Diskuze k článku


 • fajt • 21. ledna 2017

  je načase federalizovat Ukrajinu do jiných státních celků a zbytek do banderovštiny ( tady ať skončí všechny dluhy majdanistů, a ať je platí americká korporace spolu evrosojuzem ). ..)

 • hudryper • 21. ledna 2017

  fajt napsal
  je načase federalizovat Ukrajinu do jiných státních celků a zbytek do banderovštiny

  Myslím,že se Vladimír Vladimírovič postará,aby to těm banderovcům zase až tak snadno neprošlo.
  Pjakin mnohokrát vysvětlil,jak si to na Ukrajině Rusové představují a jak to také tam bude. Celou
  tu nacistickou sebranku zlikvidují sami Ukrajinci dřív,než se jim podaří vlézt pod křídla bigotně rusofobní polské vlády. Stejně jako na SV,tím spíše na své západní hranici si Rusové nenechají do
  budoucna přežívat teroristy,s nimiž by měli nekonečně dlouho problémy. Proto chtějí Ukrajinu
  vcelku a teprve po „vyčiščeniju“ řešit definitívní status této nešťastné a zrazené země.

 • peter. • 21. ledna 2017

  hudryper napsal
  Pjakin mnohokrát vysvětlil,jak si to na Ukrajině Rusové představují a jak to také tam bude. Celou

  Čo povie Pjakin k tomuto:
  https://cont.ws/@t34/493731

 • fajt • 21. ledna 2017

  hudryper napsal
  hudryper

  Hudrypere, vy všechno vidíte, poměřujete a pak následně vyhodnocujete podle prizmatu a logiky nedávných minulých časů, které ale už neplatí, berte to tak, že jsme se mentálně ( i v mezilidských vztazích ) vrátili o několik století zpět a k tomu nám ještě ( zbytečně) přibyla technika, která některé procesy ještě více zdivočela, než aby tlumila následky lidské povahy v materiálním záchvatu – možná je současná polská mocenská klika ( v tuto chvíli a v této věci ) ve větší shodě s kremelskými oligarchy než se vám jeví mediální výstupy, které ale nemají absolutně žádnou relevantní váhu ( ani patřičnou informovanost ) na zásadní procesy v pozadí, možná by Velkopolsko bylo větší zárukou stability a lepších výnosů, než Ukrajina po dalším ozbrojeném převratu, který by nakonec zaplatila pouze ruská strana ( nehledě na to, že by musela i své nepřátele nadále živit a dovolit jim další i odbojovou existenci ) , takhle by se o pacifikaci jejich nepřátel, ( ve všech důsledcích) postarali další nepřátelé, kteří by se v pragmatickém zájmu stávali chcá nechcá jejich spojenci, či jestli chcete spiklenci ( to by nakonec mohl být dobrý základ pro zakopání nevraživosti, která se táhne mezi těmito národy po staletí – a měli by, protože tohle jsou jediné slovanské národy, které mají potenciál na další existenci v kapitalistických časech tak odporně tvrzené globálními predátory). ..)

 • hudryper • 21. ledna 2017

  Možná, možná, Fajte. Zatím ale vidím,že jsou opolčenci pevně drženi z Moskvy k poslušnosti. Proč
  asi,když by se měla Ukrajina rozpadnout na mnoho částí ? Tu zblbnutou mládež nacistickou vírou
  nelze převychovat jinak než tak,že nebude existovat. I v gulagu by dělala ještě 20 let potíže. Tuto
  „práci“ nechtějí dělat Rusové,vědí k čemu to v budoucnosti vede, budou ji muset udělat Ukrajinci.
  Poláci v žádném případě a myšlenka neutralizace dvou rusofobních entit,jako že mínus a mínus ´=
  plus je čiré teoretikum. Můžete mi říct,proč by Rusko muselo živit ukrajinské obyvatelstvo ? To
  bude živit Čínu,Egypt,ale ne Ukrajinu s dvoumetrovou vrstvou černozemě. Snad se ještě nezdařilo
  zničit tu půdu darebákům z Monsanta a uvést dnes nečinné fabriky do provozu není zas až tak
  nákladná věc.Souvisí to myslím s novým dělením sfér zájmů v Jaltě II. V prostoru ruského zájmu
  nebude mít místo žádná oficiálními orgány pěstovaná rusofobie. Na Ukrajině ani v rzeci pospolitej.

