Diskuze k článku


 • hudryper • 15. listopadu 2016

  Roberts má pravdu. Otevření bolavého psychonádoru 9/11 je snad ještě revolučnější krok,než bylo vydání 10 milionů us dolaru mimo FED na základě rozhodnutí prezidenta Kennedyho. Znovu si dovoluji položit otázku jestli se frustrace z politiky banksterské elity zastaví u data 11/9,nebo snad u 22.11.1063,nebo dokonce 24.12,1913 . Podle mne jde o jeden a týž proces k ovládnutí USA a poté i celého světa. I kdyby se podařilo odstranit Trumpa,už nikdy nebudou věci takové,jako předtím. Katarze ze zločinů vůči obyvatelstvu Země (války,chemtrails,vakcinace dětí,léková politika a další)
  proběhne dříve nebo později a to bude okamžik,kdy lidem dojde pravda o globálních aktivitách , podobně jako došlo lidem po osvobození koncentráků v roce 1945. Není se co divit,že se ihned začalo s „úklidem“ a že se funkcionáři us.tajných služeb bojí okamžiku,kdy budou povinně mluvit
  o svých operacích pod cizí vlajkou před novým prezidentem a nebudou vědět,jak se k tomu postaví.

 • zajoch • 15. listopadu 2016

  Mi to nějak nejde dohromady. Copak je příští americký prezident sebevrah? Anebo neví jak to v USA chodí? Nebo si přeje stát se národním mučeníkem? Anebo je to docela jinak a i v těchto vyjádřeních je nějaká „diplomacie“, nějaké skryté pozadí?

 • fajt • 15. listopadu 2016

  možná si globální antici uvědomili do jakých skoro nevratných sraček se jejich stroj na peníze a bohatství dostal ( určitě mají úplně jiné informace podpořené ničím nezatíženou analýzou těch nejlepších ) a proto jsou schopni obětovat jednu odnož jejich vládnoucích elitářů ( neoconi) a nahradit je klidně jinou ( Trump ani nemusí vědět jakou skutečnou roli v tom sehrává, stačí když je zájmově nalazen na způsob změny, který potřebují i skuteční vládci planety ), že se u toho ukáží věci dosud nevídané a skoro nemožné, by jejich mocí ( a majetkem ) taky nemělo vůbec otřást. ..)

 • Irena • 15. listopadu 2016

  zajoch napsal

  Mi to nějak nejde dohromady. Copak je příští americký prezident sebevrah? Anebo neví jak to v USA chodí? Nebo si přeje stát se národnímmučeníkem? Anebo je to docela jinak a i v těchto vyjádřeních je nějaká „diplomacie“, nějaké skryté pozadí?

  No já si myslím, že si ty alternativní informace o 11. září sami připravovali hodně dlouhou dobu, potřebovali, aby pronikly do širší veřejnosti, ale přitom stále nebyly oficiální. Rozehrává se neustále x scénářů a v potřebném okamžiku se vždy jen sáhne do klobouku a vytáhne ten potřebný. Nebo se třeba jen vypíchne více do popředí, nebo naopak potlačí… Potřebná informační pole jsou připravena. Trump rozhodně není individuální hráč a nemluví jen tak, co mu slina na jazyk přinese. Jedná se o nátlak na zcela konkrétní osoby a zda to dotáhnou do konce, a je to předzvěst jejich pádu, nebo je jenom tlačí kam potřebují, se můžeme jen dohadovat a nebo počkat, až jak se to vyvrbí…

 • Admirál • 15. listopadu 2016

  Už jen vyslovit jako kandidát na US prezidenta něco o chuti přešetřit 9/11 vyžaduje opravdu odvahu nebo obrovskou nedovtipnost co se následků týče.

  Nedivím se, že nyní po zvolení Trumpa spousta lidí v administrativě má asi hodně stažené svěrače.

  Poctivé prošetření okolností 9/11 a zveřejnění výsledků by vyvolalo cunami, kterou si nikdo nedokáže představit.

  Jak už jsem psal, Trump žije hodně nebezpečně, svoloč zahnaná do kouta dokáže zaútočit.

 • peter. • 15. listopadu 2016

  hudryper napsal

  Vážení přátelé, po dnešním jmenování šéfa poradců jsem uvěřil v II americkou revoluci.
  http://aeronet.cz/news/video-donald-trump-jmenoval-sefem-svych-poradcu-stephena-bannona-provozovatele-serveru-americke-zpravodajske-alternativy-cnn-je-z-toho-v-soku-neziskovky-v-usa-zacaly-rvat-a-zidovska-komunita/

  Potešilo ma.
  Napokon to Trump s Putinom urobia podľa rady van Damma.Sadnú si spolu,dajú si vodku a porozprávajú sa o Rothschildoch a Rockefellerovcoch.
  Len sa mi zdá,že je to priveľmi pekné,aby to bola pravda.Slniečkári a buzipartaje majú ako sa zdá po pi……po chlebe.

 • fajt • 15. listopadu 2016

  https://scontent-vie1-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/15037302_575975449258204_5435978137911137700_n.png?oh=1af47191cf56b089e646f0190432c9f3&oe=58D23219 – až se Donald dostane oficielně k moci, tak se dost jeho oblíbenců bude divit i ušima – není žádná alternativa, vždy jenom horší varianta, která se na počátku prezentuje jako záchrana. ..)

 • fajt • 15. listopadu 2016

  v česku počítám s renesanci Klause a jeho tvrdé kliky ( Zeman mu už háže laso ), co potom nastoupí nebude pro slabé povahy. ..)

 • Martin (už bez taky m) • 15. listopadu 2016

  hudryper napsal

  Vážení přátelé, po dnešním jmenování šéfa poradců jsem uvěřil v II americkou revoluci.
  http://aeronet.cz/news/video-donald-trump-jmenoval-sefem-svych-poradcu-stephena-bannona-provozovatele-serveru-americke-zpravodajske-alternativy-cnn-je-z-toho-v-soku-neziskovky-v-usa-zacaly-rvat-a-zidovska-komunita/

  :-)

 • Aleš • 16. listopadu 2016

  peter: Je to trochu jinak. Proč myslíte, že Trump upřímně děkuje těm, kteří vyšli do ulic a páchají výtržnosti, aby podpořili Hitlary? Protože, pozítří ti samí výtržníci půjdou a neokony utlučou holýma rukama, když se masy dozví pravdu (a budou mít důvod – třeba útok na ty, kteří jim tu pravdu umožnili nalézt). Třeba tu o 11 září ale i další… Kdyby měl být hlas pro Trumpa vyhozeným, nepodpořila by ho Steinová.. Sluníčkáře čeká těžká kocovina a mnozí během života ještě otočí…
  Jestli má taková „bezvýznamná“ krysa jako Kalousek kolem sebe 6 goril, kteří s ním jezdí všude, Trump se zajisté obklopí mnohem schopnějším týmem. Pan Zábojník analyzoval jasně. Ale to není nesplnitelné.
  R/R poskoci už řvou, někdo jim šahá na jejich životní jistoty…. Trump dává zelenou informovanosti ovčanů!

 • fajt • 16. listopadu 2016

  https://www.youtube.com/watch?v=-P1ScLjrGzo