Diskuze k článku


 • Georgius z Raduně • 29. července 2015

  Těch přihlížejících a někdy i opravdu vítajících bude určitě opět spousta. Jiné to ani nemůže být, když i do Mošnova na dny NATO se pokaždé přivalí davy i s malými dětmi. Nejspíš aby viděly, čím je jednou budou likvidovat.

 • waltari • 29. července 2015

  Tak ČT straní vždy tomu zadku do kterého leze. Když jsme byli pod vlivem východu, tak stranila východu, teď holt západu. Každopádně, od dob minulých svojí propagandu notně vylepšila…

 • Lopata63 • 29. července 2015

  Co by si ti Rusové na nás vzali? Totálně rozkradený a zadlužený stát, téměř žádné strategické suroviny, jídlo musíme dovážet jiak chcípnem hlady. Nic, co by stálo za to. Bezvýznamná zemička střední Evropy, montovna s levnou pracovní sílou s nulovým politickým a hospodářským vlyvem na cokoli. Nás by obsadili i bosí Habešané za dva dny, (pokud by obsazovali pěšky samozřejmě) nemáme ani hranice. O naší armádě nemá cenu ani nemluvit. Tohle to nemůže ČT „tzv. sežrat“ ani člověk s poslední funkční mozkovou buňkou.

 • Tribun • 29. července 2015

  Rusové se na nás vyserou, příště už nás z žádné louže tahat nebudou.

 • Georgius z Raduně • 29. července 2015

  Lopata63 napsal

  Co by si ti Rusové na nás vzali? Totálně rozkradený a zadlužený stát, téměř žádné strategické suroviny, jídlo musíme dovážet jiak chcípnem hlady. Nic, co by stálo za to.Bezvýznamná zemička středníEvropy, montovna s levnou pracovní sílou s nulovým politickým a hospodářským vlyvem na cokoli.Nás by obsadili i bosí Habešané za dva dny, (pokud by obsazovali pěšky samozřejmě) nemáme ani hranice. O naší armádě nemá cenu ani nemluvit. Tohle to nemůže ČT „tzv. sežrat“ ani člověk s poslední funkční mozkovou buňkou.

  Budete se divit, ale znám i několik jinak rozumných lidí, kteří dosud „neskousli“ srpen 68 a poněvadž tenkrát byli mladí tak dnes, „na stará kolena“, jim teprve řádně došlo, jak je následná normalizace srazila v rozletu. Ti nejenže neposuzují předcházející a následné události rozumem, ale dnes přímo „z duše“ nenávidí vše ruské. Perlou v tomto mém souboru postižených je středoškolská profesorka ruštiny, díky jejímž znalostem a zájmu jsem se seznamoval s ruskou literaturou. Kdyby byla osamocený solitér, tak bych tento příspěvek nepsal. Myšlenkové schema těchto lidí je jednoduché: Udělali to jednou – udělají to zase. Za války kradli hodinky! Politika je svinstvo a nikomu se věřit nedá!

 • Georgius z Raduně • 29. července 2015

  Co by si rusové na nás vzali? Momentálně by jim nejspíš stačilo, pokud bychom nebyli v NATO a nejlépe i v EU. Měli by pak potřebný nárazníkový a bezsurovinový stát, se kterým by obchodovali.

 • Vlastimil • 29. července 2015

  On se ještě někdo dívá na „veřejnoprávní“ ČT? Jediný důvod, který bych pochopil je, že se díváte proto, abyste zjistili, kdo se tam zase dneska zbláznil. Obávám se, že už to není potřeba sledovat. Mám pocit, že blázni jsou tam všichni zprávaři a celé vedení. Včetně slavné rady pro televizní a rozhlasové vysílání.

 • Georgius z Raduně • 29. července 2015

  Vlastimil napsal

  On se ještě někdo dívá na „veřejnoprávní“ ČT? Jediný důvod, který bych pochopil je, že se díváte proto, abyste zjistili, kdo se tam zase dneska zbláznil. Obávám se, že už to není potřebasledovat. Mám pocit, že blázni jsou tam všichni zprávaři acelé vedení. Včetně slavné rady pro televizní a rozhlasové vysílání.

  Vlastimile, souhlasím s Vámi až na jednu drobnost. Sledování „veřejnoprávní“ ČT může pomáhat lidem, jejichž mozek byl poškozen ischemickou chorobou do mentální úrovně dítěte. Mám to prakticky ověřeno. Stačí včas přepnout před hlavním večerním zpravodajstvím z ČT1 na ČT2, kde po Večerníčku je zpravodajství jen krátké a ještě legračně tlumočeno pro hluchoněmé. Manželku to pokaždé pobaví stejně jako staré komedie, na něž se velmi ráda dívá, protože ty si pamatuje.

