice »

Alena
Alena
8. 9. 2015 4:02

Komentátor pro střední a západní svět, jak jsem před chvílí napsala, není v současné době možný. A to v případě, pokud by chtěl být nezávislý. V době, kdy je evropský svět systematicky připravován k zániku, zostřuje se censura- viz Španělsko. Je nemožné, aby se byť v “ alternativních “ médiích takový nezávislý pozorovatel projevil.
I alternativa musí být sluníčková, s ohledem na přicházející tsunami

slava
slava
8. 9. 2015 5:54

Asi jste v začátcích hledání.Bio:Пякин Валерий Викторович – работает в Фонде Концептуальных Технологий (г. Санкт-Петербург) — руководит работой представительства ФКТ в Алтайском крае.
Date of birth:7 May 1963 . A to jen zlomek informaci , kterou se dá najít hned. Bulvár o něm nepíše, natož česká média.

Amenre
Amenre
8. 9. 2015 6:23

Tribun si pokládá naprosto správnou otázku.
Ovšem v dnešní době pro mnohé evidentně stále nepochopitelnou. Nedivím se tomu. Dejte si koblihu a zaposlouchejte se do líbivých frazí „ANO, bude líp“.

slava
slava
8. 9. 2015 6:45

ме́ра – možná hranice, stupeň, úroveň a ten znak v prvním slově je pro mně záhada
Ten znak v ve slově мера, je to stejně „e“ jen používané před rokem 1917.
Kdo poslouchá pozorně Pjakina, ví , že on vždy na konci motivuje každého používat svůj mozek , aby nebýt manipulovaným zvenčí. A studovat KSB a DVTŘ. Tak nechápu proč ten rozruch. Prostě přepněte kanál, nebo vypněte televizi.

aram
aram
8. 9. 2015 6:55

slava napsal ме́ра – možná hranice, stupeň, úroveň a ten znak v prvním slově je pro mně záhada Ten znak v ve slově мера, je to stejně „e“ jen používané před rokem 1917. Kdo poslouchá pozorně Pjakina, ví , že on vždy na konci motivuje každého používat svůj mozek , aby nebýt manipulovaným zvenčí. A studovat KSB a DVTŘ. Tak nechápu proč ten rozruch. Prostě přepněte kanál, nebo vypněte televizi. Za vysvětlení znaku děkuji, ráda vím detaily. Ovšem ta druhá část Vašeho příspěvku by si zasloužila vysvětlení. Především proč doporučujete přepnout nebo vypnout či z čeho soudíte, že bych tak… Číst vice »

Tribun
Admin
8. 9. 2015 7:46

: A to je také všechno, co mi o něm kdo dokázal najít. Možná to je úplně všechno, ale z čeho potom pramení jeho popularita a autorita?

slava
slava
8. 9. 2015 7:46

aram napsal
Za vysvětlení znaku děkuji, ráda vím detaily. Ovšem ta druhá část Vašeho příspěvku by si zasloužila vysvětlení. Především proč doporučujete přepnout nebo vypnout či z čeho soudíte, že bych tak měla učinit? O jakém rozruchu to mluvíte, prosím?

Ta druha část nebyla pro Vas. Nechtělo se mi kopírovat citáty dalších účastníků diskuze.

slava
slava
8. 9. 2015 8:00

Tribun napsal

:A to je také všechno, co mi o něm kdo dokázal najít. Možná to je úplně všechno, ale z čeho potom pramení jeho popularita a autorita?

A z čeho vůbec měla bych přeměnit autorita?Podle KSB , moderní „davo elitarní“ společnost řídí pseudo autority, které hlídají „podstatu“, „pravdu“ a dávají ji po částech tomu davu.

Vaska
Vaska
8. 9. 2015 8:12

ten hlavní rozdíl mezi Pjakinem a soudruhama z našich masmédií bude ten co jste tady naznačovali: Pjakin vybízím lidi aby používali mozek, kdežto naši prestituti předkládaj ty své blitky jako dogma (hlavně nemyslet).

