Události: ČT má strach z útoku Ruska na ČR

Ano, k takové absurditě už ve svém protiruském štvaní dospěli zpravodajci ČT, když v úterních Událostech nechali moderátorské dvojici Železný – Písařovicová oznámit české veřejnosti, že republikou budou zas na svých bojových vozidlech projíždět američtí vojáci, a to ani ne tak proto, aby se někam přesunuli, ale aby nás upokojili o tom, že po posledním přesunu nikam daleko neodtáhli, ale že zde jsou, buď poblíž, anebo dokonce znovu trdlují přímo na našich silnicích, a činí tak prý hlavně proto, aby nás zbavili strachu z ruského přepadu. Protože pochopitelně, když tady američtí boys jsou, Rusové se sem neodváží ani zatelefonovat, ale kdyby se naopak od nás trošku vzdálili, vpadnou sem Rusáci natotata. Ale žádný strach, teď, když si US Army už z naší silniční sítě udělala běžnou průjezdnou trasu, můžeme spát klidně, pokud nás ovšem ze spánku nevzbudí právě rachot těch přesunujících se US válečných auťáků.

Ale prosím vás, co je takové probuzení proti unášejícímu pocitu, který se vám rozlije tělem hned po tom probuzení. Díky bohu za to, že mi amíci za oknem řinčí a dávají mi klid v tom smyslu, že alespoň tuhle noc se ruskému vpádu vyhneme.

A teď pozor: Je mi jasné, že tahle šílenost nevznikla v ČT, ale že si ji US Army vymyslela pro zdůvodnění pohybu svých vojenských kolon po Evropě a možná i po celém světě. Co ale uráží, je skutečnost, že ve zpravodajské redakci ČT usoudili, že bude dobrá a stravitelná i pro nás.

Stanův komentář: Další dějství koordinované psychologické operace, zajímaly by mě finanční toky a cíl. Nedivil bych se, kdyby jím bylo zřízení stálé americké základny na území ČR. Možná by si to měl uvědomit každý, než vezme dětičky a půjde s nimi někam do ulic vítat americké vojáky.

21
Komentujte

Chcete-li přidat komentář, přihlaste se viz Přihlášení.
21 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
11 Autoři komentářů
abxGeorgius z Radunělomikelpeter.waltari Autoři posledních komentářů
  Odebírat  
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
Upozornit na
Georgius z Raduně
Host
Georgius z Raduně

Těch přihlížejících a někdy i opravdu vítajících bude určitě opět spousta. Jiné to ani nemůže být, když i do Mošnova na dny NATO se pokaždé přivalí davy i s malými dětmi. Nejspíš aby viděly, čím je jednou budou likvidovat.

waltari
Člen
waltari

Tak ČT straní vždy tomu zadku do kterého leze. Když jsme byli pod vlivem východu, tak stranila východu, teď holt západu. Každopádně, od dob minulých svojí propagandu notně vylepšila…

Lopata63
Člen
Lopata63

Co by si ti Rusové na nás vzali? Totálně rozkradený a zadlužený stát, téměř žádné strategické suroviny, jídlo musíme dovážet jiak chcípnem hlady. Nic, co by stálo za to. Bezvýznamná zemička střední Evropy, montovna s levnou pracovní sílou s nulovým politickým a hospodářským vlyvem na cokoli. Nás by obsadili i bosí Habešané za dva dny, (pokud by obsazovali pěšky samozřejmě) nemáme ani hranice. O naší armádě nemá cenu ani nemluvit. Tohle to nemůže ČT „tzv. sežrat“ ani člověk s poslední funkční mozkovou buňkou.

Tribun
Admin

Rusové se na nás vyserou, příště už nás z žádné louže tahat nebudou.