 • Sasin • 29. července 2015

  Zatím to vypadá, že v Rusku je u moci více rusů než tomu bylo gdy v dějinách. A to způsobí v blízké budoucnosti i potřebu odhlalit dějiny, které se opravdu staly bez ohledu na to jak to podle zfalšované agendy dnes vypadá. Až se jim to podaří, pomohou i nám zbavit se ukukaných kukaček. Heh

 • fajt • 29. července 2015

  http://politikus.ru/events/54999-ukrainskie-bezhency-nikomu-ne-nuzhny-v-sobstvennoy-strane.html – už to někdo ukázal Hurvajzovi, když už tady jsou fašistické kvóty pro imperialistickou válkou poškozené občany, tak ať raději bere do svého lágru kulturně a mentálně příbuzné a ne bojovníky amerických geril z Afriky. ..)

 • fajt • 29. července 2015

  http://www.stalo-se.cz/?p=27363

 • peter. • 29. července 2015

  fajt napsal

  http://politikus.ru/events/54999-ukrainskie-bezhency-nikomu-ne-nuzhny-v-sobstvennoy-strane.html – už to někdo ukázal Hurvajzovi, když už tady jsou fašistickékvóty pro imperialistickou válkou poškozené občany, tak ať raději bere do svého lágru kulturně a mentálně příbuzné a ne bojovníky amerických geril z Afriky. ..)

  Tak teda tí,čo sa vydali na západ od bojovej zóny majú fakt smolu.Vysnívaný Eurosojuz im odmieta udeľovať víza,hranice so Slovenskom a Poľskom sú skoro nepriechodné,Haličania ich odmietajú, Poroš ich kľudne nechá aj skapať od hladu.
  Je to rozdiel medzi nimi a diaľkovými plavcami z Afriky.Majiteľ lode ich prevezie cez more(neviem,kto im platí tisíce na šífkartu),ubytujú ich v táboroch,kŕmia tri krát denne hovädzinkou,jahňacinkou a kuracinkou a tí Ukrajinci-utečenci ktorých vyhnala z ich domovov vlastná vláda,musia žiť z 20 dolárov na deň.Ľudskoprávnici prelievajú slzy nad utečencami z juhu a o tých úbožiakov na Ukrajine nikto ani nezakopne.
  Dnes som sa zase dočítal,že bolo zachránených 1 350 utečencov.Zbadalo ich nemecké lietadlo hliadkujúce nad Stredozemným morom.Tak prečo do riti tie lode nevracajú hneď ako sa vzdialia od afrických brehov!?

 • vittta • 29. července 2015

  ČT má strach z ruského útoku, alternativní weby zase mají strach se zakuklených a placených cizích agend, trockistických levičáků, či prostých pravičáků,kteří o tom ani nevědí.
  Poslední dobou v tom nevidím moc rozdíl.
  Koho chleba jíš, toho píseň zpívej.
  Výsledkem je názorový chaos, kdy všichni bojují se všemi a jedni si jsou naprosto jistí, že ti druzí jsou nejméně ovce, a to řádně zmanipulované.
  Oficiálně Putinem, neoficiálně sionisty, vyzrálejší diskutéři nahradí sionisty židobolševiky, pro lůzry stačí obyčejný nacismus a Hitler, či bolševismus a Stalin.
  Nyní je Putin na ústupu a prapor boje s agresorem (tím ruským) drží toliko senátor Štětina.
  Za to migranti jsou IN, podle jedněch si mainstream všechno vymyslel, prodle druhých je to naopak horší, jak to vypadá (tam patřím já), někteří se dokonce vypravili za poznáním a shlédli, že migranti jsou obyčejní lidé jako my, co netouží po ničem jiném, než s námi žít v míru a podle našich zákonů, přispěvatelé do BL pro změnu žádné migranty v oblastech, kde mají být, vůbec nevidí a když, je jich jen pár.
  Jiní migranti pro změnu nikoho nezajímají, jak tady odkázal Peter.
  Otázka zní:
  Co může mít Rusko z útoku na Evropu, nebo alespoň na Ukrajinu?
  Podle mě nic, proto těm kecům nevěřím, ne proto, že to někdo napíše.
  Další otázka:
  Přijetí migrantů je v politickém zájmu koho?
  Podle mě těch, kteří to s námi nemyslí dobře, jestli to jsou sionisté či USA nebo prostě jen islamisté, kteří-obdarováni Aláhem obrovským bohatsvím-vzali vážně slova Koránu a začali dobývat nedobytnou Evropu, svádějíc to mazaně na zcela ochromené USA, nebo neschopnou EU.
  Také možnost.
  Pro jistotu tady žádné migranty nechci, čímž případně rozhodně naseru ty, co to s námi dobře nemyslí, ať to je kdokoliv.
  Omyl je tím minimalizován.
  Bez migrantů tady totiž těžko bu

