Diskuze k článku


 • GRENZER • 26. srpna 2016

  SUBMISIVNÍ HULIBRCI SE KLANÍ ŘÍŠSKÉ KANCLÉŘCE.
  Praha – hlavní město Protektorátu Čechy Morava a Slezsko 25.8.2016.

  Stydím se za tyhle kolaboranty a jsem pyšný na prezidenta Miloše Zemana. který na Pražském hradě zachraňoval čest našeho národa a jednal s německou kancléřkou jako rovný s rovným, nezměnil své názory a nesklonil se před Úřadem říšské protektorky, tak, jako to učinil bláto Dluhoslav Sralbotka (ČSSD) a další vrcholní politici v ČR.
  VIDEO:
  https://www.youtube.com/watch?v=_DdYCshahts

 • fajt • 26. srpna 2016

  https://www.novinky.cz/domaci/412946-strougal-a-jakes-celi-v-nemecku-trestnimu-oznameni-kvuli-zabijeni-na-hranicich.html – to je ještě více bizarnější než akce strýčka Heydricha, prostě jednou protektorát, navždy protektorát. ..)

 • Alena • 26. srpna 2016

  kníže má recht, hlavní slovo má mít protektor.

 • fajt • 26. srpna 2016

  Dávám kapounům rok, maximálně dva … a pak půjdou k Turkovi. ..)

 • nikdo • 26. srpna 2016

  Sergej Glazjev krásně odpověděl „považujícímu sebe sama za generálního prokurátora Ukrajiny občanu Lucenkovi“. Protože na Ukrajině proběhl neústavní převrat, veškeré ukrajinské orgány moci vč. generálního prokurátora jsou nezákonné a zločinné. Volby prezidenta 25.5.2014 a parlamentní volby 26.10.2014 jsou neplatné. Na Ukrajině nyní neexistuje legitimní moc. Kdyby Glazjev uposlech předvolání, vystavoval by se nebezpečí stíhání pro spoluúčast na zločinech uzurpátorů moci.

  http://www.vz.ru/news/2016/8/26/829045.html

 • Pocono • 27. srpna 2016

  fajt napsal

  Dávám kapounům rok, maximálně dva… a pak půjdou k Turkovi. ..)

  To máte špatně – Turek přijde sem :)))

 • peter. • 27. srpna 2016

  J.Zábojník je policajt a bývalý riaditeľ Úradu pre ochranu ústavných činiteľov a diplomatických misií.Nemám najmenší dôvod neveriť jeho názorom.
  http://www.parlamentnelisty.sk/arena/rozhovory/Najlepsie-je-byt-neutralnou-krajinou-Povinna-vojencina-musi-prist-Analytik-Zabojnik-pre-PL-sk-bez-servitky-275635
  http://www.aktuality.sk/clanok/356132/sialenci-budu-bojovat-tymi-najjednoduchsimi-zbranami-tvrdi-analytik/

 • fajt • 27. srpna 2016

  Pocono napsal
  To máte špatně – Turek přijde sem :)))

  potom asi jo – ale nejdříve, někteří sráči, půjdou k němu s prosíkem ( to už je tak nějak stále v lidské povaze a tento evergreen se za stovky generací nemění – to je podobný axiom, jako že lidská blbost ve všech podobách je nekonečná a nesmrtelná). ..)

 • orinoko • 27. srpna 2016

  Kam s tim v teto horucave?
  Nas svet se nachazi v paralelni bazi. Svetove finance a situace v Syrii se vymykaji vsem myslitelnym logickym PREDIKTORUM. Ty vole , svet je rizen nejakym prediktorem? Ktere vemeno s timhle okultismem prislo? Pjakin zajiste promine.
  Prediktor jako CLM?
  Kristepane, zidonaboZENSTVI je v totalnim appendixu, tam musel prijit prediktor.
  Tak koho prediktor v takove Syrii vlastne podporuje? Osmana s Emiky anebo proti nim?
  Hej, prediktore, Turek ti vyhnal v Syrii Kurdy na vychod a pry budou muset az za Eufrat. Ale v nasich sdelovacich kloakach se rika , ze vytlacen byl Daes.
  Ktere sametovEU-normalizacni infoprase se v tom ma vyznat? Nebo jde o specialni sifru soudruha vesKRNY?
  Tuhle jsem v hospode musel prisahat, ze nejsem vyznavacem toho absurdiSSty, jinak bych prosel defenestraci, kdyz jsem rekl, ze byl nemocny. Topry byl. A dokonce v zoldu. Bat bat, sidlo v Sametu neutajis.
  Jo, panove a damy, na soucasne syrske realie je kazdy kratky.
  O svetovych financich nemluve.