Georgius z Raduně
Host
Georgius z Raduně

Lopata63 napsal Co by si ti Rusové na nás vzali? Totálně rozkradený a zadlužený stát, téměř žádné strategické suroviny, jídlo musíme dovážet jiak chcípnem hlady. Nic, co by stálo za to.Bezvýznamná zemička středníEvropy, montovna s levnou pracovní sílou s nulovým politickým a hospodářským vlyvem na cokoli.Nás by obsadili i bosí Habešané za dva dny, (pokud by obsazovali pěšky samozřejmě) nemáme ani hranice. O naší armádě nemá cenu ani nemluvit. Tohle to nemůže ČT „tzv. sežrat“ ani člověk s poslední funkční mozkovou buňkou. Budete se divit, ale znám i několik jinak rozumných lidí, kteří dosud „neskousli“ srpen 68 a poněvadž tenkrát… Číst vice »

Georgius z Raduně
Host
Georgius z Raduně

Co by si rusové na nás vzali? Momentálně by jim nejspíš stačilo, pokud bychom nebyli v NATO a nejlépe i v EU. Měli by pak potřebný nárazníkový a bezsurovinový stát, se kterým by obchodovali.

Vlastimil
Člen
Vlastimil

On se ještě někdo dívá na „veřejnoprávní“ ČT? Jediný důvod, který bych pochopil je, že se díváte proto, abyste zjistili, kdo se tam zase dneska zbláznil. Obávám se, že už to není potřeba sledovat. Mám pocit, že blázni jsou tam všichni zprávaři a celé vedení. Včetně slavné rady pro televizní a rozhlasové vysílání.

Georgius z Raduně
Host
Georgius z Raduně

Vlastimil napsal On se ještě někdo dívá na „veřejnoprávní“ ČT? Jediný důvod, který bych pochopil je, že se díváte proto, abyste zjistili, kdo se tam zase dneska zbláznil. Obávám se, že už to není potřebasledovat. Mám pocit, že blázni jsou tam všichni zprávaři acelé vedení. Včetně slavné rady pro televizní a rozhlasové vysílání. Vlastimile, souhlasím s Vámi až na jednu drobnost. Sledování „veřejnoprávní“ ČT může pomáhat lidem, jejichž mozek byl poškozen ischemickou chorobou do mentální úrovně dítěte. Mám to prakticky ověřeno. Stačí včas přepnout před hlavním večerním zpravodajstvím z ČT1 na ČT2, kde po Večerníčku je zpravodajství jen krátké a… Číst vice »

Sasin
Host
Sasin

Zatím to vypadá, že v Rusku je u moci více rusů než tomu bylo gdy v dějinách. A to způsobí v blízké budoucnosti i potřebu odhlalit dějiny, které se opravdu staly bez ohledu na to jak to podle zfalšované agendy dnes vypadá. Až se jim to podaří, pomohou i nám zbavit se ukukaných kukaček. Heh

fajt
Člen
fajt

http://politikus.ru/events/54999-ukrainskie-bezhency-nikomu-ne-nuzhny-v-sobstvennoy-strane.html – už to někdo ukázal Hurvajzovi, když už tady jsou fašistické kvóty pro imperialistickou válkou poškozené občany, tak ať raději bere do svého lágru kulturně a mentálně příbuzné a ne bojovníky amerických geril z Afriky. ..)

fajt
Člen
fajt
peter.
Člen

fajt napsal http://politikus.ru/events/54999-ukrainskie-bezhency-nikomu-ne-nuzhny-v-sobstvennoy-strane.html – už to někdo ukázal Hurvajzovi, když už tady jsou fašistickékvóty pro imperialistickou válkou poškozené občany, tak ať raději bere do svého lágru kulturně a mentálně příbuzné a ne bojovníky amerických geril z Afriky. ..) Tak teda tí,čo sa vydali na západ od bojovej zóny majú fakt smolu.Vysnívaný Eurosojuz im odmieta udeľovať víza,hranice so Slovenskom a Poľskom sú skoro nepriechodné,Haličania ich odmietajú, Poroš ich kľudne nechá aj skapať od hladu. Je to rozdiel medzi nimi a diaľkovými plavcami z Afriky.Majiteľ lode ich prevezie cez more(neviem,kto im platí tisíce na šífkartu),ubytujú ich v táboroch,kŕmia tri krát denne hovädzinkou,jahňacinkou… Číst vice »

