Diskuze k článku


 • Ladys • 1. červnaec 2014

  Vaska napsal

  bez komentáře–http://www.nwoo.org/2014/07/01/zakon-usa-na-svrzeni-putina-vzdelavaci-tv-artom-vojtenkov/

  Tento zákon pouze ukazuje jak moc a neodvratně jsou Amíci v hajzlu a jak mnoho chtějí proto položit Rusko a „odrbat“ Evropu, aby ještě na chvíli udrželi ty své zeleně potištěné papírky.
  Tento kompletně nebezpečný zákon tlačící Rusko do kouta může mít velmi nepěknou koncovku. Jenom doufám, že je neustále víc lidí v Evropě i v USA, kteří jim ty propagandistické „keci nežerou“ a že se nakonec pád impéria obejde bez celosvětové katastrofy.

 • Sugar Ray • 1. červnaec 2014

  Mě by zajímalo co řikal ten člověk těm ukrajinskym vojákum v sále , některý tam pak brečely , že by si uvědomily někteří co se ve skutečnosti děje a co způsobujou ? Jak se chovaj ?
  I tomu největšímu pitomci už to přece muselo dávno dojít proč se bojuje , za čí zájmy atd.
  To je to procento fanatickejch nacionalistů a neofašistů v UK armádě tak velký ? Je to strach a touha přežít , která je nutí to dělat ?
  Já nevim , já už absolutně nechápu svět a lidi , přijde mi to všechno čím dál cizejší , jako bych sem nepatřil na tuhle planetu .
  Spoušť nemačká přece Porošenko , rakety na paneláky a tržnice neodpaluje Jaceňuk atd.
  Oni ví co dělaj a na koho útočí , jsou schopný použít jakýkoliv zbraně , co už všechno použily ? Bílej fosfor , kazetový bomby , ten system grad – rakety ,chemický zbraně všechno na civilisty , jako to používaj Izraelci v Palestině proti civilistum, když jsem viděl ty děti popálený tim fosforem tak jsem brečel , takže už zbývaj fakt jenom ty zbraně hromadnýho ničení nebo zázrak .

 • Sugar Ray • 1. červnaec 2014

  http://www.youtube.com/watch?v=M53Fw8pUwks#t=254
  Ať si už konečně všichni ti pitomci co chtěji s někym , proti někomu bojovat , nebo něčemu uvědomí že bojuju sami se sebou / proti sobě a ty co jsou do toho vtažený ať přestanou mít strach se tomu vymanit , tady ta situace je tak vyhrocená že prostě buď můžeš přestat řešit život a smrt , ztratíš strach ze smrti a pak teprve můžeš něco změnit v sobě a od toho se pak všechno odvijí nebo všechno totálně podělat a žít nebo zdechnout jako sráč co jenom plnil vůli programu a proto aby přežil udělal jakýkoliv svinstvo.
  Ať ty idioti co vraždí z pochybnejch pohnutek , vybudujou ve svých palicích vymytejch humanitární koridory pro tyhle zcestný myšlenky a vypustí je uplně z hlav .
  Sílu a moc nemaj ti co dávaj rozkazy , vlastní armády a zbraně , vytváří zákony apod. sílou maj ty lidi co přes to všechno dokážou jít dál a přežít aniž by ubližovaly někomu dalšímu , všem těm sračkám a likvidačnímu prostředí co se je snaží zlomit navzdory . Všechny ty ženský co chrání svý děti , muži co chrání svoje rodiny holýma rukama, to je síla , to je morálka a duch ta pospolitost a vůle , zbraně , peníze , lži a média nejsou nic , jenom iluze moci síly .

 • Sugar Ray • 1. červnaec 2014

  http://www.youtube.com/watch?v=Hpp1H4LxEfI

 • Ladys • 1. červnaec 2014

  Hovado KD radí na BL Kyjevu:
  http://blisty.cz/art/73767.html

 • mirror • 1. červnaec 2014

  Ladys napsal
  KD radí na BL Kyjevu

  KD má zvláštní přístup k informacím. Napsal „Jsou k dispozici údaje o těžké výzbroji, kterou povstalci disponují, v případě ukořistěných exemplářů včetně výrobních čísel. Část z ní nepochybně pochází z Ruska a proniká přes hranice ve formě konvojů do velikosti roty pomalu každý den.“

  S těmi výrobními čísly mne dojal. Kde pro své zprávy KD chodí? Proč ho nepředběhla televize, když jde v případě S/N o tak zásadní věc? Kdyby tanky přicházely z Ruska, nejspíše by výrobní čísla vypilovali.

 • Kvalitni Rado Miko • 1. červnaec 2014

  Je tu sice hodně lidí co „vystudovali“ historii na idnes, či novinkách, ale pokusím se je alespoň trošku probudit…

  VEMTE už rozum do hrsti, tento znak používali záškodnící SS, kteří bojovali ještě po válce v našem pohraničí a v Německu proti SSSR, USA i naší znovuzrozené armádě! Tito redaktorovi vlastenci a nadšenci VRAŽDILI NAŠE LIDI v pohraničí, kteří se tam po válce začali vracet. Byly to pravé teroristické skupiny = to nejhorší z hrozné SS!!

  Tohle už tady bylo a protože můj děda musel makat v Lipsku v nacistické továrně a někteří z předků mojí ženy zahynuli v koncentrácích, tak proto o historii vím víc než je dnes běžné…. Lidi taky ve třicátých letech nevěřili, že je budou nacisti po tisících za pár let vraždit… A dneska se píše na iDnes o nacistech jako o nadšencích… Probuďte se lidi!