Irena
8. 9. 2015 8:47

Tajemný pan Tribun. Kdo to vlastně a co se o něm dá najít na internetu?
:-)

peter.
8. 9. 2015 9:00

aram napsal
Liberálně demokratické strany Ruska (LDPR). Zastupoval v
LDPR Koncepci veřejné bezpečnosti. V LDPR se v roce 1997 podílel na tvorbě

LDPR.Líder V.Žirinovskyj.
https://cs.wikipedia.org/wiki/Liber%C3%A1ln%C4%9B-demokratick%C3%A1_strana_Ruska

bmw525i
bmw525i
8. 9. 2015 9:05

Alena napsal Komentátor pro střední a západní svět, jak jsem před chvílí napsala, není v současné době možný. A to v případě, pokud by chtěl být nezávislý. V době, kdy je evropský svět systematicky připravován k zániku, zostřuje se censura- viz Španělsko. Jenemožné, aby se byť v “ alternativních “ médiíchtakový nezávislý pozorovatel projevil. I alternativa musí být sluníčková, s ohledem na přicházející tsunami Dobrým komentátorem by mohl být Štěpán Kotrba. V době, kdy působil v redakci Britských listů, to bylo médium, které naplňovalo jejich logo – noviny v kterých se dočtete o všem, o čem jiná řčeská média nepíší.… Číst vice »

jogín
jogín
8. 9. 2015 9:21

Řekl bych, že Kotrba je o dvě třídy lepším komentátorem než Pjakin. Z Pjakina čouhá nadměrně propaganda a jeho účinkování v К Богодержавию taky něco vypovídá.

aram
aram
8. 9. 2015 9:33

peter. napsal
LDPR.Líder V.Žirinovskyj.
https://cs.wikipedia.org/wiki/Liber%C3%A1ln%C4%9B-demokratick%C3%A1_strana_Ruska

http://vk.com/club1640883
Народное Движение К Богодержавию (НДКБ) –Российское Общенародное Движение Курс Правды и Единения (РОД КПЕ) — Всероссийская политическая партия Курсом Правды и Единения (ВПП КПЕ).
http://www.kpe.ru/

jaroslav
jaroslav
8. 9. 2015 9:42

Irena napsal

Tajemný pan Tribun. Kdo to vlastně a co se o něm dá najít na internetu?

Komu tím Tribun aka Jan Kalich prospějete?

comment image

Lezou vám na mozek ty minecraft videa, které tak s oblibou sledujete? Nebo ta idealizace kontroly, když sám sebe nazýváte iluminátem? Cituji:

Jan Kalich: Pravej illuminát :D vse vidi vse slyší :D vsechny ovláda aniž by o tom vedeli :D

Tribun
Admin
8. 9. 2015 9:46

: To mne zaujalo… vy si myslíte, že jsme nějaký Jan Kalich? Proč? Jak jste na to přišel? Vážně by mě to zajímalo. Vy toho Kalicha znáte, že víte, že je skutečný? A co je to vlastně skutečný? Byl skutečný takový Otokar Březina?

jaroslav
jaroslav
8. 9. 2015 10:27

Tribun napsal @jaroslav: To mne zaujalo… vy si myslíte, že jsme nějaký Jan Kalich? Proč? Jak jste na to přišel? Vážně by mě to zajímalo. Vy toho Kalicha znáte, že víte, že je skutečný? A co je to vlastně skutečný? Byl skutečný takový Otokar Březina? Mám to chápat tak, že věříte, že o „vás“ se šíří jen dezinformace ale o panu Pjakinovi najdete v Google jen 100% spolehlivé info? Co chtěl ze životopisu zveřejnit najdete na jeho oficiálním webu. Všechno ostatní jsou jen dohady a stejné dezinformace jako vy a Jan Kalich. Nechápete, že probíhá informační válka na všech frontách… Číst vice »

karpi
karpi
8. 9. 2015 11:27

To jsem tady jedinej, kdo, když vidí zkratku GP, tak přeskakuje odstavec?? DVTŘ je pouhá snůška banalit a domýšlivá neinformovanost. Protože realita je samozřejmě mnohem komplexnější. A mnohem lépe skrytá. Jde o ineligenci mnohem vyšší, než si kdo z vás kdy pomyslel. Jde o zájmy mnohem mocnější, překlenující eóny a sahající do věků, kdy se samotné lidstvo teprve počínalo probouzet do vědomé existence. Kdy ani sám život neexistoval. Ani vesmír tenkrát neexistoval. A země byla pustá tak, že se nad ní nevznášel ani prd… Nic neexistovalo. Asi se ptáte, jak je to teda možné… Nepovím! ,PP A navíc jde, ne… Číst vice »

slava
slava
8. 9. 2015 12:15

DVTŘ je pouhá snůška banalit a domýšlivá neinformovanost.(karpi)
Jsem vážně zvědavý , jestli už někdo ,jestli nestudoval, tak aspoň četl dokonce DVTŘ, když ani český překlad neexistuje. Do slovenštiny se snaží přeložit skupina překladatelů, a jde to pomalu a těžko. Jestli ovladate ruštinu a Pjakin pro vas moc tajemný, doporučuji poslechnout přednášky Zaznobina, Jefremova.