 • peter. • 21. ledna 2017

  fajt napsal

  je načase federalizovat Ukrajinu do jiných státních celků a zbytek do banderovštiny ( tady ať skončí všechny dluhy majdanistů, a ať je platí americká korporace spolu evrosojuzem ). ..)

  K tomu dôjde samospádom hneď,ako MMF a SB prestanú Ukrajinu dotovať a uberú jej kyslík.Potom ukrajinskí hlaváči z Ukrajiny poutekajú,kto nestihne toho zabijú sami Ukrajinci.A nastane autoselekcia národa.Tí s maslom na hlave sa stiahnu späť na Halič a pokúsia sa o nejaký spôsob spolužitia s Poliakmi. Skúsia,aké to je žiť pod Poliakom ktorý má ešte v pamäti „Volyňskú rež“a kedysi slávne „Kresy“.Samoselekcia bude pokračovať tak,že sa oddelia aj oblasti,ktoré budú chcieť patriť pod RF.Toto bude RF podporovať,lebo si tak vytvorí na svojej západnej hranici ochrannú nárazníkovú zónu.To čo ostane v centrálnej UA sa bude snažiť uživiť poľnohospodárstvom a stane sa predmetom rabovania a výnosného obchodovania špekulantov zo všetkých končín sveta.
  Nezodpovedanou otázkou zostáva otázka zadĺženia Ukrajiny.Kto a z čoho vyplatí zahraničný dlh UA a kto a v akej miere zafinancuje revitalizáciu UA.Na to nemá chuť ani RF,ani západ.
  Ešte stále si myslím,že jedinou šancou pre Ukrajinu je vrhnúť sa do vojny s Ruskom a…prehrať.Lebo víťaz v tejto vojne by musel prevziať za nastolenie stability porazeného štátu zodpovednosť.

 • fajt • 21. ledna 2017

  pánové, majdan udělal z Ukrajiny takové podivné eseročko banderovců, kteří jsou v podstatě bílými koníky Bidenů a jiných podobných mafiánů ( no a dnešní svět je hlavně o mafiánech všeho druhu, vyznání a barvy skalpu ), takže další řešení této enklávy je hlavně na dohodách a zájmech těchto pánech světa ( globální protektoři jsou v podstatě to samé těsto ) a ti se svými plány a cíli do medii moc nesvěřují. ..
  Peter, pokud jde o současnou protektorskou vládu Ukrajiny, která by se v samospasitelné touze chtěla vrhnout do války s Ruskem a na to konto okamžitě zdrhla se země, tak tady mají ruští oligarchové určitě pojistku, tady by jim stačilo pár druhořadých soukmenovců v Kyjevě, kteří by tř. provedli převrat a pak by zase pro formu stmelovali banderovce za lepší a větší banderovštinu ( to by snad zvládli rychlejc, než by Porošenko a jeho klika doběhla do svých panceřových baworáků a medvědů, tedy kdyby tomuto krtkovi, kterého maj nowye russkie na drátkach, tak nějak prdlo v kouli a chtěl by ze své role vzít draka ). ..)

 • Admirál • 22. ledna 2017

  Chudáci Ukrajinci. Pro ně platí “ jak chudák, do ještě větší bídy přišel“.

  Jejich domácí svoloč ve spolupráci s globální svoločí tuto zemi, která by v lepším případě měla docela dobré vyhlídky, naprosto zlikvidovala.

  Vždycky jsem měl Ukrajince rád, často jsem s nimi jako gastarbeitry přišel do styku a jak to šlo, snažil jsem se jim případ od případu pomáhat. Pokud s nimi přijdu dnes do kontaktu, snažím se jim vysvětlit, že ve vztahu k Rusku, EU a USA pro ně byla lepší úloha spojujícího mostu než válčiště, kde si cizí moc vyřizuje účty.

  Nicméně to nejhorší je ještě čeká. Aby ale na Ukrajině po rozuzlení někdo zbyl. Budoucnost každé země je v lidech. Když odejdou, žádná budoucnost není.

 • peter. • 22. ledna 2017

  Západ nepotrebuje „horúcu“vojnu s Ruskom.Darí sa mu ho ničiť zvnútra.napr.takto:
  https://cont.ws/@zergulio/496937