 • vittta • 29. července 2015

  bude ještě hůř…
  I když, zase tak špatně tady není.
  Ale být by mohlo, a plná lednice a byt plný elektrických udělátek je směšná a konzumní jen pro toho, kdo to má…

 • waltari • 30. července 2015

  Georgius z Raduně napsal
  Budete se divit, ale znám i několik jinak rozumných lidí, kteří dosud „neskousli“ srpen 68 a poněvadž tenkrát byli mladí tak dnes, „na stará kolena“, jim teprve řádně došlo, jak je následná normalizace srazila v rozletu. Ti nejenže neposuzují předcházející a následné události rozumem, ale dnes přímo „z duše“ nenávidí vše ruské. Perlou v tomto mém souboru postižených je středoškolská profesorka ruštiny, díky jejímž znalostem a zájmu jsem se seznamoval s ruskou literaturou. Kdyby byla osamocený solitér, tak bych tento příspěvek nepsal. Myšlenkové schema těchto lidí je jednoduché: Udělali to jednou – udělají to zase. Za války kradli hodinky! Politika je svinstvo a nikomu se věřit nedá!

  Tak ono je to taky o tom proč se sem přihrnuli. On jediný důvod nebyla „kontrarevoluce“, východu se nelíbil systém, který se tu zaváděl a západu v podstatě „socialismus s lidskou tváří“ také ne. Takže změna režimu byla v zájmu jak východu, tak západu. Házet všechno na rusy neni zcela korektní. A když jsme u těch „hodinek“, na konci II. světové měli u sebe prarodiče ubytované americké vojáky. Ti prabábu okradli o zlatky, které se přivezla ještě ze starého Rakouska, takže opět, nic neni černobílé.

 • peter. • 30. července 2015

  peter. napsal
  musia žiť z 20 dolárov na deň

  Na mesiac samozrejme.

 • peter. • 30. července 2015

  vittta napsal
  Pro jistotu tady žádné migranty nechci,

  Ej,ej,vy rasista jeden!Čo len na to povedia politicky korektní,vyvolení a nedotknuteľní bojovníci proti rasizmu,ako napr.táto dáma:
  http://www.nadhlad.com/sites/default/files/11058151_842795939160601_7104018507920544440_n1.jpg

 • lomikel • 30. července 2015

  peter – tfuj to sem se lekl, to mi nedelejte! :)

 • Georgius z Raduně • 30. července 2015

  waltari napsal
  Tak ono je to taky o tom proč se sem přihrnuli. On jediný důvod nebyla „kontrarevoluce“, východu se nelíbil systém, který se tu zaváděl a západu v podstatě „socialismus s lidskou tváří“ také ne. Takže změna režimu byla v zájmu jak východu, tak západu. Házet všechno na rusy neni zcela korektní. A když jsme u těch „hodinek“, na konci II. světové měli u sebe prarodiče ubytované americké vojáky. Ti prabábu okradli o zlatky, které se přivezla ještě ze starého Rakouska, takže opět, nic neni černobílé.

  Waltari, dopouštíte se zásadní chyby, pokud se domníváte, že Vaše argumenty u těch lidí „s duší“ něco zmohou. Oni nejlépe vědí, že co Rus – to v jádru barbar z východních stepí a „přes to vlak nejede“!

 • abx • 30. července 2015

  citat Shlomo Sanda na premyslanie a na dobru noc:

  Nemohu říct, že Palestinci jsou přímými potomky starověkých Židů. Ale mohu říci něco jiného, na první pohled paradoxního: pravděpodobnost, že člen Hamásu v Hebronu je přímým potomkem starozákonního Žida, je mnohem větší, než že bych byl přímým potomkem já nebo jiní současní Židé. Jestli chcete, pak dokonce je tato pravděpodobnost tisíckrát větší…

 • abx • 31. července 2015

  v rakusku ziadne vitanie americanov, zhabali im zbrane a predvolali na vysluch

  Na viedenskom letisku Schwechat zadržali rakúski policajti deväť amerických vojakov, hlási rakúsky denník Kurier. Vojaci boli na ceste na Ukrajinu a pri bezpečnostnej kontrole sa zistilo, že so sebou nesú útočné pušky M16 a niekoľko pištolí. Na letisku okamžite zavládlo vzrušenie, pretože vojakom chýbali potrebné povolenia na tranzit zbraní a teda boli tieto zbrane na území Rakúska nelegálne. Policajti im zbrane okamžite skonfiškovali a predvolali vojakov na výsluch. Štátne zastupiteľstvo okresného mesta Korneuburg v rakúskej spolkovej krajine Dolné Rakúsko začalo trestné stíhanie a následné vyšetrovanie udalosti. Americkí vojaci sú obvinení z porušovania § 4 zákona o vojnovom materiáli – “záväzky v oblasti kontroly, dovozu, vývozu a tranzitu vojenského materiálu”.