slava
slava
8. 9. 2015 12:17

Omlouvám se , naskočil mi Jefremov misto Jefimova.

hudryper
hudryper
8. 9. 2015 12:48

karpi napsal A bytosti z jiných světů. „…Co lítaj kolem hlavy nosí nám tajný, ale zaručený zprávy, a taky dary který bojíme se vrátit, a to si pište, že budem platit…“ Nejspíš se budete divit, ale setkal jsem se s dosud žijícím a v jeho 96 létech úžasně prosperujícím Italem,který prožil společně se skupinou jeho dalších známých setkání s mimozemšťany. Stalo se to v padesátých létech 20.stol.v Lombardii. Mimozemšťané mají být mnohem většího vzrůstu než pozemšťané,jejich tělesná struktura má být ale podstatně řidší nežli je naše.Sdělili o sobě,že vývojové stadium ,v němž se jako lidstvo nacházíme,mají oni už mnoha tisíciletí… Číst vice »

hudryper
hudryper
8. 9. 2015 12:53

A ještě jsem si vzpomněl. Podle mimozemšťanů prožíváme vrcholící již sedmou globální civilizaci.
Po všech předchozích zůstaly jen špatně rozpoznatelné stopy. Podle nich má jít v našem případě
o poslední násilnickou lidskou společnost.Po jejím překonání se změní ve společenském životě
na světě skoro všechno. Howgh.

peter.
8. 9. 2015 13:23

hudryper napsal
jejich tělesná struktura má být ale podstatně řidší nežli je naše.Sdělili o sobě,že

p.hudryper :
Mám nutkanie uveriť vašej správe o mimozemšťanoch.Keď už pre nič iné,tak preto,že pozorujem sám na sebe,že s narastajúcim vekom redne v istých partiách aj moja telesná štruktúra.Dúfam,že mi ešte nejakú chvíľu vydrží tá moja „telesná štruktúra“ v ako-tak prevádzkyschopnej „hustote“.Škoda,že sa ten Talian neopýtal mimozemšťanov ako tento problém s riedkou telesnou štruktúrou riešia oni,keď láske(predpokladám,že vo všetkých podobách)pripisujú taký veľký význam.

hudryper
hudryper
8. 9. 2015 14:03

Peter, na schůzku s tím pánem jsem šel rovněž zvesela. Bydlí v útulném rodinném domě u jezera Como.Visutá zahrada s palmami končí nad vodou,pod vnější zdí jsou vrata pro vjezd lodí po vodě do garáže pod domem. Očekával jsem starce nad hrobem,ale to jsem se sakramentsky spletl. Ze vstupní haly vedlo nahoru dost příkré dřevěné schodiště,po němž jako mladík seskákal ten děda do přízemí poté,co vstupní dveře nám otevřela jeho rovněž pěkná partnerka,tedy manželka. Tomu člověku bylo 96 let ! Přál bych si být v jeho věku na tom podobně. Jemu i paní to skvěle myslelo, byli oba plni nefalšovaného… Číst vice »

peter.
8. 9. 2015 15:07

p.hudryper :
Opísal ste to pekne.Pre mňa je ale najkrajšou časťou roka koniec júla,keď s manželkou každoročne ideme na dvojtýždenný pobyt do Bardejovských kúpeľov.Máme tam už svoje miestečká a okruh dobrých známych.Vždy sa na tú dovolenku tešíme.Už tri krát sme dovolenkovali v poľskom kúpeľnom mestečku Krynica.Je to na druhej strane Beskýd,neďaleko Bardejova.Určite by sa vám tam páčilo tiež.
Existenciu mimozemšťanov nevylučujem z jednoduchého dôvodu.Úroveň môjho poznania o živote,o prírode a o vesmíre je tak nepostačujúca,že za výrok „Mimozemšťania neexistujú“by som sa musel dlho hanbiť ak by vyšiel z mojich úst.Je to podobné ako s výrokmi o existencii alebo neexistencii Boha.

orinoko
orinoko
8. 9. 2015 15:45

Tady Mimo-n , Hlava 22. Ja sledovat Mother Earth a videt lide mimo-ne. Oni si rikat outsideres. Very zajimave plevemeno. Nekdo ma bleskovku, jiny kudrny, dalsi zase bradavku. – Chci rikat bradku. Ten ma patku, onen ofinu a neurotik so called Havla.
My tady nasi jsme vsichni stejni. Je to totok … lepsi. Vsichni jsme kule, a ti nejmensi z nas jsou kulky. Tem rikame nezbedy.
Na Mother Earth my priletli … aby prozkoumali … udalosti … ze zivota hmyzu.
A my nadseni … hemhmyzeni … je uchvatne.

