Diskuze k článku


 • racek • 27. března 2019

  No, nějaké plivance se v té zprávě přece jen našly, nigdo neny tokonaly… U nás to zažívá trio Zeman, Okamura, Babiš. Stejné metody, stejné typy … a Hamáček nic. Vždyť to jsou schvalování výzev k násilí, krvavé urážky a sabotáže státních zálmů v zahraničí. A Hamáček nic.

 • Dana • 28. března 2019

  Mno, velice aktivnim presidentem je Doald Trump uz od roku 2017, takze teatralni retorika dedy Robertse je jen pozovani.. Rusti hakeri skutecne vnikli do volebniho systemu Demokratu, ovsem zadna skoda z toho nebyla, a nasledoval protest proti vmesovani se do politiky jineho statu. Toto se moc nezduraznuje, protoze vsechny zeme, ktere maji rozvinutou techniku toto delaji, jiste i Spojene Staty. Nemame dukazy, ze hakovani byl rozkaz od samotneho Put’ky, ci naopak nektere oligarske skupiny, co propaguje Navalneho. Hlavni motiv pro tu Russiagate hysterii byla nadeje na „Impeachment“. Demokrati posleze doufali, ze se ve Muellerove vysetrovani najde neco, co by ospravedlnilo Trumpuv vyhazov z presidentstvi, coz se nestalo.
  Americka media jsou vesmes socansky liberalne zamerena (demokrati), coz je castecne odkaz Obamy, castecne letite usili falesnych humanistickych programu, napriklad boj proti diskriminaci rasove, pohlavni ci boj za prava emigrantu.
  Trump vyhral volby protoze slibil, ze se vrati ke konzervativnim korenum rizeni statu jako obchodni firmu, ne jako skolu pro socialni inzenyrstvi. Zatim plni vsechno co v kampani slibil, coz vidim jako zazrak v tomhle nenavistnem a utocnem prostredi.
  Ja se o ceskou politiku detailne nestaram, ale nekdy prijdu na clanky od Cechu, co zde hani volice Zemana, portretuji spoluobcany jako vidlaky a nevzdelance, xenofoby a rasisty. Kali do sveho hnizda podobne jako Roberts. Nevim, co tim hanenim sveho naroda sleduje treba Jan Culik, Jire Pehe, Peter Uhl. . Dle meho mineni M.Zeman ci Babis ostudu Ceske republice nedelaji.

 • racek • 28. března 2019

  No, Trump mi připomíná opravdu dost Zemana. Většinou používá zdravý rozum a tím vytáčí představitele pravdolásky. Což on dělá s chutí. Občas, tak dvakrát třikrát za rok, by ho člověk nejradši zabil. A taky podobný, nekritický vztah k Izraeli. Za to ho ovšem nikdo z pravdolásky kupodivu nekritizuje, že.
  A hlavně z nich cítím silný závan normálnosti a chuti bránit život. Ten normální, obyčejný, nás vidláků a debilů, kterým nepomůže že mají několik vysokých a velké zkušenosti.