 • orinoko • 27. srpna 2016

  Jeste ja …
  Je docela neuveritelne s jakou tvrdosijnosti se objevuji informace, ze Rus Asada-Syrii stridave podporuje anebo odepisuje. A to dokonce ve spratelene kakofonii.
  Rus to Asadovi predlozil na podnosu Karla IV. – Nebudeme vzdycky rikat veci, ktere se Vam a Syrii budou libit. -Takova je politika a diplomacie. Ale Syrii v tezke hodine neopustime. Vlastne ji sami neco dluzime.

 • Martin (už bez taky m) • 27. srpna 2016

  peter. napsal

  J.Zábojník je policajt a bývalý riaditeľ Úradu pre ochranu ústavných činiteľov a diplomatických misií.Nemám najmenší dôvod neveriť jeho názorom.
  http://www.parlamentnelisty.sk/arena/rozhovory/Najlepsie-je-byt-neutralnou-krajinou-Povinna-vojencina-musi-prist-Analytik-Zabojnik-pre-PL-sk-bez-servitky-275635
  http://www.aktuality.sk/clanok/356132/sialenci-budu-bojovat-tymi-najjednoduchsimi-zbranami-tvrdi-analytik/

  S analytiky se roztrhl pytel…
  Ale tento člověk mluví rozumně, v podstatě bych vše podepsal.
  Až snad na to, jak „jasně jsou rozděleny strany“- jak ty „úžasná Jara“ -a nejen na BV, tak tu migratsunami „někdo“ cíleně rozpoutal- a měřítky „Euroamicivilizace“ nebyl odjinud…
  A je třeba být připraven, že v úsilí k rozeštvávání bratra proti bratru, Evropana proti Evropanovi zcela bez ohledu na osud většiny národů budou pokračovat.
  To jsou hlavní protivníci normálních lidí usilujících o plnohodnotný život.
  Tyhle svině pochytat- a do kamenolomu…
  Ne-zodpovědné poblitiky uvádí správně.
  Mohli by je zavřít bezmála všechny…
  Kdy se u nás začne – třeba s Kraďouskem??
  Existuje ještě možnost, že v rámci „úklidu“ i tyto někdo „uklidí“.
  Každý člověk který podporuje zákon pomáhající prostým lidem, každý poctivě a smysluplně pracující, každý kdo vychovává, reálně zkouší vymýšlet jak z toho marasmu ven, každý kdo vyžaduje právo PRO OBČANA je hoden úcty a podpory.
  Naproti tomu každá parazitická rozeštvávací a nepořádky podporující osoba by měla dojít trestu.
  A „naši“ pobli-tici jsou paraziti bezmála všichni -„nalevo“, „napravo“…, ti „činní“ (jen a především pro vlastní prospěch) v minulých 4-5 „pětiletkách budování rozkladného režimu“ by měli být POVINNĚ odejiti -a ne se „zlatými padáky“ odměny – za rozkradenou, rozeštvanou a rozloženou společnost!
  Naše společnost může přežít civilizovaně a lidsky jen jako celek, konzervy na půdě moc nepomůžou bude-li chaos a rozvrat sílit.
  Evropo, začni dělat pořádek- a především U SEBE DOMA, VE SVÝCH STRUKTURÁCH!
  Jako obyvatelstvo určitého území sjednocující princip – ochotu SPOLEČNĚ SE BRÁNIT čemkoliv zlému – bych tu obnovu zákl. voj. služby na cca 8 měsíců podporoval.
  Ještě jsou „pamětníci“ funkčních systémů, ještě jsou „snaživci“o funkční…

 • Aleš • 29. srpna 2016

  Nepatrná šance pro reorganizaci a nápravu Evropy je:
  Jeden ze základních prvků funkčnosti unie je zakázat členským státům členství ve vojenských paktech a podobných teroristických organizacích.
  V takovém případě bych byl pro obnovení branné povinnosti, jak píše pan Zábojník.. A jedním z prvních ekonomických kroků bych zrušil tzv. protiruské sankce, které jsou obráceny nejen proti Rusku, ale i proti Evropě.
  A u nás bychom měli udělat pořádek s našimi SS many. Chceme-li zachovat lidskost, nemůžeme donekonečna nechat po sobě šlapat zrůdami a kolaborantským odpadem. A v tomto si nikdo sám sobě nepomůže. Tady musí platit mušketýrské jeden za všechny a všichni za jednoho.