Alena
Alena
8. 9. 2015 15:50

orinoko napsal

Tady Mimo-n , Hlava 22. Ja sledovat Mother Earth a videt lide mimo-ne. Oni si rikat outsideres. Veryzajimave plevemeno. Nekdo ma bleskovku, jiny kudrny, dalsi zase bradavku. – Chci rikat bradku. Ten ma patku, onen ofinu a neurotik so called Havla.
My tady nasi jsme vsichni stejni. Je to totok … lepsi. Vsichni jsme kule, a ti nejmensi z nas jsou kulky. Tem rikame nezbedy.
Na Mother Earth my priletli … aby prozkoumali … udalosti … ze zivota hmyzu.
Amy nadseni … hemhmyzeni … je uchvatne.

Orinoko je excelentní samec a vůl, ať žije or in oko

hudryper
hudryper
8. 9. 2015 15:58

Bardejovské kúpele pamatuji jako skvělé zdravotnické zařízení. Ředitel ze Svitu měl poblíž chatu, kterou nabídnul mé lyžující rodince na 14 dní. Poté,co se setmělo a co jsme rozmrzli u krbu,jsme se večer co večer vydávali pěšky do lázní,kde nás už očekával skvělý masér. Byl slepý a byl to věru profesionál. Též skotské střiky atd. To byla lyžovačka snů. Té dceři,kterou jsem zmínil,bylo tehdy 11 let s svými kousky přiváděla občas své okolí do varu. Když jsem jí viděl sjíždět slalom tak,že místo branek použila bezmocné lyžaře na kotvách výtahu,musel jsem se vší autoritou zakročit. Byly tam vlastně na jednom kopci… Číst vice »

peter.
8. 9. 2015 15:58

Alena napsal
excelentní samec a vůl

Toto je p.Alena oxymoron ako hrom.Žiadny vôl nemôže byť excelentným samcom!Vôl je kastrát.Mimochodom- odkiaľ viete aký je on samec?

peter.
8. 9. 2015 16:23

David Cameron chce zverejniť cudzie firmy skupujúce vo VB nehnuteľnosti a iných majetkov za účelom prania špinavých peňazí.Ruskí oligarchovia ofšórníci aj obšourníci majú po chlebe.
http://matveychev-oleg.livejournal.com/2595875.html

hudryper
hudryper
8. 9. 2015 16:33

Ospravedlňujem sa,Peter, neboli to bardejovské kůpele,ale Ružbachy!

peter.
8. 9. 2015 16:52

hudryper napsal

Ospravedlňujem sa,Peter, neboli to bardejovské kůpele,ale Ružbachy!

To nič,aj tam je pekne ale viete,keď si človek niekde zvykne…
V Bardejovských kúpeľoch sa dá tiež lyžovať,neďaleko je stredisko Regetovka s výbornými, dobre udržiavanými zjazdovkami.
Ale najlepšie je tam v lete.Procedúry,liečivá voda z ktorej sa hneď nepos…te,dobrá strava,prírodné kúpalisko aj wellness a večer ku kartám výborné rakovnícke pivko „Bakalář“ a dobrá spoločnosť priateľov.Nemenil by som za žiadne Turecké,Chorvátske ani talianske pláže.

peter.
8. 9. 2015 17:24

Ani sme sa nenazdali a ocitli sme sa v takej totalite,že na tú predchádzajúcu už len nostalgicky spomíname.
Ozaj ako sa to zlučuje s „demokraciou“keď nám do vlastného štátu(domu,bytu)niekto úplne cudzí nanominuje cudzincov proti našej vôli,bez toho,aby sa nás opýtal(napr.v referende) na náš názor?A nedopúšťajú sa tí,ktorých sme si zvolili aby riadili náš štát trestného činu vlastizrady keď súhlasia s takýmto diktátom z cudziny?
http://medzicas.sk/doba-totality-je-tu/

Go
Go
8. 9. 2015 18:10

Kdo hleda, najde.