vittta
Host
vittta

ČT má strach z ruského útoku, alternativní weby zase mají strach se zakuklených a placených cizích agend, trockistických levičáků, či prostých pravičáků,kteří o tom ani nevědí. Poslední dobou v tom nevidím moc rozdíl. Koho chleba jíš, toho píseň zpívej. Výsledkem je názorový chaos, kdy všichni bojují se všemi a jedni si jsou naprosto jistí, že ti druzí jsou nejméně ovce, a to řádně zmanipulované. Oficiálně Putinem, neoficiálně sionisty, vyzrálejší diskutéři nahradí sionisty židobolševiky, pro lůzry stačí obyčejný nacismus a Hitler, či bolševismus a Stalin. Nyní je Putin na ústupu a prapor boje s agresorem (tím ruským) drží toliko senátor Štětina.… Číst vice »

vittta
Host
vittta

bude ještě hůř…
I když, zase tak špatně tady není.
Ale být by mohlo, a plná lednice a byt plný elektrických udělátek je směšná a konzumní jen pro toho, kdo to má…

waltari
Člen
waltari

Georgius z Raduně napsal Budete se divit, ale znám i několik jinak rozumných lidí, kteří dosud „neskousli“ srpen 68 a poněvadž tenkrát byli mladí tak dnes, „na stará kolena“, jim teprve řádně došlo, jak je následná normalizace srazila v rozletu. Ti nejenže neposuzují předcházející a následné události rozumem, ale dnes přímo „z duše“ nenávidí vše ruské. Perlou v tomto mém souboru postižených je středoškolská profesorka ruštiny, díky jejímž znalostem a zájmu jsem se seznamoval s ruskou literaturou. Kdyby byla osamocený solitér, tak bych tento příspěvek nepsal. Myšlenkové schema těchto lidí je jednoduché: Udělali to jednou – udělají to zase. Za… Číst vice »

peter.
Člen

peter. napsal
musia žiť z 20 dolárov na deň

Na mesiac samozrejme.

peter.
Člen

vittta napsal
Pro jistotu tady žádné migranty nechci,

Ej,ej,vy rasista jeden!Čo len na to povedia politicky korektní,vyvolení a nedotknuteľní bojovníci proti rasizmu,ako napr.táto dáma:
comment image

lomikel
Člen
lomikel

peter – tfuj to sem se lekl, to mi nedelejte! :)

Georgius z Raduně
Host
Georgius z Raduně

waltari napsal Tak ono je to taky o tom proč se sem přihrnuli. On jediný důvod nebyla „kontrarevoluce“, východu se nelíbil systém, který se tu zaváděl a západu v podstatě „socialismus s lidskou tváří“ také ne. Takže změna režimu byla v zájmu jak východu, tak západu. Házet všechno na rusy neni zcela korektní. A když jsme u těch „hodinek“, na konci II. světové měli u sebe prarodiče ubytované americké vojáky. Ti prabábu okradli o zlatky, které se přivezla ještě ze starého Rakouska, takže opět, nic neni černobílé. Waltari, dopouštíte se zásadní chyby, pokud se domníváte, že Vaše argumenty u těch… Číst vice »

abx
Člen
abx

citat Shlomo Sanda na premyslanie a na dobru noc:

Nemohu říct, že Palestinci jsou přímými potomky starověkých Židů. Ale mohu říci něco jiného, na první pohled paradoxního: pravděpodobnost, že člen Hamásu v Hebronu je přímým potomkem starozákonního Žida, je mnohem větší, než že bych byl přímým potomkem já nebo jiní současní Židé. Jestli chcete, pak dokonce je tato pravděpodobnost tisíckrát větší…

abx
Člen
abx

v rakusku ziadne vitanie americanov, zhabali im zbrane a predvolali na vysluch Na viedenskom letisku Schwechat zadržali rakúski policajti deväť amerických vojakov, hlási rakúsky denník Kurier. Vojaci boli na ceste na Ukrajinu a pri bezpečnostnej kontrole sa zistilo, že so sebou nesú útočné pušky M16 a niekoľko pištolí. Na letisku okamžite zavládlo vzrušenie, pretože vojakom chýbali potrebné povolenia na tranzit zbraní a teda boli tieto zbrane na území Rakúska nelegálne. Policajti im zbrane okamžite skonfiškovali a predvolali vojakov na výsluch. Štátne zastupiteľstvo okresného mesta Korneuburg v rakúskej spolkovej krajine Dolné Rakúsko začalo trestné stíhanie a následné vyšetrovanie udalosti. Americkí vojaci… Číst vice »