Sio
Sio
9. 9. 2015 10:44

peter. napsal

Ani sme sa nenazdali a ocitli sme sa v takej totalite,že na tú predchádzajúcu už len nostalgicky spomíname.
Ozaj ako sa to zlučuje s „demokraciou“keď nám do vlastného štátu(domu,bytu)niekto úplne cudzí nanominuje cudzincov proti našej vôli,bez toho,aby sa nás opýtal(napr.v referende) na náš názor?A nedopúšťajú sa tí,ktorých sme si zvolili aby riadili náš štát trestného činu vlastizrady keď súhlasia s takýmto diktátom z cudziny?
http://medzicas.sk/doba-totality-je-tu/

Má recht.

peter.
9. 9. 2015 12:07

Sio napsal
Má recht.

„… jsme svědky jisté sociokulturní smrti Europy,možná už i zádušní mše za ni,protože civilizace která nedokáže zachovat svoji rasovou,kulturní a sociální identitu – to má spočítané“. …hovorí Andrej Fursov k imigračnej katastrofe ktorá sa valí na Európu.
https://poznamkypanabavora.wordpress.com/2015/09/09/situace-s-bezenci-se-bude-jen-zhorsovat/

Alena
Alena
9. 9. 2015 12:29

peter. napsal
„… jsme svědky jisté sociokulturní smrti Europy,možná už i zádušní mše za ni,protože civilizace která nedokáže zachovat svoji rasovou,kulturní a sociální identitu – to má spočítané“. …hovorí Andrej Fursov k imigračnej katastrofe ktorá sa valí na Európu.
https://poznamkypanabavora.wordpress.com/2015/09/09/situace-s-bezenci-se-bude-jen-zhorsovat/

http://www.karaoketexty.cz/texty-pisni/mozart-wolfgang-amadeus/requiem-47653

peter.
9. 9. 2015 13:15

Alena napsal
http://www.karaoketexty.cz/texty-pisni/mozart-wolfgang-amadeus/requiem-47653

Rekviem za Európu.Dnes dopoludnia ho v Bruseli celebroval Jean – Claude Juncker.
Robert Fico mu odmietol miništrovať :
http://spravy.pravda.sk/domace/clanok/367102-fico-kvotam-hovorim-nie-nechcem-niest-zodpovednost-za-teroristicky-utok/

orinoko
orinoko
9. 9. 2015 13:48

Ví to lehce … neb samice má vaječník … a samec má kulečník. – Totok není z mojí gule, to je ze školního sešitu.

peter.
9. 9. 2015 14:36

orinoko napsal

Ví to lehce … neb samice má vaječník … a samec má kulečník. – Totoknení z mojí gule, to je ze školního sešitu.

Zabehlo mi,skoro som sa po…zadusil!

Jan Kristek
Jan Kristek
9. 9. 2015 15:51

Dřív byla naprosto utajena Obzinová – žádný vyhledávač toto jméno neznal. Skrytí jakékoli informace na netu prý stojí 4500 dolarů.

Neználek
Neználek
9. 9. 2015 16:27

Jan Kristek napsal

Dřív byla naprosto utajena Obzinová – žádný vyhledávač toto jméno neznal. Skrytí jakékoli informace na netu prý stojí 4500 dolarů.

On za to ani nemusel platit. Jeho utajili zadarmo a rádi.

slava
slava
10. 9. 2015 7:34

Poslechl jsem čerstvý komentář Pjakina od 7.zaři. Někdo psal, že on se zaměřuje jen na událostí v Rusku. Teď můžete slyšet o roli Zemana a ČR v globálním procesu řizení. Určitě Irena již pracuje nad překladem. Hodně pojmů se zdají pro nás nepochopitelně. A není to proto , že našé chápaní je slabé, ale proto, že o tyto pojmy jsme se doteď neprojevili zajem. (Kozma Prutkov).

karpi
karpi
10. 9. 2015 13:02

hudryper napsal který prožil společně se skupinou jeho dalších známých setkání s mimozemšťany. Stalo se to v padesátých létech 20.stol.v Lombardii. Mimozemšťané mají být mnohem většího vzrůstu než pozemšťané,jejich tělesná struktura má být ale podstatně řidší nežli je naše.Sdělili o sobě,že vývojové stadium ,v němž se jako lidstvo nacházíme,mají oni už mnoha tisíciletí za sebou a proto umí porozumět našemu společenskému chování. Určujícím fenoménem jejich současných vzájemných vztahů i vztahu k nám je LÁSKA ! A také,jakmile došlo mezi účastníky k neshodám, styky s mimozemšťany skončily. Odmítli jakékoliv zasahování do vývoje na Zemi,i když mají námi netušené prostředky,jimiž jsou schopni… Číst vice »

karpi
karpi
10. 9. 2015 13:04

Jo a ten Pjakin je prostě – kněžour.